بررسی اصولی مراحل طراحی وب سایت اختصاصی و فروشگاهی

  1. پنجشنبه ۳ شهریور ۱ ساعت ۱۳:۵۷ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)
طراحی وب سایت
به گزارش فرانگر

به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب ، طراحی وب می گویند.در ابتدا وب سایت‌ها با کُدهای ساده HTML نوشته می‌ شدند.این زبان گونه‌ای از زبان نشانه‌گذاری می باشد که ساختار ساده‌ای به وب می بخشید و شامل سرتیتر و پاراگراف می شود ، در مقابل نیز توانایی پیوند دادن به آدرس‌های دیگر از طریق ابرپیوند را میسر می سازد. طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی امروزه یکی از روش‌های نوین فروش محصولات می باشد که در بازار اینترنتی و فروشگاه‌های اینترنتی صورت می گیرد.اگر تا به امروز خدمات و یا کسب و کار خود را وارد دنیای اینترنتی نکرده اید ، پیشنهاد می کنیم از طراحی سایت فوری وارد عمل شوید. به طور کلی می توانید برای رشد کسب کار خود از طریق روش هایی چون طراحی سایت اقدام نمایید.به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی برای اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن طراحی سایت می گویند که امروزه مجموعه های زیادی این خدمات را ارائه می دهند.

طراحی سایت فوری

مراحل طراحی وب سایت چیست؟

همانطور که می دانید طراحی وب سایت به معنی طراحی، ساخت و راه‌اندازی یک وب‌سایت یا بهینه‌سازی یک سایت قدیمی در بستر اینترنت می باشد که دارای 4 مرحله اصلی است که ذیل به طور مختصر اشاره می نماییم:

مرحله 1: طراحی وایر فریم

در آغاز باید یک نمای کلی از سایت را با توجه به نوع سایت و نیاز مشتری، طراحی نمایید. این نما شامل یک نقشه کلی از صفحات سایت و تعیین جایگاه و چیدمان المان‌ها و عناصر مختلف می باشد.در اصطلاح این مرحله طراحی وایرفریم نامیده می شود.

مرحله2: طراحی گرافیک سایت

بعد از تعیین محل قرارگیری عناصر سایت، می بایست سایت را طراحی نمایید.حال با توجه به نوع کسب‌‌ و کار اینترنتی و با بهره مندی از نرم‌افزارهای مخصوص رنگ‌بندی و گرافیک سایت طراحی می گردد.

مرحله3: کدنویسی و برنامه‌نویسی

در این مرحله می ‌توان باتوجه به نیاز مشتری و سایت طراحی شده ، با بهره گیری از روش‌های مختلفی اقدام به مدیریت سایت نمود. وردپرس و یا طراحی یک فریم ورک اختصاصی برنامه‌نویسی نمونه هایی از سیستم‌های مدیریت محتوا می باشند.این مرحله با توجه به هزینه‌ها و نیاز مشتری تصمیم‌گیری می شود.

مرحله4: راه‌اندازی سایت

پس از گذراندن 3 مرحله قبل، اکنون زمان راه‌اندازی سایت در بستر جهانی اینترنت شده است. در این مرحله بعد از تهیه یک «هاست» و «نام دامنه مناسب»، سایت را پیکربندی نمایید و در دسترس عموم قرار دهید.

چرا به نیاز طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی دارید؟

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی همچون احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما است. بهره مندی از وب سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان در خرید محصولات شما از بین می برد. با بهره مندی از وب سایت فروشگاهی به راحتی فعالیت خود را می توانید به صورت 24 ساعته ادامه دهید.طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به گونه ای باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر بدهد و کاربر به مشتری دائمی تبدیل شود.
شیوه ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، در جذب آن ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود. این موضوع در فروشگاه آنلاین هم اصل مهمی است. در واقع طراحی وب سایت می بایست بر حسب عناصر بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، استراتژی فروش مناسب صورت گیرد.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

کسب رتبه بالا برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

مهم ترین موردی که در طراحی وب سایت فروشگاهی باید به آن توجه داشت ،دیده شدن توسط کاربران است تا افراد بتوانند با دیدن و اعتماد به این سایت به راحتی اقدام به خرید نمایند. کسب رتبه بالا در گوگل اولین کار برای دیده شدن سایت می باشد که موتور جستجو بتواند با درخواست کاربران سایت شما را به آن ها نمایش دهد. در صورتی که قصد طراحی سایت فروشگاهی را دارید، لازم است به این نکته توجه لازم را داشته باشید که هیچ وقت این کار را با قالب هاب آماده و رایگان در اینترنت انجام ندهید زیرا این مورد یکی از المان های منفی گوگل محسوب می شود و حتی ممکن است سایت شما از روی فضای اینترنتی توسط گوگل حذف گردد.

طراحی سایت فوری به چه صورت انجام می گیرد؟

در صورتی که فرصت کافی برای طراحی وب سایت خود را ندارد، استفاده از طراحی سایت فوری بهترین انتخاب خواهد بود. به طور معمول جهت تسریع این روند طراحی سایت فوری،شما می بایست اطلاعاتی که می خواهید در وبسایت درج گردد را از قبل آماده نمایید تا مدت زمانی که قرار است صرف طراحی شود بیهوده تلف نگردد.نگرانی برای تولید محتوا مورد بیجایی خواهد بود،چنانچه که اطلاعات اولیه خودتان را از قبل آماده نکرده اید متخصصان ما قادر هستند تمام این اطلاعات را در کمترین زمان جمع آوری نمایند و شما را به سایت ایده آلتان نزدیک کنند.

آیا کیفیت طراحی سایت فوری به نسبت سایر وب سایت ها پایین تر است؟

به هیچ عنوان این وبسایت ها نسبت به وب سایت هایی که در بازه زمانی بیشتری طراحی می­شوند کیفیت پایین تری نخواهند داشت.این موضوعی طبیعی است که دراین نوع وبسایت به علت فوری بودن و نهایت حداکثری از زمان نمی توان انتظار تعامل کافی را با کارفرمایان عزیز داشت.طراحی سایت فوری یک راه حل مناسب و عالی برای آن دسته از افرادی می باشد که زمان کافی برای صبر کردن را نداشته و می خواهند در کمترین زمان ممکن وبسایتشان آماده شود .

طراحی وب cms iran

در این مقاله سعی بر آن داشتیم که اطلاعات جامعی را در رابطه با طراحی وب و سفارش سایت فروشگاه اختصاصی و... در اختیاز شما قرار دهیم .در صورتی که می خواهید برای سفارش سایت اختصاصی اقدام نماییدلازم است تا موارد متعددی را بررسی نمایید باید به موارد متعددی همچون گرافیک سایت، سرعت سایت و منو طراحی شده در سایت توجه نمایید.

شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران با نشانی cms-iran.com ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت به صورت کد نویسی و کاملا اختصاصی مناسب برای کسب و کارهایی که به دنبال ایجاد یا گسترش فعالیت خود در فضای اینترنت می باشد. این شرکت همواره در تلاش است تا کسب و کار شما به خوبی در بستر اینترنتی بدرخشد.