واقعیت فاطمه خ زامبی اینستاگرامی ایران قبل از دستگیری + عکس و جزییات

بازداشت سحر تبر، دختری معروف اینستاگرامی خبرساز شد. در حالی که هنوز پرسش های زیادی درباره حقیقت زندگی سحر تبر و هدفش از انتشار عکس ها وجود دارد.

  1. یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸ ساعت ۱۴:۲۵ (۴ سال،۹ ماه قبل)
سحر تبر
به گزارش فرانگر

به نقل از وب سایت فرادید، بازداشت سحر تبر به دستور دادسرای ارشاد تهران، اتفاق افتاد. دختری ۲۲ ساله که با اشتراک گذاشتن عکس های ترسناک از خودش، شاخ اینستاگرام شده بود و کلی فالوور داشت. اما کسی اطلاع درستی از حقیقت سحر تبر نداشت. این که واقعا چند تا عمل زیبایی کرده؟

می خواسته خودش را شبیه آنجلینا جولی کند یا عروس مرده تیم برتون؟ آیا او بیمار است یا یک کلاهبردار؟ آیا سحر تبر یک هنرمند خلاق است یا دختری که به هر دلیل دنبال جذب طرفدار و رسیدن به شهرت است؟ حالا، اما احتمالاً بازداشت سحر تبر معروف اینستاگرام کلید حل این معما می شود و جواب این سوال ها به زودی داده خواهد شد.

چرا بازداشت شد؟

بازداشت سحر تبر زمانی اتفاق افتاد که در اینستاگرام فالوور زیاد داشت. می گفتند ژانر وحشت ایسنتاگرام است. عنوان تبر هم به این وحشت اضافه می کند. بعضی ها می گفتند زامبی است. تمام شایعات و لقب ها، فالوور های سحر تبر را زیادتر می کرد. می گویند درآمد نجومی هم داشته است. این سیمای ترسناک و عجیب که محصول مشترک هنر فتوشاپ، گریم حرفه ای و چند جراحی بود از سحر تبر شاخ اینستاگرام ساخت. حالا، اما به دستور دادسرای ارشاد تهران سحر تبر بازداشت شده است. به این اتهام که هنجارشکن است و خشونت را ترویج می دهد. به مقدسات و حجاب توهین کرده و با گسترش اباحه گری و تشویق جوانان به فساد درآمد نامشروع به دست آورده است.

سحر تبر کیست؟
سحر تبر، فاطمه خ. متولد سوم اسفند سال ۱۳۷۶ در تهران است. دختری معمولی که اتفاقاً صورتی زیبا و متناسب دارد. سحر تبر اولین بار با این خصوصیات شناخته شد؛ چشم های خاکستری ترسناک، بینی کج سربالا، لب های بسیار درشت و جمجمه مخروطی و از همه مهم ترین لاغری شگفت انگیز. شایع شد که دختری با ۵۰ عمل جراحی زیبایی می خواسته خود را شبیه آنجلینا جولی کند. تصویر های عجیبش را کنار عکس آنجلیا جولی می گذاشتند. انگار کاریکاتوری ترسناک از چهره آنجلینا جولی باشد. بعضی ها هم بیشتر دقت کردند و شباهتی بین اون و "عروس مرده" تیم برتون پیدا کردند؛ که انصافاً بی شباهت هم نبود.

ماجرا که هیجان پیدا کرد. سحر تبر عکس های جدیدی منتشر کرد. عکس هایی که گونه هایش را سوراخ کرده بود و دست وپایش کج شده بود.

اما بعد از مدتی تصمیم گرفت چهره واقعی خودش را نشان دهد. سحر تبر اینستاگرام یا فاطمه دنیای واقعی دختری معمولی بود. سحر تبر اعلام کرد چهره اش را تغییر می داده آن هم با آرایش و ابزار های دیجیتال. این کار را هم برای تفریح می کرده. شایعات، اما آن قدر زیاد بود که راست و دروغ حرف هایش مشخص نشد. معلوم نشد کدام عکس قبل از عمل است کدام بعد از عمل! اصلا عملی در کار بوده و اگر بوده چند تا عمل بوده؟!

سحر تبر گفته است یک سری جراحی انجام داده، مثلا لب هایش را تزریق کرده و لیپوساکشن انجام داده، ولی بیشتر گریم و فتوشاپ است. او کارش را نوعی هنر می داند که با هر عکس صورتش را بامزه تر می کند. البته که از فالوور ها و درآمدش حرفی نزده است.

آیا همه چیز واقعی است یا گول خوردیم؟

رای جراحی سحر تبر شایعات زیادی ساخته شد. یکی می گفت: عمل زیبایی اش خراب شده و از شکل و قیافه افتاده است. یکی می گفت: عشق آنجلینا جولی است. بعضی ها می گفتند آنورکسیا داد و فکر می کند چاق است و خودش را لاغر کرد. شایعاتی هم بود که سحر تبر در عشق شکست خورده و تصمیم گرفته خودش را شبیه شخصیت "عروس مرده" کند. بعضی ها هم پر و پا قرص می گفتند عکس ها فتوشاپ است؛ آن هم فتوشاپ نه چندان حرفه ای. می گفتند جزئیات فراوانی از کج و کوله شدن پاهایش و خمیدگی دیوار ها در تصویر همه نشان دهنده حقه های تصویری هستند. هرچند نمی شود خلاقیت هنری اش را هم نادیده گرفت.

مصاحبه ای از سحر تبر منتشر شده که از مردم می خواهد قضاوتش نکنند.

سحر تبر در این مصاحبه گفته است: مردمی که او را نمی شناسند با دیدن یک عکس درباره اش قضاوت می کنند و فحش می دهند. این برایش عجیب است چرا که عکس ها از نظر خودش ساده و معمولی است و نیازی به فحش و ناسزا نیست.

سحر تبر گفته است دنبال حاشیه نیست و این سبک زندگی را انتخاب کرده، چون دوستش دارد. اما این دوست داشتن حالا برایش گران تمام شده است. سحر تبر در بازداشت است تا به اتهاماتش درباره کسب درآمد از روش های نامشروع، اباحه گری و ترویج خشونت پاسخ دهد. صفحه اینستاگرام سحر تبر بسته شده و فعلا تمام فالوورهایش را از دست داده است.