خواننده پاپ معروف ایران مجدداً به بیمارستان برگشت

برایش دعا کنید + عکس

غلامرضا صنعتگر خواننده همچنان با مشکل نوسان شدید فشار خون مواجه است. او بارها در بیمارستان بستری شده و حتی تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

  1. سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۲۰ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
خواننده پاپ دوباره درگیر بیماری شد
به گزارش فرانگر

صنعتگر درباره آخرین وضعیت خود گفت: متاسفانه سه روز است که مجدد بیماری سراغ من آمده است. فشار بسیار بالا که سلامتی بدنم را تحت تاثیر قرار داده است.

او با بیان اینکه البته در حال حاضر بیمارستان نیستم،گفت: الان بندر عباس هستم و پزشکم اجازه برگشتم با هواپیما را نداده است. باید منتظر بمانم تا بدنم به حالت عادی خود برگردد. قرار بود یک عمل در خارج از کشور انجام دهم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و فعلا به همین داروها بسنده کردم و منتظرم ببینم چه اتفاقی می افتد.

صنعتگر در پایان با گلایه از مسئولان گفت: مسئولان همان ابتدا فقط یک وعده دادند و رفتند؛ من هم خیلی پیگیر وعده ها نشدم. از کلمه کمک بدم می آید. این افراد قرار بود یک همکاری کنند که این همکاری را نکردند و به بدترین شکل ممکن من را در تنگنا قرار دادند. اگر به من وعده وعید نمی دادند تا الان مشکلم را خودم حل کردم. من به دلیل وعده و عیدهای افرادی که نمی دانم اسمشان را مسئول بگذارم یا چیز دیگر، منتظر ماندم؛ این افراد با جان هنرمندان بازی می کنند.
همرسانی نوشتار: