رامبد 9 میلیونی شد

هر پست از کانادا ناقابل 22 میلیون تومان

ما هر روز وارد اینستاگرام می شویم تا از دنیای دور وبرمان با خبر شویم؛ ببینیم بازیگر مورد علاقه مان امروز چه کرده؟ کدام یکی شان حاشیه ساز شده و آن سیاستمدار همیشه خبرساز چه گفته یا چه بیانیه ای صادر کرده است، اما غافل از این که خیلی از چیزهایی که مورد پسند ماست، فقط و فقط یک ترفند پول ساز است که صفحات اینستاگرامی بعضی ها را پرمخاطب یا چندصدهزار لایک عاشقانه را روانه پست مجازی این آدم ها می کند.

  1. یکشنبه ۱۳ مرداد ۹۸ ساعت ۱۹:۵۵ (۴ سال،۸ ماه قبل)
نگار جواهریان
به گزارش فرانگر

به صورت تلفنی، تلگرامی یا در دایرکت سراغ چند چهره بازیگر، کمدین و خواننده رفتیم و به عنوان یک برند معروف از آن ها پرسیدیم که برای یک پست تبلیغاتی داخل صفحه اینستاگرامی شان چقدر پول می گیرند؟ در ضمن با چند اینفلوئنسر یا شاخ اینستاگرامی هم تماس گرفتیم و رقم پیشنهادی شان برای یک پست تبلیغاتی را پرسیدیم.

دنبال این بودیم لایک ها و فالو کردن های ما چقدر می تواند در درآمد زایی چهره ها موثر باشد. لایک هایی که گاهی اوقات بدون دقت و توجه سهم دیگران می شود.

۲۲ میلیون برای رفیق جناب خان!

رامبد جوان چقدر فالوئر دارد؟ ۸.۹ میلیون 

گاهی غرغر و انتقاد، گاهی خاطره و نوستالژی، گاهی کمک و همدردی و گاهی تصاویر ماندگار خندوانه، جناب خان و. این همه چیزی است که «رامبد جوان» در صفحه اینستاگرامی اش به اشتراک می گذارد.  رامبد که بعد از سفرش به کانادا حسابی حاشیه ساز شده، چند هزار فالوئر به صفحه اینستاگرامی اش اضافه کرده و احتمالا بااین شرایط، نرخ تبلیغات را هم بالا برده است. رامبد در ارتباط با خبرنگار ما آدرس مسئول صفحه اینستاگرامی اش را فرستاد و  مسئول صفحه هم اعلام کرد که مجری خندوانه برای هرپست تبلیغاتی داخل صفحه ۲۲ میلیون می گیرد که این مبلغ برای یک پست تبلیغاتی ۲۴ ساعته است و اگر بخواهید پست تبلیغاتی را داخل استوری بگذارید، باید ۱۲ میلیون تومان دیگر هم بپردازید.

بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون برای خانم بازیگر!

بهنوش بختیاری چقدر فالوئر دارد؟ ۱/۸ میلیون.

پست های «بهنوش بختیاری» در اینستاگرام حول سه موضوع است. او در اینستاگرام، تولد اعضای خانواده را تبریک می گوید، از ازدواج و خبر های خوب می نویسد و درباره موضوعات روز واکنش نشان می دهد. «بختیاری» یک برند جواهرات معروف هم دارد و همین باعث شده بخشی از صفحه اینستاگرامی اش، تصاویری از جواهرفروشی لاکچری اش باشد. البته چیز دیگری هم هست؛ شما اگر وارد صفحه «بهنوش بختیاری» شوید، اولین موضوعی که به چشم تان می خورد اطلاعات روی پروفایل اوست که نوشته شده: «حامی ترنس ها و...» او در طول این سال ها با پیجش از افرادی که ترانسکچوال هستند حمایت کرده است. البته بختیاری به جز صفحه شخصی، صفحه ای با موضوع کتاب خوانی را مدیریت می کند که ۳۴ هزار دنبال کننده دارد و این صفحه هم می تواند منبع کسب درآمدی برای خانم بازیگر باشد. مسئول صفحه «بهنوش بختیاری» در ارتباط با ما هزینه تبلیغ در صفحه او را ۲۰ میلیون اعلام می کند. او می گوید: «این مبلغ برای حضور ایشان درکنار شما و تهیه یک ویدئوی تبلیغاتی است که به مدت سه روز در اینستاگرام می ماند. اما اگر بخواهید خودتان یک ویدئوی تبلیغاتی بفرستید، باید ۱۰ میلیون بپردازید تا ۲۴ ساعت آن را در پست آخر قرار بدهیم.»

۲۵ میلیون برای یک استوری!

پوریا پورسرخ چقدر فالوئر دارد؟ ۲.۴ میلیون

شما وقتی وارد صفحه اینستاگرامی «پوریا پورسرخ» می شوید اولین چیزی که حس می کنید این است که آقای بازیگر یک فوتبالی دوآتشه است. او در صفحه شخصی اش عکس یادگاری می گذارد، از فیلم و سریال های جدیدش می نویسد، درباره مسائل اقتصادی، ورزشی و بعضا سیاسی اظهار نظر می کند و گاهی هم آگهی تبلیغاتی می گذارد. مدیر برنامه های پورسرخ در ارتباط تلفنی با ما می گوید که آقای بازیگر برای هر استوری تبلیغاتی مبلغ هفت میلیون تومان می گیرد، اما شرایط برای پست تبلیغاتی داخل صفحه فرق می کند و اگر بخواهید داخل صفحه، پست یا ویدئو بگذارید باید ۱۵ میلیون بپردازید. مدیر برنامه «پورسرخ» البته پیشنهاد دیگری هم دارد. او می گوید: «ما می توانیم با آقای پورسرخ هماهنگ کنیم تا جای شما بیایند و ویدئوی حضور ایشان را در استوری اینستاگرامی بگذاریم که در شرایط عادی ۲۵ میلیون هزینه دارد.»

تا ۳۰ میلیون برای قهرمان خنده!

علی صبوری چقدر فالوئر دارد؟ ۱.۶ میلیون.

«علی صبوری» قبل از این که کمدین باشد یک اینفلوئنسر اینستاگرامی است. درست است که تا قبل از «خنداننده شو» به این اندازه شناخته شده نبود، اما آقای کمدین همان زمان ویدئو های بامزه ای تولید می کرد و در صفحه اینستاگرامی اش می گذاشت که مخاطبان زیادی داشت. او حالا و بعد از «خنداننده شو» بیشتر از یک ونیم میلیون دنبال کننده دارد و هرچند وقت، کمدی ویدئو هایی یک تا چند دقیقه ای می سازد و کلی لایک می گیرد که اتفاقا خیلی هم بی حاشیه نیست. از همان اول که «صبوری» با خنداننده شو شناخته شد او و دو سه نفر دیگر جزو کسانی بودند که با شوخی هایی بعضا منشوری حسابی خبرساز شدند. این قصه فقط به خندوانه ختم نشد و کمدین خندوانه حالا به همراه چندنفر دیگر گاهی اوقات با ویدئو های طنزآمیز نامناسب همه مان را متعجب می کند. مدیر برنامه «علی صبوری» در ارتباط تلگرامی با ما می گوید که نفر اول فصل دوم «خنداننده شو» برای آگهی هایی که در استوری کار می شود، حداقل سه میلیون می گیرد. البته ما می توانیم ویدئوی تبلیغاتی بسازیم و برای او بفرستیم که در این صورت دستمزد آقای کمدین هم متفاوت است. این مبلغ از ۳۰ میلیون شروع می شود و با توجه به شرایط ما و مدتی که ویدئوی مد نظرمان در اینستاگرام می ماند به این رقم اضافه خواهد شد.