کاهش وزن حیرت آور جنیفر ایستون + عکس

انیستون فرد چاقی محسوب نمی‌شد و همه او را زیبا می‌دانستند اما به گفته دست‌اندرکاران سریال او از دید دوربین چاق بود و باید این وزن را از دست می‌داد.

  1. شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ ساعت ۲۱:۰۵ (۴ سال،۶ ماه قبل)
کاهش وزن ۱۳ کیلوگرمی خانم بازیگر برای بازی در سریال
به گزارش فرانگر

به نقل از ایران آرت، "جنیفر آنیستون" برای به دست آوردن نقش‌های دلخواهش در هالیوود مجبور به کاهش وزن بود. در کتاب "نسل دوستان: بررسی دقیق سریالی که یک نسل از تلویزیون را شکل داد" (Generation Friends) که به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد سریال "دوستان" (Friends) منتشر شد درباره مسئله کاهش وزن آنیستون این‌گونه نوشته شده بود: "او برای ماندن در هالیوود مجبور به کم کردن ۱۳ کیلو شد. لس‌آنجلس جای سختی برای بازیگران زن و زنان بود. مدیر برنامه‌های جنیفر آنیستون بسیار به او سخت می‌گرفت."

آنیستون پیش از ورود به هالیوود از شرایط آن آگاه بود زیرا پدرش "جان آنیستون" از کهنه‌کاران عرصه سریال‌های احساسی بود و او با حضور در سریال‌های "روز تعطیلی فریس بیولر" (Ferris Bueller’s Day Off) و "مالای" (Molloy) حضور در تلویزیون را تجربه کرده بود. در بخش دیگری از کتاب آمده است: "آنیستون فرد چاقی محسوب نمی‌شد و همه او را زیبا می‌دانستند اما به گفته دست‌اندرکاران سریال او از دید دوربین چاق بود و باید این وزن را از دست می‌داد."

به گزارش 30نما، آنیستون درباره عکسش روی صفحه اول مجله رولینگ استونز در سال ۱۹۹۶ گفت: "من سس مایونز زیاد می‌خوردم، ساندویچ با سس مایونز، سس مایونز و نان، به نظرم خوشمزه‌ترین غذا در دنیا بود." اما او می‌دانست که باید تغییراتی در برنامه غذایی‌اش بدهد: "مدیر برنامه‌هایم به من مستقیماً گفت که من به دلیل چاق بودن پیشنهاد‌های زیادی دریافت نمی‌کنم. من برنامه غذایی ناسالمی داشتم، سیب زمینی سرخ کرده و میلک شیک و نکته مثبت لاغر شدن این بود که به غذا خوردنم توجه کردم."

پس از آن شروع به لاغر شدن کرد و کمی بعد در سریال "دوستان" حضور پیدا کرد که از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ ادامه یافت. حال زمان حضور دوباره او در تلویزیون با برنامه صبحگاهی رسیده است. آنیستون در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز گفت که احساس خوبی درباره آینده دارد: "من در حال ورود به دورانی از زندگی هستم که حس می‌کنم خلاقانه‌ترین دوره زندگی‌ام خواهد بود. من سی سال است که به این کار مشغولم و فکر می‌کنم زمان آن رسیده که به شکوفایی کامل برسم."