راهنمای کامل خرید روشویی کابینتی + لیست قیمت

خرید روشویی کابینتی به سبب زیبایی این تجهیزات بسیار متداول شده است. هر یک از این تجهیزات با سایز بندی و ابعاد استانداردی در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

  1. پنجشنبه ۱۷ آذر ۱ ساعت ۰۹:۴۴ (۱ سال قبل)
روشویی
به گزارش فرانگر
راهنمای کامل خرید روشویی کابینتی + لیست قیمت

انواع دسته بندی های این روشویی ها سبب ایجاد نظم در دکوراسیون سرویس بهداشتی شما می شود. در صورتی که از هرج و مرج قرارگیری وسایل بهداشتی در این محیط ها خسته شده اید، انواع روشویی های کابینتی را استفاده کنید.

خرید روشویی کابینتی

نکات مهم خرید روشویی کابینت سرویس بهداشتی

استفاده از این تجهیزات برای داشتن یک سرویس بهداشتی لوکس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما در این زمینه در نظر گرفتن چند اصل کاربردی نیز مهم تلقی می شود و کیفیت خرید شما را افزایش می دهد. در این خصوص بررسی ویژگی های ظاهری این تجهیزات بهداشتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به علاوه در نظر گرفتن مشخصه های فنی و استحکام این اقلام نیز نقش موثری دارد. هر یک از آن ها با قیمت ها و هزینه های منحصر به فردی در دسترس مشتریان قرار می گیرند. به این ترتیب باید به این فاکتورهای مهم برای خریدی  مناسب در میان اقلام دقت داشته باشید. برخی از آن ها را در ادامه بررسی می کنیم.

به نقل از پایگاه خبری روندبازار: یکی از پرکاربردترین وسایل مورد استفاده در هر ساختمانی، روشویی دستشویی آن است که برای نظافت مورد استفاده قرار می گیرد. افراد در طول هر روز بارها دست و صورت خود را در این روشویی ها می شویند. برخی حتی شست و شوی لباس های خود را نیز در روشویی انجام می دهند. به همین خاطر نگهداری از روشویی سرامیکی​ چینی کرد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در دنیای امروز مدل های متنوعی از این محصولات وارد بازارهای فروش شده اند؛ از روشویی های روکابینتی گرفته تا انواع پایه دار، دیواری و ساده هر یک خرید و فروش بالایی در این عرصه دارند.

انتظارات خود را مشخص کنید!

برای خریدی بهتر در میان این محصولات کاربردی در وهله اول باید نیازهای خود را در محیط منزل بررسی کرده و بر این اساس یکی از مدل های آن ها را خریداری کنید. تنوع وسیع میان این روشویی ها از مهمترین مشخصه های آن ها به شمار می رود. اما باید بتوانید در میان این تنوع بالا، یک مدل کاربردی را برای برآورده کردن نیازهای خود انتخاب کنید. در این زمینه باید به تعداد نفرات اعضای خانواده خود دقت کنید. اگر خانواده پر جمعیتی دارید باید به دنبال مدل های چند کابینته این محصولات بگردید.

قیمت روشویی کابینتی

برای خرید هر یک از این محصولات باید به هزینه پرداختی مربوط به آن ها نیز دقت داشته باشید. پیش از مراجعه به بازارهای خرید بودجه مورد نظر خود را تعیین کرده و سپس برای خرید اقدام کنید. در این حوزه باید به بررسی میزان بودجه مورد نظر خود بپردازید. هزینه روشویی در بازارهای خرید امروزی وسعت قابل توجهی دارد. هر یک از مدل های این روشویی ها از قیمت به خصوصی برخوردار هستند و برای خرید مناسب در میان این محصولات باید هزینه های روز آن ها را استعلام کنید.

محل قرارگیری روشویی کابینتی

برای خرید روشویی کابینتی چینی کرد باید به فضایی که برای نصب آن در نظر دارید نیز توجه کنید. به این ترتیب برنامه ریزی بهتری برای استفاده از این محصولات خواهید داشت. در این زمینه باید ابعاد فضای سرویس بهداشتی را مشخص کرده و برآورد حدودی از ابعاد محل قرارگیری این تجهیزات به دست آورید. در این خصوص باید به محل قرار گیری درب، پنجره و لوله کشی های سرویس بهداشتی خود نیز توجه داشته باشید.

قیمت خرید روشویی کابینتی

محدودیت فضا در سرویس بهداشتی را در نظر بگیرید!

یکی از مهمترین نکات خرید این تجهیزات، بررسی محدودیت های فضا در سرویس بهداشتی است. ابعاد این روشویی ها در بازارهای فروش بسیار متفاوت است و به همین خاطر باید برای خرید و انتخاب هر یک از آن ها به ابعاد آن ها توجه داشته باشید. در صورتی که سرویس بهداشتی شما فضای بزرگی دارد، استفاده از روشویی های کوچک دکوراسیون محیط را بر همی می زند. این روشویی ها در محیط بزرگ سرویس بهداشتی گم می شوند و کارایی لازم را نیز نخواهند داشت.

برعکس این مسئله نیز صادق است! یعنی در محیط های کوچک سرویس بهداشتی نیز استفاده از روشویی های بزرگ نظم و هماهنگی محیط را بر هم می زند. تناسب سایز روشویی با ابعاد سرویس بهداشتی شما یک اصل اساسی است که در حین خرید این محصولات مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی نحوه نصب روشویی

در حین خرید هر یک از این محصولات باید روش های نصب آن ها را در فضای سرویس بهداشتی خود بررسی کنید. برخی از این روشویی ها با اتصال به زمین در محل نصب می شوند و نیازی به نصب دیواری ندارند. اما برخی از آن ها نیز به صورت دیواری در محل های مورد نظر نصب می شوند. این مدل روشویی ها باید با دقت بیشتری خریداری شوند.

در وهله اول باید مشخص شود که دیوار سرویس بهداشتی شما توانایی پشتیبانی از این سازه ها را دارد یا خیر؛ همچنین قدرت دیوارها را برای تحمل وزن این تجهیزات بررسی می کنیم. برای نصب مدل های دیواری این روشویی ها باید کمی تجربه و تخصص در این زمینه داشته باشید.

بررسی شکل ظاهری روشویی

در حین خرید کابینت سرویس بهداشتی باید به طراحی و سبک دیزاین آن نیز دقت داشته باشید. هر یک از این محصولات در رنگ بندی های متعددی ارائه می شوند. در انتخاب رنگ بندی این محصولات باید به رنگ سایر اجزای سرویس بهداشتی خود دقت داشته باشید. همچنین آرام بند بودن درب های کابینت این روشویی ها را نیز مورد بررسی قرار دهید. در نظر گرفتن طراحی جزییات این تجهیزات از جمله دستگیره ها، نحوه باز شدن قفسه ها و.. نیز اطلاعات شما را تکمیل می کند.

خرید انواع کابینت های روشویی

برای خرید هر یک از مدل های این محصولات باید به انواع  دسته بندی های متنوع آن ها در بازارهای فروش دقت داشته باشید. بررسی انواع این محصولات نیز یکی از ضروری ترین نکات خرید آن ها به شمار می رود. در ادامه دو مدل پر طرفدار این محصولات را معرفی می کنیم.

روشویی های دیواری

قیمت روشویی کابینتی در هر یک از مدل های دیواری و زمینی متفاوت است. هر یک از آن ها بر اساس ابعاد و جنس بدنه قیمت گذاری می شوند. روشویی های دیواری برای سرویس بهداشتی های کوچک انتخاب بهتری هستند. این تجهیزات با اشغال کمترین فضا در محیط سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

به همراه آن ها لوازم جانبی مانند آینه و باکس نیز به مشتریان ارائه می شوند که گاها از بدنه روشویی جدا هستند و گاه به آن متصل می شوند. این تجهیزات فضای کافی برای قرارگیری مسواک، دستمال توالت، داروها و سایر لوازم بهداشتی شما فراهم می کنند.

rezaeigroup.ir

روشویی های زمینی

در صورتی که سرویس بهداشتی شما فضای کافی برای قرارگیری این دسته از روشویی ها را داشته باشد، انتخاب آن ها برای این محیط بسیار مناسب تر خواهد بود. خرید روشویی کابینتی زمینی مزایای بی شماری برای شما به همراه می آورد. این روشویی ها کابینت های بیشتری دارند و فضای بزرگتری برای قرارگیری لوازم بهداشتی شما فراهم می کنند. طراحی مدرن و کلاسیک این محصولات هر یک از زیبایی خاصی برخوردار هستند و بر اساس سبک طراحی کلی ساختمان شما مورد استفاده قرار می گیرند.

شما می توانید، انواع آن ها را به سادگی در محیط سرویس بهداشتی خود نصب کرده و مورد استفاده قرار دهید. این مسئله یکی از مهمترین مزایای استفاده از این تجهیزات به شمار می رود.

جمع بندی

در این گزارش در خصوص مهمترین نکات خرید کابینت سرویس بهداشتی اطلاعاتی را بررسی کردیم. هر یک از این روشویی ها با قابلیت های به روز و مدرنی تولید و ارائه می شوند. در ساخت و آماده سازی آن ها از بهترین متریال استفاده شده است. به این ترتیب در میان به روزترین تجهیزات سرویس بهداشتی قرار می گیرند. شما می توانید آن ها را با در نظر گرفتن سلایق و علایق خود انتخاب کرده و در محیط های بهداشتی به کار ببرید.

جهت خرید انواع محصولات چینی بهداشتی می توانید به وب سایت رضایی https://rezaeigroup.ir/ نمایندگی فروش محصولات چینی کرد مراجعه نمایید.