5 طلاق ستاره های سرشناس سینمای ایران

از سحر تا بهنوش + عکس ها

از ماجرای قتل همسر دوم محمد علی نجفی شهردار سابق نگذشته بود که خبر ازدواج مجدد مهدی هاشمی در فضای مجازی پیچید و چند روزی فضای مجازی را تحت تاثیر قرار داد.

  1. شنبه ۲۲ تیر ۹۸ ساعت ۱۹:۵۵ (۴ سال،۹ ماه قبل)
 از رامبد و سحر تا پاکدل و بهنوش
به گزارش فرانگر

این ماجرا به خاطر مصاحبه های گاه و بی گاه یکی از طرفین همچنان در نظر مخاطبان سینما و تلویزیون داغ است. هاشمی و همسرش گلاب آدینه که هر دو از بازیگران باسابقه سینما، تلویزیون و تئاتر هستند و با حضور ناصر هاشمی، نورا هاشمی و سیاوش اسعدی یک خانواده کاملاً سینمایی دارند، آن طور که هاشمی توضیح داده، مدت هاست که با یکدیگر زندگی نمی کنند. ستاره های سینما و تلویزیون زندگی شان در ویترینی قرار دارد که مورد توجه مردم است پس باید مراقبت بیشتری داشته باشند. در ادامه برای خواندن طلاق جنجالی چند هنرپیشه با ما همراه باشید:

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

1

در اسفند ۸۹ مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی با یکدیگر ازدواج کردند؛ ازدواجی که یک ماه بعد توسط پاکدل رسانه ای شد. آن ها در زمان زندگی مشترک، تصاویر زیادی از خود منتشر کردند، اما در مجموع زندگی کم حاشیه ای داشتند. در اواسط ۹۵ و زمان جدایی اما، اتفاقات جالبی افتاد. صفحه اینستاگرام پاکدل هک شد، ولی بعد از آن که پس گرفته شد، دیگر اثری از عکس های دونفره نبود.

به فاصله کمی بهنوش طباطبایی هم عکس های دونفره را پاک کرد و شایعات جدایی آن ها به قطعیت نزدیک شد. پس از این نشانه ها، شایعات زیادی به راه افتاد، اما هیچ کدام تأیید یا تکذیب نمی شد. فروردین سال ۹۶ بالاخره وقتی طباطبایی روز مرد را به پدرش به عنوان "تن ها مرد زندگی" اش تبریک گفت، مشخص شد شایعات بی دلیل نبوده است.

هومن سیدی و آزاده صمدی

2

سریال "راه بی پایان" محصول سال ۸۵ که موفق ترین اثر کارنامه همایون اسعدیان است، هم سرآغاز شهرت هومن سیدی و آزاده صمدی بود و هم این دو بازیگر را به هم رساند. زندگی مشترک آن ها تا سال ۹۲ ادامه داشت. در زمستان سال ۹۳ که کنجکاوی ها درباره آن ها به اوج خود رسیده بود، هومن سیدی با انتشار پستی اینستاگرامی خبر از جدایی شان داد. مدتی بعد هم آزاده صمدی درباره زندگی اش صحبت کرد. اگرچه آن ها هیچ گاه به حاشیه سازی از زندگی خصوصی خود علاقه ای نشان ندادند، اما در فضای مجازی و بین مخاطبان، این گونه نبود. خبر ازدواج مجدد هومن سیدی زمانی رسانه ای شد که حامد بهداد عکسی از دختر وی را در استوری خود رسانه ای کرد.

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

3

دیگر کسی نیست که نداند رامبد جوان سه بار ازدواج کرده. ازدواج دوم او که از قضا با یک بازیگر سینما بود، در اسفند ۸۷ اتفاق افتاد و تا سال ۹۳ ادامه داشت. او در این مدت، در دو سریال "مسافران" و "توطئه فامیلی" به کارگردانی رامبد بازی کرد و مجری برنامه "گپ" باز هم با کارگردانی همسرش بود. آن ها در زمانی که زمزمه های جدایی شان به گوش می رسید، واکنش چندانی نشان ندادند و تنها به ذکر این نکته که علاقه ای ندارند درباره زندگی خصوصی شان صحبت کنند، بسنده کردند. با این حال طرفداران شان هیچ گاه این موضوع را رها نکردند و حتی در سال های اخیر، بار ها خواستار دعوت سحر دولتشاهی به "خندوانه" شده اند که رامبد جوان این کار را انجام نداده است!

فرزاد حسنی و آزاده نامداری

4

احتمالاً جنجالی ترین جدایی را این دو مجری تلویزیون رقم زده باشند. اوایل سال ۹۲ ازدواج کردند و خطبه عقدشان را سیدحسن خمینی خواند. به اتفاق همدیگر به چندین برنامه تلویزیونی رفتند که تصاویر یکی دو تا حسابی دیده شد. از معاون وقت سیما سفر مشهد هدیه گرفتند، از یکدیگر تشکر می کردند، برای همدیگر دست می زدند و خلاصه شیرین می شدند. آن ها یک سال بعد جدا شدند، ولی مدت ها پس از جدایی، اتفاقات عجیبی افتاد. آزاده نامداری تصویری با صورت کبود از خودش منتشر کرد و مدعی شد حسنی او را کتک می زده، سپس فرزاد حسنی یادداشتی نوشت و ادعا های نامداری را زیر سؤال برد. ماجرا به ممنوع التصویری کوتاه مدت هر دو انجامید و در نهایت چند ماه بعد، آب ها از آسیاب افتاد.

گلاب آدینه و مهدی هاشمی

5

آخرین مورد، همین مهدی هاشمی است. پس از آن که مهنوش صادقی بازیگر کمترشناخته شده تئاتر، در ویدئویی ادعا کرد مدت هاست همسر مهدی هاشمی است، استاد ۷۲ ساله بازیگری در حالی که کسی انتظار نداشت، با انتشار ویدئویی ادعای صادقی را تأیید کرد. او همچنین در این ویدئو از مردم خواست که به زندگی خصوصی مردم کاری نداشته باشند در حالی که مهنوش صادقی خبر این ازدواج را در فضای مجازی منتشر کرد. در ویدئو ی دیگر هاشمی با اشاره تلویحی به طلاق عاطفی خود و همسرش گلاب آدینه، گفت که سال هاست جدا از همدیگر زندگی می کنند. ویدئوی او به سرعت ترند فضای مجازی شد و شبکه های اجتماعی را درنوردید.