پرچم امارات و عربستان زیر پای مانکن زن معروف در فرودگاه + عکس

«بلا حدید»، مانکن مشهور آمریکایی در پی موجی از انتقاد به دلیل انتشار عکسی در اینستاگرام که از دید برخی توهین به امارات متحده عربی و عربستان سعودی بود، عذرخواهی کرد.

  1. جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۴۰ (۲ سال،۷ ماه قبل)
«بلا حدید»: به ریشه‌های عربی خود می‌بالم
به گزارش فرانگر

خانم حدید این عکس را از پشت پنجره فرودگاه به گونه ای گرفته که گویی پایش را روی دم هواپیماهای امارات متحده عربی و عربستان سعودی گذاشته است. برخی با دیدن این عکس از اینکه او پایش را روی پرچم این کشورها گذاشته ابراز ناراحتی کردند و آن را اقدامی نژادپرستانه و توهین آمیز خواندند.

«بلا حدید»: به ریشه های عربی خود می بالم

بلا حدید در یک نوشته مفصل که بر اینستاگرام و توئیتر پست کرده از انتشار این عکس عذرخواهی کرد و آن را یک اشتباه خواند. او گفت هرگز قصد ندارد کسی را با پست هایش برنجاند و یا نفرت پراکنی کند به ویژه کسانی که «از فرهنگ زیبا و نیرومند» خودش هستند.  خانم حدید تأکید کرده که به فرهنگ و ریشه های عربی خود می بالد و به تمامی «خواهران و برادرانش» در سراسر دنیا احترام می گذارد.  بلا حدید، دختر «یولاندا فان دن هریک» مانکن هلندی-آمریکایی و «محمد حدید»، چهره بانفوذ توسعه املاک است که متولد فلسطین و آمریکایی است. آقای حدید سال ۲۰۱۴ با «شیوا صفایی» بازیگر و مانکن ایرانی تبار وارد رابطه شد. «جی جی حدید» دختر دیگر محمد حدید نیز از مدل های شناخته شده و موفق در دنیا است. 
همرسانی نوشتار: