ناگفته های نظرسنجی جشنواره جام جم

آرا دستکاری شده بود؟

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ادعاهای مطرح شده درباره اینکه جابجایی آرای نظرسنجی محبوبترین برنامه صداوسیما را شرکتی انجام داده است که از این وزارتخانه مجوز دارد را رد کرد.

  1. یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ ساعت ۲۳:۴۰ (۴ سال،۱۲ ماه قبل)
برنده باش
به گزارش فرانگر

روز گذشته پیامک هایی به برخی مشترکان تلفن همراه می رسید که نشان می داد آن ها در نظرسنجی برنامه تلویزیونی «برنده باش» شرکت کرده اند، در حالی که این واقعیت نداشت. رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات به این موضوع واکنش نشان داد.

چند روزی است واکنش هایی نسبت به نظرسنجی پیامکی صدا و سیما مبنی بر تقلب به گوش می رسد، شب گذشته وزیر ارتباطات هم اعلام کرد که آرای اعلام شده، واقعی نیستند.

پس از این حواشی، دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم مدعی شده است «جابجایی آرای نظرسنجی محبوب ترین برنامه صداوسیما را شرکتی که از وزارت ارتباطات مجوز دارد، انجام داده است».

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات شامگاه یکشنبه ایرنا به ادعای دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم این طور پاسخ داد: تغییر آرا در شرکت طرف قرارداد تبلیغات انحصاری صدا و سیما صورت گرفته است که هیچ مجوزی از وزارت ارتباطات ندارد.

«سید جمال هادیان طبائی زواره» افزود: دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم مدعی شده است جابجایی آرای نظرسنجی محبوبترین برنامه صداوسیما را شرکتی که از وزارت ارتباطات مجوز دارد، انجام داده است.

وی در ادامه گفت وگو با ایرنا توضیح داد: اظهارات جدید ایشان را ندیده ام اما به فرض صحت،عرض می کنم ایشان صبح روز گذشته نیز اظهارنظر بررسی نشده و شتاب زده ای داشته اند، ادعای ایشان در این مورد هم مردود است.

هادیان تصریح کرد: تغییر آرا در شرکت طرف قرارداد انحصاری تبلیغات صداوسیما صورت پذیرفته که هیچ مجوزی از وزارت ارتباطات نیز ندارد و توصیه می کنیم منتظر گزارش تکمیلی بمانند و سپس اظها نظر کنند.