آرات حسینی هم به لندن مهاجرت کرد + عکس

کمتر کسی است که نام اعجوبه کوچک و قهرمان ایرانی از خطه مازندران را نشنیده باشد. آرات حسینی که از ۲ سالگی در مسابقات مختلف استعدادیابی شرکت می کرده و رشته اولیه او ژیمناستیک بوده به تازگی به انگلیس مهاجرت کرده است.

  1. پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸ ساعت ۱۱:۱۵ (۴ سال،۵ ماه قبل)
مهاجرت نابغه ۶ ساله و مرد عنکبوتی ایرانی به انگلیس +عکس
به گزارش فرانگر

پدر این کودک نابغه به نام محمد که مشوق و محرک اصلی او برای یافتن استعدادش بوده مدتی است که رشته اصلی آرات را فوتبال اعلام کرده است و معتقد است که او در زمینه تلاش خود را خواهد کرد تا تبدیل به یک قهرمان شود.

آرات با اینکه مدت زیادی نیست که رشته خود را از ژیمناستیک به فوتبال تغییر داده است، اما توانسته است در این رشته نیز استعداد خود را به رخ همگان بکشد و موفق باشد.

در صفحه رسمی آرات چند باری اعلام شده بود که برای تست به کشور های مختلف سفر خواهد کرد. او نهایتا تصمیم گرفته تا به کشور انگلیس مهاجرت کند و مسیر حرفه ای خود را در آن کشور دنبال نماید.

بسیاری از کاربران با تحسین آرات کوچک قهرمان، برای او در مسیر جدیدش آرزوی موفقیت کردند.
به گفته این دسته از کاربران، او توانایی این را دارد که برای خود آینده ای زیبا خلق کند و قطعا با تلاش و پشتکار شبانه روزی، به آرزو های خود خواهد رسید.
بعضی از کاربران نیز معتقدند که او باید کودکی کند و انجام ورزش سنگین، بصورت حرفه ای او را از بازی کردن و شادی های کودکانه محروم می کند.
همرسانی نوشتار: