چگونه برای شرکتم سایت خوب طراحی کنم؟

آیا تاکنون برای شما پیش آمده که از خود بپرسید چگونه برای شرکتم سایت خوب طراحی کنم؟

 1. شنبه ۲۷ فروردین ۱ ساعت ۱۱:۳۵ (۲ سال،۲ ماه قبل)
سایت شرکتی
به گزارش فرانگر

آیا بهترین طراح سایت شرکتی در ایران را می‌شناسید؟ برای به موفقیت رسیدن در هر کسب‌وکاری، عوامل مختلفی دخیل هستند که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به طراحی‌های مختلف وب‌سایت اشاره کرد. در واقع هر برندی نیاز به یک بستر مناسب به جهت معرفی محصولات و خدمات دارد که از این‌ رو اقدام به طراحی سایت شرکتی، دارای اهمیت خواهد بود. به‌طور کلی برای ایجاد برندینگ شرکت‌ها در نظر گرفتن یک وب‌سایت حیاتی است و اگر به بررسی کسب‌وکارهای معروف بپردازید، متوجه خواهید شد که حداقل نیمی از راه موفقیت‌شان از جاده‌ی راه‌اندازی سایت گذشته است. البته باید در نظر داشته باشید که نحوه طراحی سایت شرکتی نیز مهم است و این موضوع باید به‌وسیله‌ی یک کار گروه برنامه نویسی حرفه‌ای انجام شود. حال ما در این مقاله قصد داریم درباره‌ی نحوه طراحی سایت از نوع شرکتی، اطلاعات با اهمیتی را در اختیارتان قرار دهیم.

چرا باید برای شرکت‌ها سایت طراحی کنیم

بسیاری از مدیران شرکت‌ها، حتی از دلایل اهمیت راه‌اندازی وب‌سایت‌های شرکتی بی‌اطلاع هستند که این امر موجب عقب‌ماندگی کسب‌وکارشان خواهد شد. به‌همین جهت ما در ادامه به بهترین دلایل طراحی سایت شرکتی خواهیم پرداخت:

1)  برندسازی دیجیتال

راه‌اندازی یک وب‌سایت، گام بسیار موثری را برای ماندگار شدن کسب‌وکارها در ذهن‌ها بر می‌دارد. در واقع اکنون این رسانه‌ها هستند که مقبولیت یک برند را افزایش می‌دهند و اگر مدیران کسب‌وکارها به این امر مهم توجه نداشته باشند، بیش از نیمی از مشتریان‌شان را از دست خواهند داد. به طور کلی برندسازی دیجیتال در گرو راه‌اندازی و طراحی سایت‌های شرکتی است که باید مدنظر قرار بگیرد.

2) دسترسی شبانه‌روزی مشتریان به خدمات

پر واضح است که وقتی یک وب‌سایت راه‌اندازی می‌کنید، امکان اینکه مشتریان‌تان در هر لحظه بتوانند به خدمات و محصولات متنوع‌تان دسترسی داشته باشند، وجود دارد و این موضوع به خوبی می‌تواند به افزایش درآمد منجر شود. ضمناً در این صورت خرید برای مشتریان نیز بدون دغدغه خواهد بود.

3) کاهش هزینه‌ها

با طراحی یک سایت، بخش قابل توجهی از هزینه‌های یک شرکت کاهش می‌یابد. همان‌طور که می‌دانید برای راه‌اندازی یک وب‌سایت مناسب فقط کافی است که یک هاست و دامنه سفارش دهید اما اگر نیاز به معرفی خدمات‌تان به صورت حضوری باشد، مسلم است که اجاره یا خرید یک دفتر هزینه‌های زیادی را برای مجموعه‌ی کسب‌وکار می‌تراشد.

4) تصمیم‌گیری راحت‌تر برای خرید

وقتی یک سایت شرکتی محصولی را برای فروش دارد، پر واضح است که با طراحی سایت شرکتی به کاربران به جهت خرید کمک بیشتری خواهد کرد. در واقع در این صورت متقاضیان زمان بیشتری برای بررسی محصول دارند و در نهایت می‌توانند راحت‌‌تر خرید کنند.

5) پشتیبانی راحت‌تر کاربران

بسیاری از شرکت‌ها به طور مستقیم با مردم سروکار دارند و راه‌اندازی یک سایت می‌تواند ارتباط با آنها را راحت‌تر کند، مخصوصاً اگر شرکتی، محصولات دلخواه‌ را برای فروش در وب‌سایت قرار داده باشد. بنابراین برای اینکه متقاضیان به صورت 24 ساعته پشتیبانی شوند، طراحی این  وب‌سایت‌های شرکتی الزامی خواهد بود.

مهم‌ترین امکانات سایت‌های شرکتی

برای اینکه یک سایت شرکتی مناسب طراحی شود باید موارد مختلفی را در نظر گرفت که مهم‌ترین آنها عبارتند از:

 •  پنل مدیریت حرفه‌ای

یک سایت شرکتی باید دارای پنل حرفه‌ای با جزئیات مناسب باشد. البته برای این منظور نیاز به کدنویسی با دانش مناسب است. به طور کلی بکارگیری از یک محیط جذاب برای پنل مدیریت سایت‌های شرکتی به خوبی می‌تواند انجام امورات روزانه را سریع‌تر پیش ببرد. ضمناً یک پنل مدیریت چنین سایت‌هایی دارای بخش‌های مختلفی مانند سیستم مدیریت محتوا و چت آنلاین است.

 • مدیریت سفارشات

از جمله بخش‌هایی که باید برای طراحی سایت شرکتی در نظر گرفت، قسمت مدیریت سفارشات کاربران است. این بخش باید به طور کاملاً حرفه‌ای در نظر گرفته شود تا از هر گونه تأخیر برای بررسی سفارشات ثبت شده جلوگیری شود. از زیرمجموعه‌های این بخش از سایت‌های شرکتی نیز می‌توان به قسمت مدیریت کاتالوگ اشاره کرد.

 • گزارش‌های تحلیلی

در یک سایت شرکتی باید قسمت مجزایی را برای گزارش‌های تحلیلی در نظر گرفت. این بخش اطلاعات کاملی را در خصوص موارد مختلف مانند تعداد سفارش روزانه/ماهانه، سود حاصله از فروش و مواردی از این دست در اختیار مدیران مجموعه‌ها قرار می‌دهد که پر واضح است که با استفاده از آنها می‌توان به پیشرفت شرکت کمک کرد.

 • اتصال به انواع سیستم پستی

بخش مهم‌تری که باید در طراحی سایت شرکتی در نظر گرفت، امکان اتصال به سیستم پستی است. شرکت‌ها با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند و یا محصولاتی که برای فروش عرضه می‌کنند، نیاز به سیستم‌های پستی دارند که در نظر گرفتن این بخش، بسیار اهمیت دارد. البته در این خصوص باید از برنامه نویسان حرفه‌ای بهره برد تا در نهایت بهترین مورد اجرا شود.

قیمت طراحی سایت‌های شرکتی

برای تخمین قیمت طراحی یک سایت شرکتی عوامل زیادی دخیل هستند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکانات در نظر گرفته شده برای سایت.
 • رسپانسیو بودن یا نبودن سایت.
 • نحوه کدنویسی سایت‌های شرکتی.
 • امنیت سایت.
 • ظاهر در نظر گرفته شده برای سایت.
 • امکانات و ماژول‌های در نظر گرفته شده برای سایت‌های شرکتی.
 • پشتیبانی کامل حتی پس از تحویل سایت.

به حتم موارد عنوان شده فقط بخشی از عوامل تعیین کننده جهت طراحی یک سایت برای شرکت است و به طور کلی هزینه‌های انجام این کار پس از مشورت گرفتن با افراد اهل فن مشخص خواهد شد. حال اجازه دهید تا در انتهای این مقاله به یک سایت معتبر به جهت طراحی وب‌سایت‌های شرکتی اشاره کنیم.

سفارش طراحی انواع  سایت‌های شرکتی با استفاده از خدمات گروه لاگ

حال با توجه به مطالب بیان شده، چنانچه نیاز به یک طراح سایت شرکتی دارید، کافی است که از خدمات طراحی سایت گروه لاگ به آدرس اینترنتی  https://loggroup.ir/ استفاده کنید. این گروه تخصصی به طور کامل، شما عزیزان را برای اجرا و راه‌اندازی یک سایت ایده‌آل همراهی خواهد کرد و به دلیل اینکه بهترین روش برای طراحی سایت، سپردن کار به یک گروه برنامه نویسی حرفه‌ای است، توصیه می‌کنیم که حتماً از گروه لاگ بهره ببرید. ضمناً گفتنی است که از مزیت‌های استفاده از این گروه می‌توان به دریافت مشاوره قبل از ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی اشاره کرد. همچنین با توجه به آمارها رضایت مشتریان از خدمات گروه لاگ در سطح قابل قبولی بوده که این موضوع می‌تواند دلیل موجهی برای استفاده از خدمات این کار گروه تخصصی باشد. حال برای اینکه بتوانید با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید، کافی است که از راه‌های ارتباطی قرار داد شده، استفاده کنید.