خواننده معروف بعد از 17 سال در ایران کنسرت می گذارد + عکس

حسین زمان خواننده ای که از چندین سال پیش مجوزی برای برگزاری کنسرت دریافت نکرده بود، با اعلام رسمی سامانه فروش اینترنتی بلیت کنسرت ها قرار است روز سوم مرداد ماه اولین کنسرت خود را به رهبری ارکستر صابر جعفری بعد از ۱۷ سال توقف در فعالیت ها در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار کند.

  1. یکشنبه ۱۶ تیر ۹۸ ساعت ۱۱:۴۰ (۴ سال،۷ ماه قبل)
خواننده پاپ پس از 17 سال مجوز کنسرت گرفت
به گزارش فرانگر

البته اگرچه هنوز جزئیات بیشتری از برگزاری این کنسرت منتشر نشده، اما به طور حتم صدورمجوز برای خواننده ای که از سال ها پیش موفق به دریافت مجوز اجرای برنامه نشده بود می تواند از نکات جالب توجه کنسرت های موسیقی پاپ طی ماه های اخیر باشد.

"شب دلتنگی – ۱۳۷۶"، "فصل آشنایی – ۱۳۷۷"، "قصه شب- ۱۳۷۸"، "شاپرک – ۱۳۷۹"، "مشق عشق – ۱۳۸۰"، "قصه نگفته – ۱۳۸۵" و "قرار عاشقی- ۱۳۸۸" آلبوم هایی هستند که از سوی این خواننده در بازار موسیقی منتشر شده است.

همچنین مهدی یراحی که زمستان سال گذشته پس از انتشار کلیپ "پاره سنگ" مشکلاتی برایش به وجود آمده بود نیز قرار است روز چهارشنبه ۲۶ تیرماه آلبوم "سه گانه اجتماعی اول" و تعدادی از قطعات منتخب خود را در برج میلاد تهران برای مخاطبان اجرا کند. اجرایی که به طور حتم فصل تازه ای از فعالیت های مهدی یراحی را برای او رقم خواهد زد.

البته شنیده ها حاکی از آن است که به زودی تازه ترین آلبوم این خواننده خوزستانی به زبان عربی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.