بازگشت عادل و مزدک با 90 به تلویزیون + عکس

یک روزنامه ورزشی در شماره امروز خود از احتمال بازگشت عادل فردوسی پور و مزدک میرزایی به صداوسیما و برنامه 90 خبر داده است.

  1. چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸ ساعت ۱۵:۲۱ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
پروژه بازگشت عادل و مزدک کلید خورد
به گزارش فرانگر

روزنامه خبر ورزشی در شماره امروز خود از احتمال بازگشت عادل فردوسی پور و مزدک میرزایی به صداوسیما و برنامه های ورزشی تلویزیون خبر داده است. خیلی ها می گویند بازگشت عادل به شبکه سه و برنامه ۹۰ به زودی اتفاق می افتد. چند هفته پیش بود که جواد خیابانی در یک پیش بینی غلط اعلام کرد با شروع لیگ عادل برمی گردد و باز ی های لیگ را گزارش می کند، اما آن هایی که عادل را می شناسند خوب می دانند او یا برنمی گردد و یا با ۹۰ بر می گردد. مساله مهمتر تغییرات احتمالی در مدیریت صداوسیما است. اینکه شاید علی عسگری از ریاست صداوسیما کنار برود و جای خود را به فرد دیگری بدهد (البته شاید) فعلا که روابط عمومی سازمان این مساله را تکذیب کرده، اما اگر تغییراتی در راس سازمان و شبکه سه ایجاد شود احتمال اندکی برای بازگشت عادل وجود دارد و اگر هم تغییری ایجاد نشود و یا مدیر شبکه سه قدرت بیشتری پیدا کند (مثلا قائم مقام شود) که طبعا بازگشت فردوسی پور به این راحتی ها نیست.

بازگشت مزدک میرزایی تا 10 روز آینده به ایران + عکس

ورزشی

خود عادل هم برای گزارش بازی های لیگ چراغ سبزی نشان نداده و انگار علاقه ای هم ندارد، اما به هر حال ۹۰ مثل فرزند او است و اگر قرار باشد برگردد با این برنامه گردد. چند روز قبل میرباقری؛ معاون سیما در اظهارنظری گفت: اگر مزدک بخواهد برگردد مشکلی ندارد. برخی نزدیکان مزدک میرزائی می گویند او قرار است پول خوبی از شبکه ایران اینترنشنال بگیرد، اما روحیاتش با یک سری مسائل سازگار نیست و بدش نمی آید برگردد. مزدک وقتی رفت که احساس کرد گروه ورزش سیما به او میدان نمی دهد. در مورد بازگشت احتمالی او هم باید منتظر گذر زمان باشیم. آنچه مسلم است مدیران صداوسیما از بازگشت مزدک استقبال کرده اند. در شرایط فعلی پیش بینی ها این است که تا پایان سال جاری خبری از عادل و مزدک نباشد، اما بازگشت آن ها (شاید در سال ۹۹) جانی تازه به ورزش تلویزیون بدهد. بر اساس برخی شنیده ها پروژه بازگشت عادل و مزدک با شعار حفظ سرمایه های تلویزیون کلید خورده است، اما فعلا که مزدک در اروپاست و عادل هم حاضر نیست فقط گزارشگر لیگ باشد با اینکه گزارش دربی ۹۰ سرخابی ها را هم به او پیشکش کرده اند.