سانتافه جدید 2019 وارد ایران شد + عکس ها

عصر ایران :سانتافه جدید ۲۰۱۹ در خیابان های ایران دیده شد.

  1. دوشنبه ۱۷ تیر ۹۸ ساعت ۱۸:۱۴ (۴ سال،۷ ماه قبل)
سانتافه جدید در خیابان های ایران (+عکس)
به گزارش فرانگر

مطابق عکسی که از این خودرو در شبکه های اجتماعی منتشر شده است مشخص است که این خودرو به صورت پلاک گذر موقت مجوز تردد در خیابان های ایران را یافته است.

به دلیل ممنوعیت واردات خودرو هم اکنون امکان حضور این خودرو با پلاک ملی وجود ندارد. سانتافه های جدید شباهت زیادی به برادر کوچکتر خود یعنی "کنا" دارد و جسورانه تر از اسلاف خود ظاهر شده است. نمای جلوی سانتافه تحت تاثیر همان جلوپنجره معروف آبشاری قرار دارد که از طرفین به چراغ های LED می رسد. اگر نگاهتان را آرام به سمت نمای انتهایی خودرو بگردانید شاهد خطوط متالیک و روکش های پلاستیکی بدنه خواهید بود.

سانتافه جدید در خیابان های ایران (+عکس)

خودرو ۴,۷۷۰ میلی متر طول، ۱,۸۹۰ میلی متر عرض و ۱,۶۸۰ میلی متر ارتفاع دارد و فاصله بین محوری آن ۲,۷۶۵ میلی متر می رسد. تمامی این اعداد نشان می دهد که طول خودرو حدود ۷۰ میلی متر، عرض آن حدود ۱۰ میلی متر و فاصله بین محوری اش ۶۵ میلی متر نسبت به نسل قبلی آن بزرگتر شده است. با توجه به این افزایش ابعاد در یک مدل ۵ صندلی، فضای محفظه بار از ۵۸۵ لیتر به ۶۲۵ لیتر خواهد رسید. در یک مدل ۷ صندلی نیز می توان حدود ۱۳۰ لیتر بار را در پشت ردیف سوم ذخیره کرد.

سانتافه جدید در خیابان های ایران (+عکس)

در فضای داخلی با یک کابین کاملا جدید روبه رو هستید که به طیف وسیعی از تجهیزات دیجیتالی، صفحه نمایشگر روبه روی راننده و تجهیزات ایمنی مجهز است. رانندگان همچنین به یک سامانه فناورانه اطلاعات و سرگرمی با قابلیت تشخیص فرامین صوتی مجهز است که با فناوری کارپلی اپل و اتو اندروید سازگاری دارد.