کاهش وزن حیرت آور احلام بانوی خواننده اماراتی + عکس

احلام خواننده و سلبریتی اماراتی عکس های جدیدی از خود منتشر کرده، این عکس ها به وضوح نشان می دهند که این خواننده معروف وزن کم کرده است، پیش از این او به دلیل اضافه وزن و چاقی مورد انتقاد کاربران در شبکه های اجتماعی قرار گرفته بود.

  1. شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ ساعت ۲۱:۳۵ (۴ سال،۷ ماه قبل)
کاهش وزن سلبریتی اماراتی پس از موج انتقادات
به گزارش فرانگر

به نقل از تابناک باتو ، اینطور که به نظر می رسد او از کنار انتقادات به سادگی نگذشته است، رسیدن به وزن ایده آل برای سلبریتی همانند او نه تنها موج انتقادات را متوقف می کند بلکه برای سلامتی نیز مفید است چرا که از قدیم گفته اند چاقی مادر همه بیماریهاست.

کاهش وزن سلبریتی اماراتی پس از موج انتقادات

البته گفتنی است که او مدتی انتقاد ها درباره چاقی اش را نادیده می گرفت و حتی یکبار جنجال رسانه ای به خاطر آن رخ داد، او در مصاحبه ای گفته بود من چاق نیستم بلکه بامزه ام.

استایل جدید احلام با کاهش وزن قابل توجه باعث شد تا دنبال کنندگان او در اینستاگرام زیبایی و خوش تیپ شدن او را تحسین کنند و از او درباره راز این تغییر بپرسند، برخی هم پا را فراتر نهاده و به دلیل این تغییر به او لقب ملکه زیبایی جهان عرب را داده اند.

البته گروهی دیگر از کاربران اینستاگرامی هم از زاویه دیگری به موضوع نگاه کرده اند، این دسته از کاربران گفته اند که احلام شبیه فشنیست کویتی «فوز الفهد» شده است، عده ای نیز می گویند شاید او خواسته با نانسی عجرم رقابت کند و به زیبایی و خوش اندامی او برسد و بالأخره عزمش را جزم کرده تا وزن کم کند، برخی هم بر این باورند که او شبیه «نادین نجیم» سلبریتی زیبای عربی شده است.

احلام می گوید برای وزن کم کردن فقط ورزش، دویدن و راه رفتن روزی دو ساعت انجام داده، حجم غذاهایش را کم کرده و به جای خوردن شکلات از ویتامین ها استفاده می کند و بعد از ساعت هشت شب هم چیزی نمی خورد. او می گوید از روش کوچک کردن معده استفاده نکرده، چون اگر این کار را می کرد نمی توانست ساعت های طولانی برای کنسرت هایش سرپا بایستد و می گوید قد ۱۶۷ دارد و، چون شانه های پهنی دارد باعث می شود که با اضافه وزن چاقتر به نظر برسد. می گوید لاغری اش را با زحمت به دست آورده و اگر عمل معده انجام می داد از گفتنش خجالت نمی کشید که بخواهد آن را پنهان کند.

گفتنی است، احلام در تاریخ ۲۱ سپتامبر در فصل جدید "ذا فویس" شرکت خواهد کرد.
همرسانی نوشتار: