این 7 هاچ بک فول امکانات فقط 125 میلیون تومان + عکس

با مبلغی که صرف خودرو ظریفی همچون پژو ۲۰۷ دنده دستی می کنید، می توانید یکی از این هفت هاچ بک برجسته خارجی را خریداری کنید.

  1. جمعه ۲۵ مرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۳۵ (۴ سال،۸ ماه قبل)
پژو 207i
به گزارش فرانگر

لیست محشری است. تصور کنید با پرداخت مبلغی معادل ۱۲۵ میلیون سوار خودرویی با کیفیت مثل تویوتا شده اید. خب ما یک لیست برای تان گرد آورده ایم که از رنو مگان هاچ بک سری ۲۰۰۸ تا تویوتا یاریس هاچ بک و از هیوندای آی ۲۰ تا مزدا ۳ هاچ بک در آن حاضرند. خودرو هایی مشهور، محبوب و باارزش که قیمت خوبی در بازار کارکرده ها داشته و پس از یک تجربه ۷۵ تا ۱۵۰ هزار کیلومتری، کاملاً پوست کلفت شده اند!

هر یک از این محصولات در رده خود جزء بهترین ها بوده و در زمینه استهلاک، مصرف بنزین و ایمنی سرآمد عصر خود بوده اند. این خودرو ها که عمری بین ۵ تا ۱۰ سال دارند، نه تن ها امکانات مشابه خودرو های ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیونی را به شما ارائه می کنند که بهترین سطح از ایمنی، راحتی اتاق و بعضاً حتی هندلینگ را عاید راننده و سرنشینان کرده و ظاهر بهتری هم دارند.

اگر هم تصور می کنید این خودرو ها استهلاک بالایی داشته یا شما را حیران تعمیرگاه های سطح شهر می کنند کافی است چرخی در همان تعمیرگاه ها بزنید تا ببینید این هفت خودرو چه اندازه مورد ستایش مکانیک ها هستند. کمی ریسک بیشتر ارزش تجربه سطح بهتری از سواری و ایمنی را دارد. نترسید!

تویوتا یاریس هاچ بک - مدل ۲۰۰۸

فقط 125 تومن!

این یکی ژاپنی جمع ما هم نمره کامل و ۵ ستاره را از مؤسسه اروپایی انکپ دریافت کرده است و با موتورکم مصرفی که دارد، شاهکاری در زمینه ساخت سوپرمینی های شهری است که تنها ۱۲۳ میلیون تومان قیمت دارد. این خودرو که حدود ۱۳۸ هزار کیلومتر کار کرده، در هر ۱۰۰ کیلومتر بین ۶ تا ۶.۵ لیتر مصرف می کند و به غیر از امکانات روز، به موتور ۱۳۰۰ سی سی ۸۷ اسبی مجهز است. یاریس هاچ بک ۱۰۰۰ کیلویی خودرویی مخصوص خانواده های کوچک شهری است که علاقه ای به خرید خودرو های پر ایراد تولید داخل ندارند.

رنو مگان ۲۰۰۰ هاچ بک - مدل ۲۰۰۸

فقط 125 تومن!

یک نمونه استثنایی و کمیاب از مگان نسل چهارم که در ایران مونتاژ شد. نسخه هاچ بک که طرحی کاملاً خشن و نامتعارف دارد، تنها ۱۲۰ میلیون قیمت داشته و به غیر از تجهیزات خوبش، موتور به شدت قدرتمندی دارد. سیستم مدیریت پایداری، دیسک های ترمز خنک شونده، شش کیسه هوا، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، سیستم صوتی حرفه ای به علاوه صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی از جمله امکانات این هاچ بک فرانسوی است.

میتسوبیشی میراژ - مدل ۲۰۱۵

فقط 125 تومن!

یکی از نمونه های موجود از میراژ ۲۰۱۵ اتوماتیک که در سایت های آنلاین فروش خودرو آگهی شده، بهایی معادل ۱۲۱ میلیون تومان دارد. افت قیمتی که عمدتاً به خاطر تصادف بدنه به مالک خودرو تحمیل شده است. اتاق، موتور و ادوات، ولی سالم بوده و کاملاً برای خدمت گزاری آماده هستند. موتور ۱.۲ لیتری میراژ یکی از کم مصرف ترین موتور های سه سیلندر جهان است و در شهر و جاده به شکل ترکیبی، حدود پنج لیتر بنزین می سوزاند. امکانات این ژاپنی در کابین گرچه بالا نیست، ولی واقعاً بادوام است و در زمینه ایمنی هم با نمره چهار ستاره از یورو انکپ، وضعیت خوبی دارد.

جیلی RV۷ هاچ بک - مدل ۲۰۱۳

فقط 125 تومن!

بزرگ ترین و ارزان ترین خودرو گروه و یکی از گمنام ترین ها که زیر سایه چینی بودن، مهجور مانده است. این سری کمیاب از جیلی که اتفاقاً کیفیت ساخت خوبی دارد، با قیمت ۱۰۵ میلیون تومان قابل خریداری بوده و به موتور ۱۸۰۰ سی سی ۱۲۸ اسبی هم مجهز است. از جمله امکانات این خودرو ۴.۲ متری می توان به ۱۰ ایربگ، سانروف، گیربکس دستی، چراغ اتولایت، مانیتور و سیستم GPS و سنسور عقب اشاره کرد که در هیچ مدلی با این قیمت قابل دستیابی نیست.

مزدا ۲ مونتاژی - مدل ۱۳۹۱

فقط 125 تومن!

با کارکردی معادل ۱۰۰ هزار کیلومتر، این خودرو ژاپنی قیمتی نزدیک به ۱۲۵ میلیون تومان دارد، بهایی که همین حالا کمتر از قیمت یک دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس است. شاید بپرسید مزدا ۲ با سن هفت سال چه دارد که ما باید آن را به خودرویی صفر کیلومتر ترجیح دهیم؟ به غیر از طراحی برجسته داخلی و خارجی که هنوز هم بهتر از محصولات داخلی است، کیفیت مونتاژ مزدا ۲ عالی است. استهلاک و مصرفش کمتر از ۲۰۶ است، موتور ۱۵۰۰ سی سی آن ۱۰۲ اسب قدرت داشته و ایمنی خودرو هم با نمره عالی ۵ ستاره از یورو انکپ، کاملاً بر خودرو های وطنی می چربد.

هیوندای آی ۲۰ - مدل ۲۰۱۱

فقط 125 تومن!

اولین سری از آی ۲۰ که وارد ایران شد، هنوز هم ظاهر با طراوتی دارد و می تواند همچون محصولی نو، دل خریداران را برباید. این هاچ بک اقتصادی و شهری که از موتور ۱۶۰۰ سی سی ۱۲۶ اسبی برخوردار است، به شش کیسه هوا، کنترل پایداری و پشت سری های قابل تنظیم مجهز بوده و علاوه بر گیربکس اتوماتیک چهار سرعته، به سانروف و گرمکن صندلی هم مجهز است. آی ۲۰ که ۱۲۲ میلیون قیمت دارد، کمی بیش از یک تن وزن داشته، ابعادی نزدیک به یک رنو ساندرو دارد و فضای کافی برای نشستن چهار سرنشین بزرگسال را در کابین منظم و آرام خود دارد.

ام جی ۳ - مدل ۲۰۱۴

فقط 125 تومن!

یک خودر خوش ساخت که در بازار اروپا هم فروش مناسبی داشت و در ایران طی دو سال توانست در بخشی از بازار هاچ بک ها، نگاه های خریداران مشکل پسند را به سمت خود جذب کند. موتور ۱.۵ لیتری ۱۰۶ اسبی این خودرو در ترکیب با پوزه خشن، سقف تیز و خطوط اسپورت بدنه ظاهری جوان پسند برای این محصول ۱۱۰ میلیونی فراهم کرده است. ام جی ۳ که به سانروف دو حالته، گیربکس خودکار پنج سرعته، کروز کنترل، تنظیمات رانندگی اسپورت و حالت برقی با شش ایربگ مجهز است، با وزن ۱۰۵۰ کیلو و طول چهار متر، محصولی کاملاً ایده آل برای یک خانواده چهار نفره است.
همرسانی نوشتار: