بازگشت سلبریتی خارج نشین به ایران به خاطر راضیه + عکس

مهناز افشار برنامه اینترنتی «کافه آپارات» از برخی حاشیه هایی که این روزها برایش به وجود آمده صحبت کرد.

  1. چهارشنبه ۳۰ مرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۴۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
مهناز افشار
به گزارش فرانگر

مهناز افشار که این روزها در آلمان به سر می برد، درباره پذیرفتن نقش «راضیه» در «قسم» گفت: من بعد از «آشفته گی» و «ناگهان درخت» تصمیم داشتم پیشنهاد دیگری را قبول نکنم. در آلمان بودم که محسن تنابنده فیلمنامه را برایم فرستاد. وقتی فیلمنامه «قسم» را خواندم خیلی حالم بد شد. من خواهر بزرگ دارم و ما یک خانواده خیلی سنتی داریم. برای همین نسبت به این جمع خانوادگی در «قسم» این حس برایم ایجاد شد که انگار باید سهمی در این قصه داشته باشم. خیلی با خودم کلنجار رفتم که قبول نکنم ولی نشد. یک باره همه چیز دست به دست هم داد و «راضیه» من را صدا کرد.

مهناز افشار در ادامه درباره اینکه چطور به «راضیه» فیلم نزدیک شده گفت: من چون پدر از دست دادم و چون خواهر دارم و چون دوست داشتم کار اجتماعی از جنس مردم انجام بدهم و گاهی انجام دادم و متاسفانه بد برداشت شده، راضیه را خیلی دوست داشتم. بارها پیش آمد که در طول فیلمبرداری برای یک خواهری که مرده بود و خواهری که به خون خواهی خواهرش برخاسته بود، ضجه زدم و عزاداری کردم.

بازیگر فیلم «قسم» در ادامه درباره کار کردن با محسن تنابنده در این فیلم گفت: محسن بداخلاق ترین کارگردان جهان است ولی آنقدر حواسش به بازیگر است که تمام آن نابازیگرانی که در اتوبوس بودند را تک به تک کنترل می کرد.

مهناز افشار در پایان این گفت وگو با بیان اینکه تصمیم گرفتم خودم مراقب باشم که یک سری حرف های بیخود دوباره پخش نشود گفت: من به یک دلیل بزرگ به وطنم برمی گردم؛ پدرم آنجا خاک است، مادرم آنجا نفس می کشد و از همه مهمتر ریشه من در آنجاست.

او ادامه داد: من همیشه یکی دو سال سفر می رفتم و نمی دانم الان چرا اینقدر به چشم آمده. من فقط ۴ماه است که از کشور خارج شدم و مطمئنا برای اکران فیلم شما (آشفته گی) برمی گردم.
همرسانی نوشتار: