تفاوت قیافه بهنوش طباطبایی در مشهد و قم خبر ساز شد + عکس و واکنش او

بهنوش طباطبایی با انتشار پستی در صفحه ی اینستاگرامش، نسبت به انتقادهای مطرح شده از او درباره حضور دوگانه اش در اکران مردمی «ماجرای نیمروز؛ رد خون» در مشهد و تهران واکنش نشان داد.

  1. شنبه ۶ مهر ۹۸ ساعت ۱۱:۵۰ (۴ سال،۲ ماه قبل)
بهنوش طباطبایی در اکران فیلم ماجرای نیمروز در تهران
به گزارش فرانگر

با شروع اکران فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون در تهران و شهرستان ها بازیگران این فیلم در مراسم اکران ها حضور داشتند و تیپ متفاوت بهنوش طباطبایی در سینما آزادی سوژه عکاسان شده است. چهره بهنوش طباطبایی نسبت به اکران ماجرای نیمروز در مشهد تغییرات زیادی کرده بود و همین مخاطبان را به واکنش وا داشت که نسبت به آنچه آنان دو رویی می خواندند اعتراض کنند. بهنوش طباطبایی اما در پیامی مفصل در اینستاگرام پاسخ آنها را داد.

 بهنوش طباطبایی در اکران مردمی ماجرای نیمروز در مشهد

حضور بهنوش طباطبایی، با دو ظاهر متفاوت در مشهد و تهران، بحث های جنجالی و انتقادی را به دنبال داشته که او در پستی اینستاگرامی به آن ها پاسخ داده است.

بهنوش طباطبایی در اکران فیلم ماجرای نیمروز در تهران

بهنوش طباطبایی چنین نوشت:

از زمانى که فیلمنامه (ماجراى نیمروز رد خون) را میخواندم تا روزهاى فیلمبردارى که با درد کاراکترهاى فیلم همه ما درد میکشیدیم،تا روزهاى جشنواره، تا اعلام نامم به عنوان کاندیداى نقش اول زن و تا امروز که سعى میکنم به اندازه لطف مردم آراسته و مشتاق خودم را به سینماها برسانم تا فیلم را کنارشان ببینم. همواره به این اندیشیده ام که این همه بحران که از سر گذراندیم، اینهمه خون و جان و تن نازنین که رفت تا ما در شان نام یک انسان ایرانى زندگى کنیم چه به ما آموخت؟همه میدانیم که آنها که از همه چیزشان گذشتند و رفتند با این آرزو راهى ملکوت شدند که نسلهاى بعدى این سرزمین در کنار هم در صلح و آرامش وصفا زندگى کنند...اما...!باید با خودمان رو در بایستى را کنار بگذاریم. واى که گمشده من و تو امروز همان صلح، آرامش و صفا و صداقت است که پاکترین جوانهاى این مرز و بوم برایش جان دادند...اصلا انگار که آفتاب هر روز صبح با خودش براى ما عصبانیت، کینه مى آورد! ما چرا... ما کِى اینطور شدیم؟ما یعنى خود ما مردم! ما چرا جاى هم تصمیم میگیریم؟ ما چرا فکر میکنیم همه باید مثل ما باشند؟ ما چرا فکر میکنیم جاى خداوند نشسته ایم؟ ما چرا فکر میکنیم همه باید در خدمت ما باشند؟ و واى اگر نباشند و قدرتکى در اختیار ما باشد....! اصلا ما چرا قاضى شده ایم؟ تلفنهایمان را دست میگیریم بعد از یک وعده غذاى چرب دراز میکشیم و به عنوان دسر قضاوت میکنیم و حکم میکنیم و مجازات میکنیم و رسوا میکنیم و آبرو میبریم و دلمان را خنک میکنیم! ما چرا اینطور شدیم...؟ قرارمان این نبود...کاش آرام بگیریم.کاش یک روز را معلوم کنند تا فقط سکوت کنیم و مثل بچه هاى خاطى مهد کودک به کارهاى بدمان در تمام این سالها فکر کنیم...واى خدایا...ما چقدر باید از تو طلب عفو کنیم و از بندگانت حلالیت بطلبیم 

پاسخ بهنوش طباطبایی به انتقادها از پوشش متفاوتش
همرسانی نوشتار: