مردی که بیش از 100 بار سر سفره عقد نشسته + عکس

قطعا با پول نمی توان خانواده، عشق یا دوستی خرید. اما می توان ظاهر این چیز ها را خرید. یک مرد ژاپنی به نام «ایشی یویچی» از ایده استخدام افراد برای بازی کردن نقش همسر یا والدین استفاده کرده است. این مرد بیش از 100 بار سر سفره عقد تازه عروس های ژاپنی نشسته است.

  1. یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸ ساعت ۱۳:۵۶ (۴ سال،۸ ماه قبل)
این مرد ۱۰۰ همسر قلابی دارد! + عکس
به گزارش فرانگر

او اکنون بیش از صد همسر و بچه های بسیار دارد که برخی از آن ها مطمئن هستند که او پدر واقعی آن هاست.

از کجا شروع شد؟

ژاپن کشوری با رسوم و سنت های قوی است که نسل به نسل منتقل شده است. اما اگر والدینی نداشته باشید که به مراسم عروسی شما بیاید یا آن قدر دور از شما زندگی کنند که نتوانند در روز فارغ التحصیلی تان شرکت کنند، باید چه کار کنید؟ یا چه باید بکنید اگر از همسرتان جدا شده باشید، اما دلتان بخواهد با هم در جشن مدرسه فرزندتان شرکت کنید؟

چرا افراد به آن نیاز دارند؟

ایشی یویچی دید که هزاران نفر در کشورش نمی توانند این مشکل را دارند، بنابراین یک روز این ایده به ذهنش رسید که اگر نمی توانید خانواده ای برای روز های خاص زندگیتان داشته باشید، به راحتی یک خانواده اجاره کنید. برای بسیاری از افراد، این یک راه حل مناسب بود.

آغاز سفر طولانی

همه چیز با دوست یویچی آغاز شد که توضیح داد: «من ۱۲ سال نقش پدر را برای یک مادر مجرد بازی می کردم. دختر این زن را در مدرسه اذیت می کردند، چون پدر نداشت، بنابراین مادرش من را استخدام کرد. از آن زمان تاکنون من نقش پدر دختر را دارم. من تنها پدر واقعی هستم که او می شناسد. اگر مشتری هرگز حقیقت را فاش نکند، من باید تا ابد به نقشم ادامه دهم. اگر دختر ازدواج کند، من باید به عنوان پدر عروس در مراسم شرکت کنم، و پس از آن باید پدربزرگ شوم.»

شاید قبول نداشته باشید، اما اگر توهم پدر داشتن، مانع زورگویی به یک دختربچه شود و او را تبدیل به یک زن جوان بااعتماد به نفس بکند، احتمالا ارزشش را دارد. بیایید قضاوت نکنیم. یویچی می گوید: «من همیشه از مشتریانم می پرسم آیا آماده اید این دروغ را ادامه دهید؟» از آن زمان تا کنون، او آن قدر نقش پدر و همسر بازی کرده که شاید تا به حال بیش از ۱۰۰ همسر داشته باشد.

این مرد ۱۰۰ همسر قلابی دارد! + عکس

دروغ یا راه حل؟

مشتریان نقش های بسیار متفاوتی را درخواست می کنند. هر مشتری خواسته های و انتظارات متفاوتی دارد و یویچی باید بنا به درخواست آن ها مهربان، حامی، ماجراجو یا خجالتی باشد. او حتی چند بار نقش داماد را برای زنانی بازی کرده که تحت فشار بیش از حد خانواده های خود قرار داشتند.

یویچی فقط نقش اعضای خانواده را بازی نمی کند. یکی از مشتریانش می گوید: «من نمی توانستم دوستی پیدا کنم که در روز عروسی ام سخنرانی کند. من بسیار خجالتی بودم و به همین دلیل، بسیاری از دوستانم هم خجالتی بودند و نمی توانستند در مکان های عمومی صحبت کنند. ایشی یویچی بسیار مهربان و مودب بود و مثل یک دوست واقعی برایم سخنرانی کرد.»

همچنین می توانید تماس های صبحگاهی ترتیب دهید. یکی دیگر از مشتریانش توضیح داد: «من پدر و مادرم را در کودکی از دست دادم و والدینم هیچوقت مرا بیدار نمی کردند، بنابراین دوست داشتم بشنوم: «صبح بخیر، بیدار شو!» شاید این ساده به نظر برسد، اما برای من خیلی مهم بود.»

همه ما با هم فرق داریم، هر یک از ما قوانین، باور ها و انتظارات خودش را دارد. شاید این کار به نظر ما عجیب و احمقانه باشد، اما اگر این چیزی است که این افراد را خوشحال می کند، شاید ما هم فقط باید برایشان خوشحال باشیم. شما چه فکر می کنید؟ اگر یک روز بفهمید کسی که تمام عمر می شناختید فقط یک بازیگر بوده چه احساسی خواهید داشت؟
همرسانی نوشتار: