آموزش خرید و نگهداری ریپل در کیف پول من

ریپل یکی از ارزهای دیجیتال پرطرفداری است که بسیاری از کاربران علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در آن هستند، در واقع ریپل یک شبکه انتقال پول است که برای پاسخگویی به نیازهای صنعت خدمات مالی طراحی شده است.

  1. یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱ ساعت ۲۱:۰۱ (۲ سال قبل)
ریپل
به گزارش فرانگر

ایکس آر پی (XRP) ارز دیجیتال طراحی شده برای کار بر روی شبکه ریپل است که در بسیاری از صرافی های ارز های دیجیتال می توانید اقدام به خرید و فروش آن کنید. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی صرافی کیف پول من بپردازیم و اینکه به شما آموزش دهیم چگونه می توانید نسبت به خرید و نگهداری ریپل در کیف پول من اقدام کنید. ارز دیجیتال ریپل در حال حاضر جزء بهترین‌های بازار از لحاظ  ارزش بازار است.

ریپل چیست؟

ریپل یک سیستم تسویه پرداخت و شبکه تبادل ارز است که می‌تواند تراکنش‌ها را در سراسر جهان پردازش کند. ایده این است که ریپل به عنوان یک عامل قابل اعتماد بین دو طرف در یک تراکنش عمل کند، چون این شبکه می تواند به سرعت تراکنش ‌ها را تأیید کند که مبادله به درستی انجام شود. ریپل می تواند مبادلات انواع ارزهای فیات، ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و حتی کالاهایی مانند طلا را تسهیل کند.

پت وایت، مدیرعامل Bitwave می‌گوید: ریپل از همان ابتدا طراحی شد تا اساساً جایگزینی برای SWIFT (یک شبکه پیشرو در انتقال پول) یا جایگزینی لایه تسویه حساب بین موسسات مالی بزرگ باشد. هر زمان که کاربران تراکنشی را با استفاده از این شبکه انجام دهند، شبکه مقدار کمی از XRP را به عنوان کارمزد کسر می کند.

XRP چیست؟

XRP یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین ریپل قرار دارد. XRP یک ارز است که توسط جد مک‌کالب، آرتور بریتو و دیوید شوارتز طراحی شده و اجرا می‌شود. مک‌کالب و بریتو ریپل را تأسیس کردند و از XRP برای تسهیل تراکنش‌ها در شبکه استفاده کردند. می‌توانید XRP را به‌ عنوان سرمایه‌گذاری، به‌عنوان ارز برای مبادله با ارزهای دیجیتال دیگر یا راهی برای تأمین مالی تراکنش‌ها در شبکه ریپل خریداری کنید.

قابل توجه است که بلاک چین XRP کمی متفاوت از اکثر رمزارزهای دیگر عمل می کند. سایر ارزهای دیجیتال دفتر کل تراکنش ها و فرآیندهای تأیید را برای هر کسی که بتواند معادلات پیچیده را به سرعت حل کند باز می کند، اما تراکنش ‌ها در آن ها امن هستند چون اکثر دارندگان دفتر باید با تایید موافقت کنند تا آن تراکنش اضافه شود.

در عوض، شبکه ریپل XRP تا حدودی این ‌ها را متمرکز می‌کند؛ هر کسی می تواند برنامه اعتبارسنجی آن را دانلود کند اما در این بین تایید کنندگانی وجود دارند که خود ریپل آن ‌ها را انتخاب کرده است. اعتبار هر کدام از این اعتبار سنج ‌ها توسط خود ریپل تایید می شود.

 فهرست پیش‌فرض آن در حال حاضر شامل 35 اعتبارسنج قابل اعتماد است. ریپل تصمیم می گیرد که کدام اعتبار سنجی را برای این لیست تایید کند و همچنین شش تا از این نودهای اعتبار سنجی را تشکیل می دهد.

با ورود تراکنش های جدید، اعتبار سنجی ها دفتر کل خود را هر سه تا پنج ثانیه به روز می کنند و مطمئن می شوند که با سایر دفاتر مطابقت دارند. اگر ناهماهنگی وجود داشته باشد، آن ها متوقف می شوند تا بفهمند چه چیزی اشتباه بوده است. این به ریپل اجازه می دهد تا به طور ایمن و کارآمد تراکنش ها را تأیید کند، که به آن برتری؛ نسبت به سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین می دهد.

چگونه XRP را ماین کنیم؟

ماینینگ، سیستم تایید توزیع شده ای است که توسط اکثر ارزهای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین استفاده می شود. هم تراکنش ها را تسهیل می کند و هم مکانیزمی را فراهم می کند که از طریق آن ارز جدید به یک سیستم ارز دیجیتال معرفی می شود. این ارز معمولاً به عنوان پاداشی به تأیید کنندگان برای کارشان در حمایت از شبکه پرداخت می شود. به عنوان مثال، بیت کوین دارای محدودیت عرضه کل 21 میلیون توکن است که با تایید تراکنش های بیشتر به طور پیوسته منتشر می شوند.

XRP، در مقابل پیش ماین است؛ به این معنی که XRP، تعداد 100 میلیارد توکن ایجاد کرده که به صورت دوره ای به صورت عمومی منتشر می شوند. ریپل حدود 6 درصد از آن را به عنوان انگیزه ای برای کمک به رشد و موفقیت ارز دیجیتال در طول زمان در اختیار دارد. تقریباً 48٪ دیگر در یک ذخیره برای عرضه منظم به بازار از طریق فروش، نگهداری می شود.

قابل درک است که این، نگرانی‌ها را به وجود آورده است که می‌توان مقدار زیادی XRP را به یکباره منتشر کرد و ارزش سایر XRP‌هایی را که در حال حاضر در گردش هستند کاهش می‌دهد، زیرا بخشی از چیزی که به هر ارزی ارزش آن را می‌دهد، کمبود نسبی آن است.

نحوه خرید ریپل در کیف پول من

زمانی که شما ارز دیجیتال ریپل را خریداری کنید، می توانید با مراجعه به سایت کیف پول من به آدرس رسمی Kifpool.me نسبت به ثبت نام در آن اقدام کنید. زمانی که شما ثبت نام خود را در این سامانه تکمیل کردید وارد بخش پنل کاربری خود می شوید که در آن به سادگی و با استفاده از قسمت خرید و فروش، امکان خرید و فروش ‌این ارز دیجیتال را دارید. بعد از اینکه اقدام به خرید ارز مورد نظر خود کردید در داشبورد پنل کاربری خود می توانید تمامی ارزهایی که دارید را مشاهده کنید. با مراجعه به این سامانه به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به کیف پول های جانبی تمامی ارزهای دیجیتالی که در اختیار دارد را روی سامانه خود نگهداری کنید.

چنین امکان فوق العاده‌ای به کاربران کمک می کند تا به سادگی بتوانند از ارزهای دیجیتال خود استفاده کنند و در کنار آن این سامانه امنیت بسیار زیادی دارد و تاکنون مشکلی در این مورد به وجود نیامده است.

روند خرید به همین سادگی است و تنها کافی است تا به آدرس آن وارد شوید و ثبت نام خود را تکمیل کنید. ثبت نام در سامانه کیف پول من را به سادگی انجام می‌شود و مانند سایت های زیادی که روزانه در آن ها ثبت نام می کنید، می توانید تمامی روند را در مدت زمان کوتاهی در سایت کیف پول من انجام دهید. در کنار تمامی این ها امکانات جالبی در هنگام استفاده از کیف پول من دریافت می کنید که یکی از این امکانات اختصاص دادن مقدار ارز دیجیتال به صورت رایگان است. شما با ثبت نام در صرافی کیف پول من برای اولین بار ارزهای دیجیتالی را دریافت می کنید که می توانید با نگهداری آن ها سرمایه بسیار خوبی را در اختیار داشته باشید.

در بخش دیگری از امکانات کیف پول من شما می‌توانید با دعوت از دوستان خود و در اختیار قرار دادن کد معرف خود، کسب درآمد فوق العاده ای را از این طریق داشته باشید. زمانی که فردی با استفاده از کد معرف شما وارد این سامانه می شود و تراکنشی را انجام می دهد، بخشی از هزینه کارمزد آن تراکنش به شما اختصاص داده می شود. از این طریق می توانید درآمد خوبی را کسب کنید و در حال حاضر بسیاری از کاربران از این شیوه استفاده می‌کنند و در کنار تمامی مزایای کیف پول من کسب درآمد جانبی نیز دارند.

در این مقاله نحوه خرید و نگهداری ارز دیجیتال ریپل در کیف پول من را در اختیارتان قرار دادیم که می توانید از آن استفاده کنید و از تمامی خدمات سامانه کیف پول من استفاده کنید. این سامانه با توجه به اعتبار بالایی که دارد توانسته کاربران زیادی را در خود داشته باشد که همین تعداد بالا باعث می‌شود که معاملات در آن به سرعت انجام شود و در کنار آن تنوع زیاد ارزهای دیجیتال در سامانه کیف پول من یکی دیگر از عواملی است که باعث محبوبیت آن در بین کاربران ایرانی شده است. اگر سری به این سامانه بزنید متوجه خواهید شد که تنوع ارز های دیجیتال در آن از برخی صرافی های خارجی هم بیشتر است و این نکته جذاب و فوق‌العاده به کاربران ایرانی کمک می کند تا امکان سرمایه‌گذاری در بسیاری از ارزهای دیجیتال مستعد را داشته باشند.

منبع: وبلاگ کیف پول من