قیافه های عجیب با ستاره های مشهور در سریال ایل دا + عکس

اولین تصاویر از تست گریم پربازیگرترین سریال دفاع مقدسی تلویزیون منتشر شده است.

  1. سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸ ساعت ۲۱:۲۵ (۴ سال،۸ ماه قبل)
 عکس
به گزارش فرانگر

سید علیرضا سبط احمدی تهیه کننده پیرامون پروژه "ایل دا" گفت:تصویربرداری پروژه در نیمه مرداد ماه در مناطق روستایی شهرستان خرم آباد آغاز خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به شروع تصویربرداری طی چند روز آینده، محمد رضا قومی و دلیله صوفیانی تست نهایی گریم و لباس بازیگران اصلی پروژه را انجام دادند و تعدادی دیگر از عوامل هم در حال عزیمت به خرم آباد و ملحق شدن به گروه تولید و صحنه و دکور هستند.

تهیه کننده این سریال اظهار داشت: موضوع سریال "ایل دا" در حوزه دفاع مقدس است و اتحاد، همبستگی و ایستادگی مردان و زنان عشایر و روستایی مناطق مرزنشین و غرب کشور در برابر متجاوزان خارجی و خائنان داخلی و وطن فروشان به خاک این مرز و بوم است و قصه ایثار و فداکاری مردم غرب کشور در سال های ۱۳۵۸ و ۱۳۵۹ را روایت می کند.

1

وی افزود:حضور تعداد بالای بازیگران حرفه ای و محلی در نقش های مختلف، این پروژه را به یکی از پربازیگرترین پروژه های سال های اخیر سیما فیلم در حوزه دفاع مقدس تبدیل کرده است که حدود ۳۵ نفر از آن ها از بازیگران صاحب نام سینما و تلویزیون هستند و بیش از ۱۰۰ نفر از بازیگران تلویزیون و تئاتر استان لرستان به نقش های این سریال جان می دهند.

سبط احمدی در پایان گفت: در این سریال زن و مرد ایرانی تفنگ به دست و کنار هم، از مام میهن تا پای جان دفاع می کنند و لحظاتی ناب را شاهد خواهیم بود.

"ایل دا" در سیما فیلم و به تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی و کارگردانی راما قویدل به نویسندگی نوشین پیرحیاتی در ۲۶ قسمت و ۸۰ لوکیشن مختلف در مناطق زیبا، بکر و منحصر بفرد لرستان و در فضایی کاملا روستایی و بومی تولید خواهد شد.

2

3

4

5

6

7