معرفی صرافی ارز دیجیتال والکس

صرافی ارز دیجیتال والکس با قابلیت‌های آنلاین و به روز خود در حوزه کریپتوکارنسی، خرید و فروش رمزارزها را آسان‌تر از همیشه کرده است.

  1. چهارشنبه ۵ مرداد ۱ ساعت ۲۳:۳۳ (۱ سال،۱۰ ماه قبل)
ارز دیجیتال
به گزارش فرانگر

والکس با ارائه بستری امن، خطر تحریم یا بلوکه شدن سرمایه کاربران را از بین برده است و کاربران به راحتی و با ریال قابلیت خرید و فروش رمزارزها را همگام با بازار جهانی دارند.

صرافی والکس برای راحتی کاربران، اپلیکیشن والکس را برای هر دو سیستم عامل آندروید و IOS منتشر کرده است. اپلیکیشن ولکس تمامی امکانات وب‌سایت و پلتفرم والکس را در خود دارد و کاربران می‌توانند در هر زمان و مکان به پلتفرم معاملاتی والکس دسترسی داشته باشند.

امکان قراردادن حد سود و ضرر در معاملات، ویژگی بارز صرافی والکس است. کاربران با قراردادن استاپ لاس یا حد سود و ضرر در هنگام معامله، آزادی عمل بیشتری برای سرمایه‌گذاری و کنترل میزان سود و ضرر در بازار را دارند.

صرافی ارز دیجیتال والکس دارای کیف پول اختصاصی برای کاربران است و دارایی ارزشمند آنها را به صورت سرد یا آفلاین نگهداری می‌کند. ذخیره سازی به صورت سرد امکان سرقت یا هک کیف پول را تقریباً غیر ممکن می‌کند که همین امر امنیت دارایی و حساب کابران صرافی ارز دیجیتال والکس را تضمین می‌کند.