صدف اولین بانوی بوکس ایران در جهان + عکس

صدف خادم اگرچه یکی از شناخته شده ترین بوکسور های زن ایرانی است که بیشتر به دلیل ممنوع بودن این رشته در ایران برای زنان، فعالیت هایش در شبکه مجازی دیده می شود، ولی مشخص نیست که آیا قرار است نماینده ایران در این تورنمنت باشد یا به صورت شخصی در رقابت های بوکس فرانسه به میدان خواهد رفت.

  1. سه شنبه ۱۴ اسفند ۹۷ ساعت ۱۳:۱۵ (۵ سال،۱ ماه قبل)
صدف خادم
به گزارش فرانگر

هنوز زمان زیادی از اینکه خبر رسید فدراسیون جهانی بوکس با پوشش بوکسور های زن ایرانی برای حضور در رقابت های جهانی موافقت کرده است، نمی گذرد که همین حالا اتفاق خوب دیگری در راه است؛ ماجرا مربوط به صدف خادم، دختر ۲۴ ساله و بوکسور ایرانی است که قرار است به عنوان اولین زن بوکسور ایرانی در رقابت های رسمی بوکس روی رینگ برود؛ کجا؟ در فرانسه.

صدف خادم

شرق، در واقع او به تورنمنتی در شهر رویان فرانسه دعوت شده تا روز ۲۴ فروردین اولین مسابقه رسمی اش را برگزار کند. این دعوت قطعا ارتباطی با آخرین تغییراتی که فدراسیون جهانی بوکس برای زنان ایرانی در نظر گرفته است، ندارد، چون این رشته هنوز در ایران به صورت رسمی مجوز فعالیت نگرفته و بوکسور های زن ایرانی بیشتر در پارک ها یا زیرزمین خانه هایشان تمرینات را پیگیری می کنند. با این حال، سؤال اینجاست که صدف خادم چطور به تورنمنت رسمی بوکس در فرانسه دعوت شده است؟

صدف خادم
همرسانی نوشتار: