رازهای خانواده ترامپ که از همه پنهان شده + عکس

رسانه های جمعی تاکنون به نیکویی همه ی جنبه های زندگی ترامپ را زیر ذره بین قرار داده و به افشاگری درباره آن و زوایای شخصیتی اش پرداخته اند.

  1. شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۱:۲۰ (۵ سال،۱ ماه قبل)
راز‌های خانوادگی ترامپ که از همه پنهان می‌کند!
به گزارش فرانگر

از کار های تجاری تا سبک زندگی اش، از حجم نجومی دارایی هایش گرفته تا رفتار های بچگانه مثل پاره کردن روزنامه های دولتی که اخباری بر خلاف میل او منتشر می کنند.

در این گزارش قصد داریم تا اسراری از زندگی شخصی ترامپ را برملا کنیم؛ با ما همراه باشید.

ترامپ یک تاجر خودساخته نیست، ثروت او از پدرش است

ترامپ مدعی است تمام ثروت خود را از طریق دریافت یک وام کوچک از پدرش به دست آورده و یک سرمایه دار و تاجر خودساخته است و خودش یک تجارت در حوزه مسکن در آمریکا راه اندازی کرده است.

در گزارش روزنامه نیویورک تایمز آمریکا آمده بود: ترامپ در زمان کودکی ۴۱۳ میلیون دلار از ثروت پدرش را به دست آورده و موضوع دریافت وام یک میلیون دلاری دروغی بیش نیست.

از سوی دیگر او به همراه برخی افراد با توطئه توانسته اند، صد ها میلیون دلار فرار مالیاتی داشته باشند که بخشی از آن ارائه اظهارنامه های غیر واقعی بوده است.

سوابق پدر و مادر ترامپ نشان می دهد آنان در طول زندگی خود حدود یک میلیارد دلار به فرزندانشان پول داده اند که مالیات این پول ۵۵۰ میلیون دلار بوده است.

والدین ترامپ با اعلام اینکه این میزان پول هدیه بوده، تنها ۵ درصد آن معادل ۵۲.۳ میلیون دلار را بابت مالیات پرداخت کردند.

راز های خانوادگی ترامپ که از همه پنهان می کند!

دونالد ترامپ و دونی

دونالد ترامپ جونیور فرزند ارشد دونالد ترامپ و ایوانا ترامپ همسر نخست دونالد ترامپ است.

ایوانا پیشنهاد داد تا اسم پدر یعنی ترامپ را روی او بگذارند. دونالد ترامپ عصبانی شد و گفت: نمی توانی این کار را انجام دهی، اگر آدم شکست خورده ای شود آن وقت چه؟!

وقتی دونالد ترامپ جونیور بزرگ شد زندگی اش به خاطر داشتن چنین پدری آسان نبود. پدرش به او لقب «دونی» داده بود. یک لقب نرم و ظریف که در آن توهینی پنهانی وجود داشت. جالب است بدانید که ترامپ در یکی از برنامه های تلویزیونی اش با صدای بلند گفت که به شدت از اسم «دونی» متنفر است.

گاهی دونالد ترامپ با دونی بازی روانی به راه می انداخت. دونالد جونیور می گوید: «ساعت هفت صبح به مدرسه می روم، پدرم را در آغوش می گیرم و او را می بوسم. پدرم دو توصیه دارد: نه سیگار، نه مشروبات الکلی، نه مواد مخدر.

راز های خانوادگی ترامپ که از همه پنهان می کند!

توصیه دومش این بود: ابداً به شخصی اعتماد نکن.

سپس بعد از دو ثانیه می گوید: آیا به من اعتماد داری؟ و من می گفتم: بله طبیعتاً، چون تو پدرم هستی!

او در جواب می گفت: همین الآن چی بهت گفتم؟!

پدرم با شنیدن جوابم گمان می کرد که من به طور کلی باخته ام و با صدای بلند می گفت: پسر بازنده ی من!»

ثروت خانوادگی ترامپ از کجا شکل گرفت

چگونه خانواده ترامپ توانستند نخستین دلار از ثروت خود را به دست بیاوردند؟ فردریک پدربزرگ ترامپ، در سال ۱۸۸۵ میلادی برای کسب موفقیت از آلمان به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد. در آن زمان به آمریکا سرزمین فرصت ها می گفتند. بزرگ خاندان ترامپ به شهری در مناطق شمال غربی آمریکا و غرب کانادا رفت، جایی که آماده توسعه و رشد بود. چیزی نگذشته بود که فردریک صاحب رستوران و باری به نام قطب شمال The Arctic شد.

با توجه به شناختی که فردریک درباره بازار فحشا در آمریکا به دست آورده بود، اتاق های ویژه ای برای زنان و اجتماعات آنان در طبقه های بالایی رستوران ساخت.

با وجود اینکه چنین اعمالی در آن زمان غیرمعمول نبود، رستوران «قطب شمال» بین بومی ها و مسافران به دلیل فضای دلگیر و بدنامی اش به شدت معروف شده بود. به طوریکه در یکی از اطلاعیه های آن زمان درباره رستوران قطب شمال آمده: می خواهم به زنان محترمی که به تنهایی و یا به همراه کسی مسافرت می کنند، درباره اتاق گرفتن در هتل های منطقه هشدار بدهم و آن ها باید از رستوران قطب شمال The Arctic دوری کنند، زیرا ممکن است چیز های نامناسبی بشنوند که احساساتشان را جریحه دار کند.

فردریک به زودی کار حرفه ای خود را در فحشا رها و سعی کرد با ثروت خود به آلمان بازگردد؛ جایی که او به زودی به خاطر تخلفات مالیاتی اش مجبور شد ترک کند و به ایالات متحده آمریکا بازگردد. او در نیویورک مستقر شد و شروع به خرید املاک و مستغلات کرد و یک شرکت تأسیس نمود که در نهایت به «فرد» پسرش به ارث رسید و او نیز به نوبه ی خود آن را به پسرش دونالد ترامپ منتقل کرد.

راز های خانوادگی ترامپ که از همه پنهان می کند!
همرسانی نوشتار: