باورتان می شود این بانوان هنرپیشه عشق موتور هستند + عکس ها

زن های سلبریتی زیادی را سراغ داریم که پول شان از پارو بالا می رود و طبق معمول قسمت زیادی از این پول ها خرج خرید بهترین پوشاک و لباس می شود، قسمتی دیگر نیز همانگونه که انتظار می رود به خرید جواهرات گران بها اختصاص می یابد.

  1. چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۸ ساعت ۲۲:۵۳ (۵ سال قبل)
سلبریتی‌های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت‌ها می‌شوند
به گزارش فرانگر

زن های سلبریتی زیادی را سراغ داریم که پول شان از پارو بالا می رود و طبق معمول قسمت زیادی از این پول ها خرج خرید بهترین پوشاک و لباس می شود، قسمتی دیگر نیز همانگونه که انتظار می رود به خرید جواهرات گران بها اختصاص می یابد. اما سلبریتی ها به اندازه ای پول و ثروت دارند که هرچقدر هم این پول ها را خرج کنند باز هم تمام نمی شود. به همین دلیل نیز هست که سلبریتی های زن، پا به پای سلبریتی های مرد خودرو های رنگ و وارنگ و گران قیمت زیادی را به کلکسیون شخصی شان اضافه می کنند.

بدون شک رانندگی با بهترین خودرو های دنیا یا سوار شدن بر خودرو های کلاسیک و آنتیک تجربه ای بسیار لذت بخش است، اما این خودرو ها به هر اندازه هم که جذاب باشند باز هم انصافاً باید گفت سواری با موتورسیکلت چیز دیگری است. برای اثبات این ادعا کافی است نگاهی به کلکسیون موتور ها و خودرو های تام کروز داشته باشید تا متوجه شوید تعداد موتورسیکلت هایی که این سلبریتی در گاراژ شخصی اش دارد حتی از تعداد خودروهایش نیز بیشتر است. سلبریتی های زن هم برای اینکه هیجان سوارشدن بر بهترین موتورسیکلت های دنیا را تجربه کنند و از سلبریتی های مرد عقب نباشند سراغ موتورسیکلت هایی رفته اند که سواری با آن ها هیجان و جذابیت زیادی دارد.

به همین منظور در ادامه با هم نگاهی به موتورسیکلت هایی خواهیم داشت که سلبریتی های زن هر از گاهی برای تفریح و تنوع هم که شده سوار آن ها می شوند و حسابی کیف می کنند.

میراندا کر


سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

میراندا مدل زیبارو و خوش اندام استرالیایی است که از ۱۳ سالگی قدم به دنیای مدلینگ گذاشت و پله های موفقیت را دو تا یکی طی کرد تا اینکه در سال ۲۰۰۷ به جمع فرشتگان ویکتوریا سکرت پیوست و به رغم اینکه این روز ها ۳۵ سال سن دارد، هنوز هم به عنوان یکی از زیباترین مدل های دنیا شناخته می شود.

مریاندای چشم آبی و مو قهوه ای به لحاظ ثروت و درآمد نیز از مال و منال دنیا بی نیاز است و مجله معتبر فوربز در سال ۲۰۱۲ میریاندا کر را با درآمدی بیشتر از ۴ میلیون دلار در فهرست ثروتمندترین مدل های دنیا قرار داد.

میراندا کر که برای چند سال همسر اورلاندو بلوم بود و از او فرزند پسری نیز دارد از هر فرصتی استفاده می کند تا با موتورسیکلت به جاده بزند و جولان بدهد. گفته می شود میراندا کر از ۵ سالگی سوار موتورسیکلت می شده است و عکس های زیادی را از میراندا شاهد هستیم که سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت قدیمی و کلاسیک یاما ها پی. دبلیو ۵۰ شده است. جالب است بدانید موتورسیکلت های میراندا کر به همین جا ختم نمی شود و او یک دستگاه موتور هوندا سوپرهاک (Honda Superhawk)، نیز دارد.

میراندا کر در مصاحبه ای با دیلی میل (Daily Mail)، گفت که موتورسیکلت های کوچک و جمع و جور را به موتور های بزرگ و دست و پا گیر ترجیح می دهد و زمانی که همسر ارولاندو بلوم بود، بار ها این زوج سلبریتی را سوار بر موتورسیکلت شاهد بودیم.

ریحانا

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

بدون شک ریحانا را شما بهتر از ما می شناسید و به خوبی می دانید که این سلبریتی علاقه زیادی به هیجان دارد و از سوارشدن بر موتورسیکلت هیچ ابایی ندارد. در همین راستا در سال ۲۰۱۷ و زمانی که در شوی پوشاک فنتی ایکس پوما (Fenty x Puma) سوار بر یک موتورسیکلت در این مراسم حاضر شد و بعد از آن هم چند موتورسیکلت سوار بدل کار اقدام به حرکات نمایشی کردند.

چنین حرکتی از علاقه ریحانا به موتورسیکلت سواری حکایت دارد و اگر تمام موزیک ویدئو های ریحانا را دیده باشید به احتمال زیاد، حضور موتورسیکلت در این ویدئو ها نظر شما را جلب کرده است. کمتر دیده شده که ریحانا سوار بر موتورسیکلت شود، اما مطمئن هستیم این پرنده خوش صدای دنیای موسیقی آب نمی بیند وگرنه شناگر ماهری است و اگر فرصت پیدا کند بدون شک چندین دستگاه موتورسیکلت به کلکسیون اش اضافه خواهد کرد.

پریانکا چوپرا

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

پریانکا هنرپیشه ۳۶ ساله هندی است که گاه و بیگاه نام او را در فهرست زیباروترین زن های دنیا می بینیم. چهره زیبا و استعداد بازیگری که پریانکا دارد باعث شده تا به یکی از محبوب ترین سلبریتی های هندی در دنیای بالیوود تبدیل شود. پریانکا که در سال ۲۰۱۸ با نیک جوناس، خواننده ۲۶ ساله آمریکایی ازدواج کرده است، چیزی نزدیک به ۵۰ فیلم سینمایی را در کارنامه اش دارد و کاملاً مشخص است از حضور در این فیلم ها، ثروت هنگفتی نصیب اش شده است.

حتی اگر به فیلم های هندی علاقه نداشته باشید باز هم به احتمال زیاد سریال کوانتیکو (Quantico) که محصول شبکه ای. بی. سی است را دیده اید و خوب می دانید که پریانکا چوپرا علاقه زیادی به بازی در نقش های پرهیجان و جسارت آمیز دارد.

پریانکا از کودکی عاشق موتورسیکلت بوده است و برای اینکه عشق اش به موتورسیکلت سواری را ثابت کند در سال ۲۰۱۴ یک دستگاه موتورسیکلت هارلی دیویدسون سوپرپلو (Harley-Davidson Superplow) صورتی رنگ خریداری کرد. جالب اینجاست که پریانکا به راحتی از عهده کنترل این هارلی دیویدسون بزرگ و قدرتمند بر می آید و علاقه مندان تاکنون بار ها پریانکا را به همراه همسرش، نیک جوناس در حال موتورسواری مشاهده کرده اند.

تریشا هلفر

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

تریشا هنرپیشه و مدل ۴۴ ساله کانادایی است که نقش آفرینی چشم گیری در مجموعه تلویزیونی ناوبر فضایی گالاکتیکا (Battlestar Galactica) داشت. اگر این مجموعه تلویزیونی را ندیده باشید باز هم بدون شک تریشا هلفر را می شناسید و خاطره خوبی از سریال هایی مانند آبی تیره (Dark Blue)، زنان قاتل (Killer Women) و لوسیفر دارید.

تریشا هلفر از آن دسته سلبریتی های زن هالیوودی است که از هر فرصتی برای موتورسواری استفاده می کند و چندین دستگاه موتورسیکلت تراز اول را در گاراژ خود دارد. اگر از طرفداران دوآتشته تریشا هلفر باشید حتماً به خوبی می دانید که او رفاقت دیرینه ای با کتی سکف (Katee Sackhoff) دارد و از آنجایی که کتی نیز عشق موتورسواری را در سر دارد این دو سلبریتی تصمیم گرفته اند سفری دور و دراز با موتورسیکلت از لس آنجلس به نیو اورلئان داشته باشند و از این سفر فیلمی مستند تهیه کنند. بعید به نظر می رسد دو سلبریتی زن نام آشنا، تنها سوار بر موتورسیکلت به جاده بزنند، اما در اینکه تریشا هلفر از هر فرصتی برای موتورسواری استفاده می کند هیچ شکی نداریم.

مایلی سایرس

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

حتماً به خوبی می دانید مایلی سایرس از آن دسته سلبریتی هایی است که از سن و سال کم به شهرت و آوازه ای جهانی رسید و داستان مشهور شدن او به سریالی با نام هانا مونتانا محصول سال ۲۰۰۶ باز می گردد. انصافاً باید اعتراف کرد مایلی سایرسی که در هانا مونتانا دیدیم با مایلی سایرس این روز ها فرق های زیادی کرده و دیگر خبری از معصومیت های مایلی سایرس نیست و با سلبریتی پرحاشیه ای طرف هستیم که هر از گاهی خبر های شیطنت های مایلی سایرس در رسانه ها دست به دست می شود.

جالب است بدانید مایلی سایرس از طرفداران دوآتشه موتورسواری است و به همین دلیل پدرش در سال ۲۰۱۳ یک دستگاه موتورسیکلت کم ام اسپایدر (Cam-Am Spyder) را به او هدیه داد. این موتورسیکلت که قیمتی حدود ۲۴ هزار دلار دارد به جای ۲ چرخ، چهار چرخ دارد و به همین دلیل نیز مایلی سایروس به راحتی می تواند سوار آن شود و یکی از دوستانش را نیز در ترک موتور سوار کند و به گردش و تفریح بروند. در کنار این موتورسیکلت، مایلی یک دستگاه موتورسیکلت کلاسیک هارلی دیویدسون نیز دارد و اگر کنسرت های مایلی سایرس را تماشا کرده باشید حتماً او را سوار بر این موتورسیکلت دیده اید.

آلانیس موریست

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

آلانیس از آن دسته خواننده هایی است که چندین آلبوم بسیار موفق و پرفروش عرضه می کنند و به ناگاه دیگر خبری از آن ها نمی شنویم. در این زمینه می توان به اولین آلبوم آلانیس با نام قرص کوچک دندانه دار اشاره کرد که در سال ۱۹۹۵ منتشر شد و به سرعت تعداد ۳۰ میلیون نسخه از این آلبوم به فروش رسید. آلانیس این روزه نزدیک به ۴۵ سال سن دارد و موتورسواری را در سن ۳۰ سالگی از یکی از دوستانش یاد گرفت و به سرعت عاشق موتورسواری شد.

به همین دلیل نیز هست که آلانیس موریست یک دستگاه دوکاتی اس.۴. آر. اس را در گاراژ شخصی اش دارد و مدعی است از سواری با این موتورسیکلت و شتاب و قدرت زیادی که دارد واقعاً لذت می برد. آلانیس در مصاحبه ای گفت سواری با موتورسیکلت را به این دلیل دوست دارد که آزادی بیشتری به او در جاده ها می دهد و وقتی موتورسواری می کند ترانه های زیادی به او الهام می شوند.

طرفداران آلانیس به خاطر دارند که این خواننده کانادایی در سال ۲۰۰۲ رابطه ای را با رایان رینولدز شروع کرد و این رابطه در سال ۲۰۰۴ به نامزدی کشید تا اینکه در سال ۲۰۰۷، این زوج سلبریتی رسما از برهم زدن نامزدی و جدای شان خبر دادند. جالب است بدانید در زمانی که آلانیس و رایان با یکدیگر رابطه داشتند، این زوج سلبریتی را زیاد سوار بر موتورسیکلت می دیدیم. ناگفته نماند این روز ها آلانیس کمتر سوار بر موتورسیکلت دیده می شود و بیشتر وقت خود را به خانواده اش اختصاص می دهد، اما با توجه به شناختی که از آلانیس داریم بدون شک هر وقت که سرش خلوت شد باز هم با موتورسیکلت به دل جاده ها خواهد زد.

گل گدوت

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

به احتمال زیاد شما هم مثل ما اولین بار چهره زیبای گل گدوت را در فیلم سریع و خشن ۴، محصول سال ۲۰۰۹ دیدید. جالب است بدانید گل گدوت ۲ سال در ارتش خدمت کرده و مهارت های نظامی او در کنار چهره زیبایش باعث شد تا در فیلم های سریع و خشن هنرنمایی چشمگیری داشته باشد و همین فیلم ها بود که راه را برای تبدیل گل گدوت به فوق ستاره ای جهانی باز کرد. گل گدوت با ایفای نقش زن شگفت انگیز ثابت کرد که تنها نان چهره اش را نمی خورد و واقعاً بازیگر توانایی است.

گل گدوت با توجه به روحیه ای که دارد عاشق سواری با موتورسیکلت است و یک دستگاه بوگاتی مانستر اس. آر. ۲ را در سال ۲۰۰۶ خریداری کرده و بار ها او را سوار بر این موتورسیکلت دیده ایم.

اگر زندگی شخصی گل گدوت را دنبال کرده باشید حتماً به خوبی می دانید که ۲ فرزند با نام های آلما و مایا دارد و از زمانی که بچه هایش به دنیا آمده اند کمتر گل گدوت را سوار بر موتورسیکلت می بینیم. به این ترتیب احتمال می دهیم زمانی که بچه های گل گدوت از آب و گل بیرون آمدند و بزرگ تر شدند زن شگفت انگیز دنیای سینما را بیشتر سوار بر موتورسیکلت ببینیم.

پاملا اندرسون

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

محال است سریال بی واچ را دیده باشید و مجذوب زیبایی پاملا اندرسون نشده باشید، این سریال نقش سکوی پرتاب را برای پاملا بازی کرد و راه صد ساله را در یک شب پیمود و به یکی از معروف ترین سلبریتی های زن دنیا تبدیل شد. پاملا اندرسون در چیزی حدود ۲۰ فیلم و سریال بازی کرده و در کنار این فیلم ها درآمد زیادی نیز از حواشی زندگی خود بدست آورده است.

پاملا اندرسون که این روز ها ۵۱ سال دارد در سال ۱۹۹۶ نقشی چشمگیر در فیلم سیم خاردار بازی کرد و اگر این فیلم را دیده باشید حتماً سواری پاملا اندرسون با موتورسیکلت را به خاطر دارید. پاملا در کنار موتورسواری در این فیلم، در زندگی شخصی نیز علاقه زیادی به موتورسیکلت دارد و یک دستگاه موتور هوندا والکیر رون (Honda Valkyrie Rune) را در سال ۲۰۰۴ خریداری کرد.

این هنرپیشه و سلبریتی پرآوازه، در یک موزیک ویدئو نیز سوار بر موتور سیکلت دیده شده است و از آن دسته موتورسوار هایی است که در حین رانندگی اهمیت زیادی به نکات ایمنی می دهند و همیشه با کلاه ایمنی و رعایت مسائل امنیتی سوار بر موتورسیکلت می شود.

جوئل

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

جوئل کلیچر که در محافل هنری او را با نام جوئل می شناسیم یکی از خواننده ها و بازیگران آمریکایی است که تاکنون ۳ بار نامزد دریافت جایزه گرمی شده است. اگر به موسیقی غربی علاقه زیادی ندارید، اما فیلم های هالیوودی را تماشا می کنید احتمالاً فیلم سواری با اهریمن با بازی توبی مگوایر و جوئل را دیده اید.

جوئل با تای مورای (Ty Murray) ازدواج کرده است و از قرار معلوم تای هم علاقه زیادی به موتورسیکلت دارد، به همین منظور در سال ۲۰۱۰ این زوج مسافرتی طولانی را با موتورسیکلت در آمریکا به راه انداختند. جوئل در زمینه مسافرتی که با موتورسیکلت داشت به سی. ان. ان گفت سواری با موتورسیکلت را خیلی دوست دارد و موتورسواری از آن دسته تفریحات خاص و ناب برای او به حساب می آید. جالب اینجاست که جوئل به سواری با موتورسیکلت های بی. ام. ایکس علاقه زیادی دارد و به رغم اینکه به ۵۰ سالگی نزدیک می شود، اما هنوز هم از هر فرصتی برای موتورسواری استفاده می کند.

جیمی الکساندر

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

جیمی الکساندر را اولین بار با بازی در سریال سی. اس. آی: میامی شناختیم و هنرنمایی او در سریال کایل ایکس وای، جیمی را به سلبریتی موفقی تبدیل کرد. جیمی الکساندر در سریال های استخوان ها و فیلادلفیا همیشه آفتابی است نیز حضور داشت و در فیلم ثور در کنار ستارگانی مانند آنتونی هاپکینز و ناتالی پورتمن درخششی فراموش نشدنی داشت. اگر هیچکدام از این فیلم ها و سریال ها را ندیده باشید باز هم مطمئن هستیم جیمی الکساندر را در سریال جذاب نقطه کور (Blindspot) دیده اید و به خوبی می دانید که این هنرپیشه عاشق هیجان و صحنه های پر زد و خورد است.

برای اثبات این ادعا کافی است به این قضیه اشاره کنیم که بیشتر صحنه های هیجان انگیز سریال نقطه کور را جیمی الکساندر شخصاً انجام داد و هیچ کمکی از بدل کاران نگرفت. در قسمت هایی از سریال نقطه کور، جیمی الکساندر سوار بر موتورسیکلت می شود و صحنه های جذابی را به نمایش می گذارد. جیمی در شبکه های اجتماعی لذت موتورسواری در این صحنه ها را با طرفداران در میان گذاشت و از هر فرصتی برای تعریف و تمجید از موتورسواری استفاده می کند.

از قرار معلوم موتورسواری در سریال نقطه کور به اندازه ای برای جیمی الکساندر جذاب بود که مدتی بعد یک دستگاه موتورسیکلت هارلی دیویدسون صورتی را خریداری کرد و عکس های زیادی را از جیمی سوار بر موتورسیکلت اش در حساب کاربری او در شبکه های اجتماعی شاهد هستیم.

ماریسا میلر

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

ماریسا میلر از آن دسته مدل های باسابقه ای است که بیشتر او را با مدلینگ برای برند های معتبری مانند ویکتوریا سکرت می شناسیم. این مدل ۴۰ ساله قراردادی با شرکت موتورسیکلت سازی معروف هارلی دیوید سون دارد و به همین دلیل نیز عکس های زیادی را از ماریسا میلر سوار بر هارلی دیویدسون شاهد هستیم. به این ترتیب ممکن است باخود فکر کرده باشید ماریسا میلر تنها به دلیل تبلیغات سوار بر موتورسیکلت می شود، اما جالب است بدانید علاقه ماریسا میلر به موتورسیکلت تنها جنبه تبلیغات ندارد و این سلبریتی واقعاً عاشق موتورسواری است.

به همین دلیل نیز هست که یک دستگاه موتورسیکلت نایت استر در میان کلکسیونی از خودرو های ماریسا میلر به چشم می خورد. این مدل پرطرفدار که مدتی است از صحنه های مدلینگ کناره گرفته و بیشتر وقت خود را به ترتیب فرزند سپری می کند در گذشته در کنار تبلیغات برای برند هارلی دیویدسون، سخنگوی این برند نیز بود و با این حساب می توان گفت بعید می دانیم عشق ماریسا میلر به موتورسیکلت پایانی داشته باشد و بدون شک در آینده نیز این مدل کهنه کار بدون شک باز هم سراغ موتورسواری خواهد رفت.

کیت هادسون

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

گلدی هان (Goldie Hawn) یکی از هنرپیشه های قدیمی هالییود است و در سال ۱۹۸۳ با بیل هادسون ازدواج کرد. ماحصل این ازدواج، دختر زیبایی با نام کیت است، این دختر راه مادر را در پیش گرفت و در بزرگسالی شاهد درخشش کیت هادسون در پرده نقره ای بودیم. کیت هادسون نه تنها چهره زیبایی دارد بلکه از استعداد خوبی در هنرپیشگی نیز برخوردار است و تاکنون یک بار نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شده است.

کیت هادسون که بیشتر او را در فیلم های عاشقانه کمدی می بینیم در تجارت نیز دستی دارد و مدتی پیش برند پوشاک و لباس ورزشی خودش را افتتاح کرد. علاقه کیت هادسون به ورزش باعث شد به موتورسواری نیز گرایش پیدا کند و بازی در فیلم «چگونه مردی را در ۱۰ روز از دست بدهیم» کیت هادسون را وادار کرد تا موتورسواری یاد بگیرد. وی در خصوص تجربه خود از فراگیری موتورسواری به هوادارانش گفت که ابتدا یادگیری موتورسواری را با راندن یک موتور یاما ها که مخصوص جاده های خاکی بود شروع کرد و بعد به سراغ موتورسیکلت های بزرگ تری مانند هارلی دیویدسون ۸۸۰ رفت. کیت هادسون تجربه سواری با موتورسیکلت های تریومف را نیز دارد، اما در کنار تمام این موتورسیکلت های بزرگ که کنترل آن ها نیز دشوار است ترجیح می دهد موتور های مخصوص جاده های خاکی که وزن کمتری دارند را سوار شود.

کاپریس بُرِی

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

در بالا به سریال بی واچ اشاره کردیم و برای شما گفتیم که این سریال تاچه اندازه در موفقیت پاملا اندرسون تأثیر داشت. کاپری بری نیز یکی دیگر از ستاره هایی بود که در این سریال حضور پیدا کرد و همین سریال باعث موفقیت او شد. کاپریس بری این روز ها ۴۷ سال دارد و هنوز هم زیبا است، اما جالب است بدانید در دورانی که جوان تر بود طرفداران برای او سر و دست می شکستند و در دهه ۹۰ میلادی تصویر کاپریس روی بیشتر از ۲۵۰ مجله در آمریکا چاپ شد.

کاپریس که ید طولایی در مدلینگ نیز دارد تاکنون بار ها سوار موتورسیکلت دیده شده است و در گاراژ شخصی اش تا دلتان بخواهد هارلی دیویدسون و موتورسیکلت هایی از این دست دارد. کاپریس بری مدتی است از صحنه های مدلینگ و سینما دوری گرفته و خط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی خودش را راه اندازی کرده و وقت زیادی را برای این کار اختصاص می دهد. با این حساب، هواداران مدتی است کمتر کاپریس را سوار بر موتورسیکلت می بینند، اما باتوجه به سابقه ای از کاپریس سراغ داریم هیچ بعید نیست زمانی که سرش دوباره خلوت شد به جمع سلبریتی های موتورسیکلت سوار بپیوندد.

میشل رودریگز

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

میشل رودریگز در سال ۲۰۰۰ در فیلمی با نام «نبرد دختران» (Girlfight)، حضور پیدا کرد و یک سال بعد شاهد بازی او در اولین نسخه از مجموعه فیلم های سریع و خشن بودیم. این بازی بی عیب و نقص میشل رودریگز در این فیلم ها به همراه چهره جذاب و شخصیت قوی که داشت باعث شد تا نزدیک به ۳۰ فیلم بلند سینمایی در کارنامه رویدریگز به چشم بخورد.

جالب است بدانید زمانی که میشل رودریگز برای بازی در فیلم های سریع و خشن انتخاب شد، گواهینامه رانندگی نداشت و مجبور شد تا ابتدا گواهینامه بگیرد و سپس در نسخه اول این فیلم ها پشت فرمان بنشیند. رانندگی خودرو های پرسرعت در فیلم های سریع و خشن باعث شد تا میشل رودریگز عشق زیادی به سرعت پیدا کند و به همین منظور نیز در گاراژ این سلبریتی شاهد چندین دستگاه خودروی بسیار سریع و چابک هستیم.

میشل رودریگز در کنار علاقه زیادی که به خودرو دارد، عاشق موتورسیکلت نیز هست و موتورسیکلت های جذابی را در گاراژ شخصی اش ردیف کرده است. هواداران این سلبریتی بار ها او را سوار بر موتور دوکاتی دیده اند که در خیابان های لس آنجلس جولان می دهد.

السا پاتاکی

               

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

اسلا پاتاکی هنرپیشه اسپانیایی است که ممکن است به لحاظ تعداد فیلم، هم ردیف دیگر سلبریتی های این فهرست قرار نگیرد، اما پاتاکی افتخار بازی در چهار نسخه از فیلم های سریع و خشن را دارد، از طرف دیگر جالب است بدانید پاتاکی همسر کریس همسورث و از این سلبریتی ۳ فرزند نیز دارد.

السا پاتاکی در فیلم های سریع و خشن نقش پلیسی با نام النا را بر عهده دارد و در این فیلم ها صحنه های تعقیب و گریز زیادی را از پاتاکی شاهد نبودیم، اما در دنیای واقعی، پاتاکی یکی از طرفداران سرسخت موتورسواری است و عشق خاصی به دوکاتی دارد. مدتی پیش نیز پاتاکی به همراه همسرش، کریس همسورث راهی هندوستان شدند و در این کشور تا جایی که دل تان بخواهد موتورسواری کردند.

پاتاکی در خصوص تجربه موتورسواری در هندوستان به رسانه ها گفت موتورسواری در جنگل های کشور هفتاد و دو ملت واقعاً شور و هیجان خاصی داشته و این کار دیوانه وارترین کاری بود که تاکنون انجام داده ام. روحیه و جسارت السا پاتاکی باعث شد تا پس از حضور در فیلم های سریع و خشن به عضوی از این گروه در بیاید و در فیلم های بعدی سریع و خشن نیز شاهد حضور السا پاتاکی باشیم.

پینک

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

آلیشیا بث مور که در دنیای موسیقی او را با نام پینک می شناسیم از سال ۱۹۹۷ تاکنون در صحنه ها می درخشد و هر روز هم ستاره اش پرفروغ تر می شود. اگر از طرفداران پینک باشید حتماً به خوبی می دانید که خواننده جسوری است و کنسرت های بزرگ و موفق زیادی را اجرا کرده است. وی در مصاحبه ای نیز از جسارت خود پرده برداشت و به مخاطبین گفت دختران زیادی عاشق طلا و جواهر هستند، اما من عاشق آهن و فولادم و در همین راستا نیز چندین دستگاه موتورسیکلت در گاراژ دارم.

پینک به اندازه ای عاشق موتورسیکلت است که در سال ۲۰۰۷ با کری هارت، یک موتورسوار بسیار معروف ازدواج کرد تا به بهانه همسرش هم که شده دائماً با دنیای موتورسیکلت سواری در ارتباط باشد. جالب است بدانید کری هارت به بهانه تولد دومین فرزندشان به پینک یک دستگاه موتورسیکلت کروکی ایندین (Chrokee Indian)، هدیه داد. کری هارت این موتورسیکلت را شخصاً برای پینک شخصی سازی کرد و ویژگی های خاصی را در این موتورسیکلت جذاب تعبیه نمود.

پینک در کنار این موتورسیکلت، یک دستگاه تریومف بونویل تی ۱۰۰ و هارلی دیویدسون اسپرتستر ایکس. ال آیرون ۸۸۳. ان نیز دارد. ناگفته نماند بچه داری این روز ها پینک را از موتورسواری دور نگه داشته است، اما با توجه به شناختی که از او داریم مطمئن هستیم بچه ها که بزرگ تر شدند، باز هم پینک را سوار بر موتورسیکلت خواهیم دید.

جیلیان مایکلز

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

جیلیان مایکلز مربی بدنسازی است که پس از حضور در چند برنامه در شبکه ان. بی. سی به شهرت رسید. این سلبریتی ۴۵ ساله که دستی در نویسندگی و تجارت نیز دارد یکی از طرفداران دوآتشه موتورسیکلت های هارلی دیویدسون است و به همین منظور نیز این برند معروف یک دستگاه هارلی دیویدسون وی راد (Harley Davidson V-Rod) را با ظرفیت پیشرانه ۱۲۵۰ سی سی به جیلیان مایکلز هدیه داده است.

این موتورسیکلت اسباس سرگرمی و تفریح جیلیان را فراهم کرد و عشق او را به موتورسیکلت سواری بیشتر کرد تا اینکه باخبر شدیم جیلیان یک دستگاه یاما ها اف. زی. وان را نیز به گاراژ شخصی اش اضافه کرد. جیلیان مدت زیادی سوار بر این موتور یاما ها می شد تا اینکه در سال ۲۰۱۰ این موتورسیکلت جذاب و گران قیمت را در یک حراجی خیریه به نفع زلزله زدگان هائیتی به فروش رساند. پس از فروش این موتورسیکلت، جیلیان مایکلز دوباره به سواری با هارلی دیویدسونی که هدیه گرفته بود پرداخت و هر از گاهی عکس هایی از خودش و این موتورسیکلت شیک و زیبا را با هوادارانش در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.

کاترین بل

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

کاترین لیزا بل که ما او را با نام کاترین بل می شناسیم از پدری اسکاتلندی و مادری ایرانی به دنیا آمده و از سه سالگی با مادرش که مینا نام دارد در آمریکا زندگی می کند. کاترین بل در فصل اول سریال JAG حضور پیدا کرد و نقشی که به او واگذار کرده بودند را به اندازه ای تأثیرگذار بازی کرد تا تهیه کنندگان این سریال برای ۹ فصل دیگر نیز به کاترین بل پیشنهاد بدهند. کاترین بل در این سریال نقشی پر زد و خورد را ایفا کرد و به خوبی توانست هیجان لازم را به تماشاچی منتقل کند.

جالب است بدانید کاترین در زندگی معمولی نیز دختر پر شور و نشاطی بود و از ۱۷ سالگی موتورسیکلت سوار می شد. مدتی بعد نیز کاترین بل را در سریال «همسران نظامی» (Army Wifes) شاهد بودیم. او در این سریال نقش یک زن پرستار را بازی می کرد که هر روز با موتورسیکلت اش به محل کار می رفت.

این موارد باعث شد تا کاترین بل عشق زیادی به موتورسواری پیدا کند و ۹ دستگاه موتورسیکلت خرید. مدتی بعد کاترین بل بچه دار شد و دردسر های مادر بودن باعث شد تا کلکسیون موتورسیکلت های او از ۹ دستگاه به ۳ دستگاه کاهش پیدا کند. این روز ها کاترین بل چیزی حدود ۵۰ سال سن دارد، اما هنوز هم عاشق موتورسواری است و هر از گاهی این سلبریتی سوار بر موتورسیکلت در خیابان ها دیده م شود.

آنجلینا جولی

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

آنجلینا از آن دسته سلبریتی هایی است که تا دل تان بخواهد در فیلم های پر زد و خورد بازی کرده و صحنه های زیادی را از آنجلینا جولی سوار بر موتورسیکلت در فیلم ها شاهد بوده ایم. در این زمینه می توان به فیلم های «مهاجم مقبره» (Tomb Raider) و سلت (Salt) اشاره کرد.

آنلینا در زندگی معمولی نیز علاقه زیادی به موتورسواری دارد و مدتی پیش آنجلینا به همراه برد پیت در کلمبیا حسابی موتورسواری کردند. این دو سلبریتی در سفری که به هندوستان داشتند نیز سوار بر موتورسیکلت شدند. آنجلینا نیز مانند چند سلبریتی دیگری که در این فهرست به آن ها اشاره کردیم این روز ها نسبت به گذشته کمتر کار می کند و بیشتر وقت خود را به بچه داری اختصاص داده است، اما با توجه به روحیه ای که از آنجلینا جولی سراغ داریم بعید نیست در آینده دوباره او را روی زین موتورسیکلت ببینیم.

کتی سکف

سلبریتی های زنی که سوار بر بهترین موتورسیکلت ها می شوند

در بالا برای شما از رابطه دوستی کتی سکف و تریشا هلفر گفتیم و اشاره کردیم که این دو سلبریتی علاقه زیادی به موتورسیکلت سواری دارند. کتی سکف که متولد سال ۱۹۸۰ است و اولین بازی خود را در سال ۱۹۹۸ شروع کرد در سریال های معروفی حضور داشته که در بین آن ها می توان به قانون و نظم، تئوری بیگ بنگ و سی. اس. آی لاس وگاس اشاره کرد. او در فصل هشتم از سریال ۲۴ نیز حضور داشت و یک دستگاه موتورسیکلت هوندا ایکس. ال ۶۰۰. آر اندورو (Honda XL۶۰۰R Enduro) را برای خودش شخصی سازی کرده است.

این موتورسیکلت به لحاظ ظاهری شباهت هایی به طراحی موتور های هارلی دیویدسون دارد و طراحی هایی از کاواساکی، تریومف و دیگر برند های موتورسازی معتبر را در موتورسیکلت شخصی سازی شده کتی سکف شاهد هستیم. کتی سکف از هر فرصتی برای سواری گرفتن از این موتورسیکلت بهره می گیرد و بدون شک این موتورسیکلت بهترین وسیله نقلیه است که کتی از آن استفاده می کند.