اجرای حاشیه ساز بدل فردوسی پور و 90 در تلویزیون + عکس

اتفاقات روزهای پایانی سال گذشته همچنان جزو مباحث داغ فوتبالی ها بود که دربی از راه رسید و هیچ خبری از عادل فردوسی پور نشد.

  1. شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ ساعت ۰۹:۱۱ (۵ سال،۱ ماه قبل)
بدل فردوسی پور
به گزارش فرانگر

دو تیم بزرگ پایتخت در حالی دهم فروردین با گزارشگری محمدرضا احمدی به مصاف هم رفتند که گزارش هیچ کدام از فوتبال های داخلی و خارجی برعهده فردوسی پور گذاشته نشد. پیش از حذف کامل برنامه «90» از کنداکتور شبکه 3 قرار بود 12 فروردین عادل با ویژه برنامه دربی 89 روی آنتن بیاید اما این اتفاق نیفتاد و یازدهم ویژه برنامه «لیگ برتر» با اجرای محمدحسین میثاقی اجرا شد. این برنامه که مختص پخش مسابقات لیگ برتر است، قرار بود در برنامه ویژه اش تنها به حواشی بازی استقلال و پرسپولیس بپردازد اما با گذشت زمان همانند برنامه «90» تمام بازی های لیگ را با حضور محمد فنایی کارشناس داوری بررسی کرد و میهمانان مهمی همچون برانکو، کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی هم داشت. اتفاق خاص این برنامه با جمله کامیابی نیا شکل گرفت. هافبک دفاعی پرسپولیس خطاب به میثاقی گفت: «جای عادل فردوسی پور خیلی خالیه» و مجری برنامه هم وادار به واکنش شد: «آره واقعاً. برای آقا عادل آرزوی سلامتی دارم در سال جدید و امیدوارم سال فوق العاده ای برایش شود. من هرچه دارم و یاد گرفتم در این حرفه از او بوده و امیدوارم خیلی زود آقا عادل را ببینیم.»

این جملات از یکسو و روی آنتن رفتن برنامه ای با کارکرد و محتوای برنامه «90» از سوی دیگر، باعث شد بحث داغی در این خصوص میان کاربران فضای مجازی شکل بگیرد. این برنامه با اعتراض گسترده مخاطبان روبه رو و میثاقی مجبور به بستن کامنت های صفحه شخصی اش شد. از سویی هنگام پخش برنامه، تعدادی از همکاران فردوسی پور در برنامه «90» در صفحات شخصی خود در اینستاگرام با یک پست مشترک و هشتگ «عادل تنها نیست» به حمایت از او پرداختند. بحث در این باره در توئیتر هم حسابی داغ بود و در میان حجم گسترده اعتراض کاربران، تعدادی کاربر با متنی مشابه به حمایت از میثاقی پرداختند. در حالی که عده ای دیگر از هواداران فوتبال با هشتگ های «نه به حذف عادل» و «خیانت میثاقی» حمایت خود را از فردوسی پور علنی کردند، تعدادی از کاربران مدعی شدند عده ای با استفاده از ربات های توئیتری و انتشار کامنت هایی علیه عادل فردوسی پور، قصد تخریب هماهنگ مجری و تهیه کننده برنامه «90» را داشته اند. حرکتی که شاید فهمیدن سرمنشأ آن کار چندان سختی نباشد.
همرسانی نوشتار: