نفرت دختر 18ساله از لغب چهره جدید پاپ + عکس

بیلی ایلیش ترانه سرا و خواننده آمریکایی متولد سال ۲۰۰۱ است و در حال حاضر ۱۸ سال دارد. این خواننده که مسیر طولانی شهرت را خیلی زود پیموده و حالا صاحب القابی همچون "پدیده موسیقی پاپ" و "دختر جدید پاپ" است، در گفت وگویی می گوید که این لقب ها برای او منزجرکننده است.

  1. جمعه ۱۴ تیر ۹۸ ساعت ۲۰:۱۵ (۴ سال،۷ ماه قبل)
نفرت دختر 18 ساله موسیقی پاپ از القابی که به او می‌دهند
به گزارش فرانگر

خواننده آهنگ معروف "چشم های اقیانوسی" در مصاحبه  با مجله ووگ استرالیا از سختی های مسیر سوپراستار شدن برای خوانندگان ناشناس گفت. نوا او درباره موضوع سختی های صنعت موسیقی اینگونه بیان کرد:" در صنعت موسیقی همه دوست دارند که فقط بگویند چه کاری بکن؛ همه ادعا دارند که تو توسط آنها ساخته شدی! کار کردن به روشی که دوست داری خیلی سخت شده چون همه از تو بعنوان یک خواننده می خواهند که یک محصول آماده و موردعلاقه آنها باشی!"

او در ادامه می گوید: "من خیلی وقت گذاشتم تا تونستم اعتماد مردم رو بدست بیارم؛ پس میدونم که قراره چه کاری انجام بدم و برای چه کاری ساخته شدم."

بیلی ایلیش، در عرض دو سال و فقط با ۱۷سال سن، توانست به یکی از ستاره های مطرح موسیقی جهان تبدیل شود به طوریکه آهنگ های او میلیون ها بار در اسپاتیفای پخش شده و در بالای لیست جهانی قرار دارد.

اما این خواننده مستعد که خودش و برادرش مسئولیت ساخت آهنگ ها را بعهده دارند ادعا می کند که چهره جدید موسیقی پاپ خسته کننده شده است:" این رنج آوره! صادقانه بگم من از لطف و عشق هواداران بسیار خوشحالم اما با این روند موسیقی پاپ دارم دلسرد میشم"
بیلی ایلیش می گوید: "یادم می آید اولین بار که رسانه ها و مردم به من لقب چهره جدید پاپ یا دختر جدید پاپ را دادند بسیار منزجر شدم؛ عجیب ترین نکته در ارتباط با ما انسان ها این است که یاد گرفتیم به هر چیزی لقب بدهیم که در حقیقت این طور نیست."
همرسانی نوشتار: