صدیقه کیانفر: از درخت آویزانم کردند و این بلا سرم آمد + عکس

هنرپیشه پیشکسوت ایرانی طی یک گفتگو به شرح علت خانه نشین شدنش پرداخت.

  1. دوشنبه ۱۳ اسفند ۹۷ ساعت ۲۳:۲۰ (۵ سال،۱ ماه قبل)
خانم بازیگر ایرانی به خاطر آویزان‌شدن از درخت خانه‌نشین شد! + عکس
به گزارش فرانگر

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: در حال حاضر نسبت به روزهای گذشته حالم بسیار بهتر است. البته این را بگویم که دیگر وضعیت جسمانی من مثل سابق نیست اما خدا را شکر بد نیستم.

وی در همین راستا ادامه داد: طی ماه پیش خانه نشین شده بودم و استراحت می کردم اما این روزها از خانه بیرون آمده و سر کار می روم و امیدوارم تا پیش از نوروز حالم بهتر هم بشود.

این بازیگر پیشکسوت سینما درخصوص دلیل اصلی خانه نشینی خود طی هفته های گذشته اعلام کرد: واقعیت امر سالها پیش در سریالی به کارگردانی "امیر قهرایی" مرا از یک درخت آویزان کردند و همین باعث شد که کتف و دستانم آسیب شدید ببیند و از همان سال این مشکل ادامه دارد.

وی در همین رابطه ادامه داد: بعد از آن هم در یک تئاتر باید سی شب متوالی به زمین پرت می شدم و کمردرد و سیاتیکم هم از همان اجرا آغاز شد و همین باعث شد که به سختی راه بروم.

بازیگر نمایش "هایلایت" درباره آخرین فعالیت خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: هنوز وضعیتم به صورتی نیست که توان بازی در آثار سینما و یا تلویزیون را داشته باشم و به همین خاطر تنها در رادیو به فعالیت می پردازم. آخرین کار که همین اواخر به رساندم در رادیو با حمید منوچهری بود.