تصویر سارقی که طعمه هایش را بیهوش می کرد + عکس

سرهنگ رهام رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در کنگان از وضعیت امنیت مطلوب در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: شهرستان کنگان با داشتن ظرفیت های مختلف اقتصادی، تجاری، گردشگری و صنعتی از وضعیت مطلوب امنیتی قرار دارد.

  1. دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸ ساعت ۱۸:۰۰ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
دستگیر سارقی که طعمه‌های خود را بیهوش می‌کرد
به گزارش فرانگر

سرهنگ رهام رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در کنگان از وضعیت امنیت مطلوب در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: شهرستان کنگان با داشتن ظرفیت های مختلف اقتصادی، تجاری، گردشگری و صنعتی از وضعیت مطلوب امنیتی قرار دارد.

وی با بیان اینکه برخورد قاطع با متخلفان مورد توجه ویژه قرار دارد افزود: متخلفان در ابعاد گوناگون مورد رصد قرار دارند و اعلام گزارش مبنی بر بروز تخلفات و جرایم در کوتاه ترین زمان متهمان، دستگیر می شوند.

رئیس پلیس کنگان از دستگیری سارقی که اقدام به بیهوش کردن رانندگان می کرد خبر داد و تصریح کرد: با دریافت گزارشی مبنی بر بیهوشی راننده یک دستگاه خودرو ۲۰۶ در کنگان و سرقت وسایل و پول نقد آن، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ رضایی با بیان اینکه سارق پس از شناسایی طعمه خود به وی شکلات تعارف و می خوراند خاطر نشان کرد: این شکلات ها که قرص های خواب آور و مواد بیهوشی به آن اضافه می شد سارق پس از بیهوشی راننده پول نقد و اشیاء با ارزش را به سرقت می برد.

فرمانده انتظامی کنگان از شناسایی سارق خبر داد و تصریح کرد: با تلاش پلیس آگاهی و با انجام اقدامات فنی،علمی و اطلاعاتی متهم و سارق حرفه ای شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر شد.

وی با بیان اینکه سارق با نام های متعدد دارای پرونده قضایی بوده است افزود: سارق در تحقیقات اولیه خود را با نام دیگری معرفی که پس از انگشت نگاری و اخذ سوابق مشخص شد که متهم دارای ۱۴فقره سابقه در خصوص سرقت بوده که با ۴نام مختلف در دفعات گذشته روانه زندان شده است.

سرهنگ رضایی با اعلام اینکه متهم ضمن اقرار به سرقت لوازم خودرو ۲۰۶در بازجویی های فنی به۱۱فقره سرقت اماکن خصوصی و داخل خودرو معترف شد خاطر تشان کرد: متهم در همین راستا با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: شهروندان از پذیرش خوردنی و آشامیدنی از افراد ناشناس پرهیز کنند و سارقان در پوشش های مختلف دست به سرقت می زنند و اقدامات هوشیارانه شهروندان ،عامل مهمی برای پیشگیری از وقوع سرقت است.

همرسانی نوشتار: