شهره لرستانی در 1 سالگی + عکس

شهره لرستانی هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون تصویری از یک سالگی خود را در اینستاگرام منتشر کرد و از حال وهوای کودکی خود در بروجرد نوشت.

  1. یکشنبه ۱۳ مرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۲۵ (۴ سال،۹ ماه قبل)
عکس دیده نشده از یکسالگی شهره لرستانی
به گزارش فرانگر

در ادامه پست منتشرشده از این هنرمند را مشاهده می کنید.

من در یکسالگی.کوچک بودم و با چشمانی کنجکاو جهان را می دیدم؛ و جهان برایم همان مزرعه خشخاش پشت حیاطمان در بروجرد بود... که دزدانه از دیوار و پرچین ها می گذشتیم تا خشخاش های تیغ زده را که پوک و پر از دانه بود به دونیم کرده و به دهان بریزیم! آی بچگی ..چقدر زیبا بودی ای ماه آسمان، در شب های همدان، آن هنگام که از شیشه های رنگی دارو های به اتمام رسیده پدرم ترا تماشا می کردم ... و چه دنیای امن و هولناکی بود شب های تابستان در بالکن توی رختخواب یخ کرده خوابیدن و به ناگاه صدای شبگردان کوچه گرد که با آوایی کشدار و خاص و حزین در تاریکی به یکدیگر پیام امن بودن کوچه را می دادند؛ و من آن روزگاران امن بودم، اما از صدای شبگرد ها به شدت می ترسیدم. با تمام وجود می دانستم که از بودنم، مقصودی است و کاری در دنیا باید انجام دهم ..، اما از راز آتش مقدسی که در قلبم همیشه روشن است و مهر و عشق می پراکند، آن روز ها هیچ نمی دانستم. فقط با چشمانی کنجکاو همه را می دیدم .. و آدم ها برایم سرشار از جذابیت و تنوع بودند. از دیدن، شادمانی های کوچک حظ بصر می بردم ... دنیا و اتفاق هایش برای من همیشه، به مثابه یک جشن بزرگ بوده است؛ و همه وقایع و اشخاص و قصه ها باور کردنی و جدی!

خدا می داند که بین سال های پنج تا هفت سالگی چقدر دلم می خواست با یک جعبه میوه و چند باطری و یکسری خرت و پرت توی همان بهار خواب بزرگ موشکی بسازم و با آن به فضا روم؛ و چقدر ساعت ها زیر آفتاب رنگ پریده بعد از ظهر های تابستان ها ... وقت صرف کردم، چون همیشه می خواستم با آن به سفری دور و دراز بروم! غافل از این درک که حالا می دانم بزرگترین سفر هر آدمی سفر به درون خویش است.

عکس دیده نشده از یکسالگی شهره لرستانی