نخستین اظهارات مجری برکنار شده از تلویزیون پس از مدتها + عکس

عادل فردوسی پور با انتخاب مردم به عنوان برندۀ چهرۀ تلویزیونی نوزدهمین جشن حافظ معرفی شد.

  1. جمعه ۲۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۰:۲۵ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
خط و نشان عادل برای مدیر جنجالی؛ افتخاری بزرگ برای فردوسی‌پور + عکس
به گزارش فرانگر

این مجری و گزارش گر توانا بعد از انتخاب از سوی مدیران صدا و سیما وارد جنجال هایی عجیب با مدیر شبکۀ سوم سیما شد و تا کنون از سوی این شبکه کنار گذاشته شده است. حال فردوسی پور با این انتخاب باز هم از سوی مردم صاحب افتخاری بزرگ شد تا به شکلی غیر مستقیم برای علی فروغی، مدیر جنجالی شبکۀ سوم سیما خط و نشان کشیده باشد. با این انتخاب مشخص شد که هنوز فردوسی پور طرفداران فراوانی دارد که از او حمایت می کنند.این مجری و گزارش گر محبوب در راه دستیابی به این جایزه رقیبانی مانند احسان علیخانی، رامبد جوان و محمدرضا گلزار را مقابل خود می دید.

پژمان جمشیدی که برای اهدای این جایزه روی صحنه آمده بود، در سخنانی گفت: «اصلا نیازی نبود که پاکت حاوی نام برنده را به من بدهند، چرا که تنها جایزه جشن حافظ است که مردم انتخاب می‌کنند و این‌جا دیگر حق عادل خورده نشد.»

عادل فردوسی‌پور که از همان ابتدای اعلام اسامی نامزدهای این بخش، مورد تشویق بی امان تماشاگران قرار گرفته بود، با تکرار تکیه کلام محبوب «چقدر خوبید شما» گفت: «خوشحالم این جایزه را از پژمان جمشیدی می‌گیرم که دوست من است و از دیدن موفقیتش خوشحالم. همچنین بی‌نهایت خوشحالم که این جایزه را از مردم می‌گیرم، خوشحالی‌ام قابل توصیف نیست.»

او ادامه داد: «این انتخاب شدن توسط مردم و ۲۰ سال درکنار مردم بودن و مردم کنار من بودن، مایه مباهات است. از همه اهالی رسانه و مردم و هنرمندان و ورزشکاران که در این مدت وحشتناک و عجیب غریب از من حمایت کردند، متشکرم.»
همرسانی نوشتار: