هدیه تولد دیوید بکهام سوژه شد + عکس

ستاره انگلیسی سابق رئال مادرید ۴۴ ساله شده است و تولدش را به صورت ساده ای در کنار خانواده اش گذراند.

  1. یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۱:۲۵ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
کادوی ویژه برای جشن تولد دیوید بکام + تصاویر
به گزارش فرانگر

همسر مشهور این فوتبالیست عکس های از هدایای ساده تولد دیوید بکام را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. گفتنی است اعضای این خانواده به دور از تجملات و در جمعی صیمیمی تولد آقای اسطوره را جشن گرفتند. دیویدبکهام و همسرش ویکتوریا ۴ فرزند دارند و بی توجه به حاشیه ها زندگی خود را می گذرانند.

دیوید بکام ستاره سابق تیم ملی انگلیس اخیرا ۴۴ ساله شد و تولدش را در جمع خانواده اش و با حضور همسرش ویکتوریا و ۴ فرزندش جشن گرفت. این جشن تولد در رستوران زیبایی برگزار شد و اعضای خانواده بکام هدایایشان را برای تولد پدرشان به او دادند، هرچند که تعدادی از این هدایا حسابی عجیب و غریب بودند.

ویکتوریا بکام، همسر دیوید بکام که مدتی است به عنوان طراح لباس مشغول به کار شده است، در صفحه رسمی اش در اینستاگرام تصاویری را از هدایایی که برای بکام خریداری کردند منتشر کرده؛ ویکتوریا به همسرش ۲دئودورانت کادو داده.

اینطور به نظر می رسد که خانواده بکام قصد داشتند تا تولد دیوید بکام را به دور از تجمل برگزار کنند و به همین خاطر هم یک جشن کوچک برگزار کرده و هدایایی معمولی برای پدر خانواده تهیه کردند.

ویکتوریا بکام دو دئودورانت از برند Roche Posay برای بکام خریداری کرد که قیمت هرکدام ۱۰ دلار است. به علاوه یک کیف پول شیک و زیبا هم به همسرش هدیه داد، کروز بکام، پسر بکام هم پیغام زیبا و متفاوتی برای پدرش نوشت: «بابا، پیری اجتناب ناپذیر است، ولی رشد کردن، اختیاری است.»

بازیکن سابق تیم ملی انگلیس در حال حاضر همچنان یکی از شخصیت های محبوب برای برند های تبلیغاتی است. این بازیکن با وجود آن که سالهاست از فوتبال بازنشسته شده، از تبلیغات روزی چهل هزار یورو درآمد دارد. حضور در تیم هایی نظیر رئال مادرید، منچستریونایتد، لس آنجلس گالکسی، میلان و پاریسن ژرمن باعث شده است تا بکام بتواند در شهر های مختلف جهان به محبوبیت و شهرت برسد و همچنان یکی از برند های تبلیغاتی باشد.

اما در موفقیت های تبلیغاتی بکام نباید نقش همسرش ویکتوریا را فراموش کرد. این خواننده که قبلا در گروه اسپایس گرل حضور داشته در سال های اخیر به عنوان طراح مد فعالیت کرده و در موفقیت شوهرش در حوزه تبلیغات نقش مهمی ایفا کرده است. در حال حاضر سرمایه خانوادگی بکام به بیش از ۹۰۰ میلیون یورو می رسد.

کادوی ویژه برای جشن تولد دیوید بکام + تصاویر

دیوید بکام سه شرکت برای مدیریت تجارت های خود دارد: فووتورک برای امور مربوط به فوتبال، دی بی فونتورز برای تبلیغات و هولدینگ برند بکام برای اداره کل امور مربوط به ستاره سابق فوتبال انگلیس.

از سویی ویکتوریا بکام نیز در سال ۲۰۰۸ برند تولیدی لباس اختصاصی خود را تشکیل داده است هر چند که این سرمایه گذاری چندان سودآور نبوده است.

همرسانی نوشتار: