قیافه بامزه رهبر کره شمالی در کودکی، نوجوانی و جوانی + عکس

زمانی که کیم تنها ۱۱ سال داشت، وارد روند آماده سازی برای حکومت شد. البته نکته جالب در مورد کیم جونگ اون این است که تاریخ تولد دقیق وی در دسترس نیست و در نتیجه مشخص نیست تاریخ شناسنامه ای او درست باشد.

  1. یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۱:۰۵ (۵ سال،۲ ماه قبل)
راز های پنهان از شخصیت رهبر کره شمالی /  از علاقه به بسکتبال حرفه‌ای تا خوش خنده بودن!
به گزارش فرانگر

طبق گفته های مقامات رسمی کره شمالی، کیم در تاریخ ۸ ژانویه ۱۹۸۲ متولد شد. در حالی که این تاریخ ممکن است جعلی باشد، اما در صورت صحت ا

ین تاریخ، یعنی کیم ۷۰ سال از تولد پدربزرگش، کیم ایل سونگ و ۴۰ سال پس از تولد پدرش، کیم جونگ ایل به دنیا آمده است.

اکثر کارشناسان غیردولتی معتقدند او سال بعد (۱۹۸۳) متولد شده است، اما وزارت خزانه داری ایالات متحده روز تولد رسمی او را را در همان روز، اما در سال ۱۹۸۴ ثبت کرده است.

بسیاری از شایعات نیز در مورد توانایی های عجیب کیم بر سر زبان ها است برای مثال، برخی می گویند کیم قادر بوده در سن ۷ سالگی رانندگی کند یا از سن ۳ سالگی تمرین رانندگی کرده است و در بازی گلف نیز مهارت هایی خیره کننده دارد.

بر اساس برخی گزارش ها، چندین خودروی لوکس خانواده کیم مسئول آموزش رانندگی و حفاظت از کیم بودند تا بتواند خودرو را براند آن هم وقتی او تنها ۷ سال داشت. این ماجرا ها در سوئیس رخ می داد چرا که او سال های نخست تحصیل خود را در سوئیس آن هم با یک هویت جعلی گذرانده است.

راز های پنهان از شخصیت رهبر کره شمالی /  از علاقه به بسکتبال حرفه ای تا خوش خنده بودن!

اما به طور رسمی (بدون هویت جعلی)، کیم در سال ۱۹۹۸ به سوئیس رفت و برای حضور در یک مدرسه عمومی تحت تعلیم قرار گرفت، اما بعضی منابع ادعا می کنند که او در سال ۱۹۹۳ یا شاید سال ۱۹۹۱ شروع به تحصیل عمومی کرد. او در مدرسه ای دولتی در نزدیکی برن حضور داشت و برای اطمینان از ایمنی او، او را به عنوان فرزند کارمند سفارت کره شمالی در برن سوئیس ثبت نام کردند.

در طی این زمان، او توسط دوستان و همکلاسی هایش به عنوان" پاک اون" شناخته شد. او در کلاس ها به طور منظم شرکت کرد، اما مدرسه را به طور ناگهانی در سال ۲۰۰۰ ترک کرد. او بسیار آرام بود و هوای دوستانش را داشت. این رفتار و عقاید کیم هیچ ربطی به سیاست های عجیب و غریب امروز وی در کره شمالی ندارد.

او به شدت در بسکتبال رقابت جو بود. اما به هر حال، این واقعیت که کیم در مدرسه سوئیس یک مرد آرام جوان بود، به این معنا نیست که هیچ هدف و رویایی نداشته است. یک همکلاسی کیم، نیکولا کواواویچ، گفت که کیم در زمین بسکتبال بسیار حساس و یک بازی ساز حرفه ای بود.

همکلاسی های سوئیس کیم می گویند کیم بسیار خوش خنده بود. همکلاسی های کیم می گویند او دوست خوبی برای افرادی بود که به او نزدیک می شدند. جوائو مایکلئو یکی از دوستان قدیمی او در این خصوص می گوید: "ما با هم بسیار سرگرم بودیم. او آدم خوبی بود. بسیاری از بچه ها او را دوست داشتند. من هیچ چیز در مورد زندگی امروز وی نمی دانم. اما می دانم مردی مهربان و دوستی خوب در مدرسه بود. "

مارکو ایمهوف یک همکلاسی دیگر کیم می گوید: " او همیشه خوش خنده بود و  از دست دادن متنفر بود. پیروزی در بسکتبال برای او بسیار مهم بود. "

جالب است بدانید در ابتدا قرار نبود کیم رهبر باشد، بلکه پدر او برادر بزرگ تر کیم را به عنوان وارث انتخاب کرده بود. اما کنجی فوجیموتو، سرآشپز خانواده سلطنتی در کتاب خاطرتش می نویسد: " برادر کیم به شدت لوس و بی عرضه بود. کیم جونگ ایل ممکن است کیم جونگ اون را تنها به این خاطر به عنوان جانشینش انتخاب کند که نمی خواهد جونگ چول بی عرضه را انتخاب کند. دیگران می گویند کیم جونگ اون به شدت شبیه پدرش بود و شاید به همین دلیل او در نهایت انتخاب شد. "

اگر چه تاریخ دقیقی وجود ندارد، اما کیم حداقل سه سال در مدرسه ای در سوئیس به عنوان یک کودک مثبت وقت گذراند و با این وجود استعدادی اندک در زبان آلمانی نشان داد. وی مدرسه را در حدود ۱۵ سالگی ترک کرد. احتمالا او در آن زمان به کره شمالی بازگشت.

یکی از دلایلی که بسیاری از جزئیات مربوط به زمان کیم در سوئیس هنوز نامشخص است، حضور برادرش است. اگر چه کیم جونگ چول یک سال بزرگتر از کیم بود، اما وقتی که هر دو به سوئیس نقل مکان کردند به نظر می رسید برخی مشخصات آنان دستکاری شود و هویتشان گاهی با یکدیگر اشتباه گرفته شود.

کیم طرفدار بزرگ NBA یا همان لیگ حرفه ای بسکتبال ایالات متحده است، به شکل ویژه اوطرفدار تیم شیکاگو بولز است و هنگامی که او جوان بود، بازی بسکتبال را به شکل حرفه ای انجام می داد و علاقه خاصی به بزرگترین بازیکن ستاره بولز؛ مایکل جوردن داشت. یکی از دانش آموزانی که از خانه او بازدید کرده بود، یک اتاق پر از یادبود های NBA را به یاد می آورد، از جمله عکس های کیم با تونی کوکوش از بولز و کوبی برانت از لس آنجلس لیکرز.