تقلید خبر ساز میثاقی از فردوسی پور

تسلط کافی روی جمله نداشت

بعد از اینکه، محمدحسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر صحبت های جنجالی ای را درباره باشگاه ماشین سازی بیان کرد، این باشگاه از رفتار این مجری به تهیه کننده برنامه فوتبال برتر گلایه کرد.

  1. یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸ ساعت ۰۱:۱۰ (۴ سال،۵ ماه قبل)
میثاقی
به گزارش فرانگر

محمدحسین میثاقی پس از برتری ماشین سازی مقابل استقلال درباره نتایج ماشین سازی مقابل تیم های بالای جدولی صحبت کرد و جنجال تازه ای آفرید. ماشین سازی این دیدار را با یک گل در دقایق پایانی با پیروزی پشت سر گذاشت.

او در برنامه فوتبال برتر در مورد این موضوع گفت: «ماشین سازی جز تراکتورسازی، همه تیم های بزرگ را زجر می دهد. سال گذشته هم ماشین سازی مقابل تیم های بزرگ خوب عمل می کرد». این جمله میثاقی را می توان نوعی تقلید از جملات به یاد ماندنی عادل فردوسی پور دانست اما میثاقی برخلاف عادل، تسلط کافی برای بیان چنین جملاتی ندارد و همین عدم تسلط باعث شد او جمله ای را به زبان بیاورد که باعث ناراحتی مسئولان و هواداران باشگاه ماشین سازی شود.حتی هواداران ماشین سازی در صفحه اینستاگرام سرپرست باشگاه خود از او درخواست کردند که این ماجرا را پیگیری حقوقی کند.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل ماشین سازی درباره این حرف میثاقی  گفت: «از میثاقی شکایت نکردیم، اما گلایه های خود را به تهیه کننده فوتبال برتر انتقال دادیم».
همرسانی نوشتار: