اظهارات مادر آقای فوتبالیست در پیجش شر به پا کرد + عکس

دلورس آوئیرو مادر ۶۴ ساله کریستیانو رونالدو با پیغام عجیب خود در صفحه توییترش، گاف بزرگی داد و نشان داد چقدر اهل فوتبال است! خانم آوئیرو در حالی که به داشتن پسرش افتخار می کند او را همچون فرشته نجاتی برای تیم ایتالیایی یوونتوس به تصویر کشید.

  1. سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۰۰ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
سرقت از خانه هم بازی رونالدو در یوونتوس+عکس
به گزارش فرانگر

جملاتی که مادر رونالدو در توییت خود پست کرده بود حکایت از آن دارد که تیم یوونتوس ۲۰ سال است قهرمان سری آ ایتالیا نشده و تا قبل از حضور رونالدو غرق در بحران بود و حالا به لطف پسر او موفق به کسب این افتخار شده است. در این توئیت عکس کریس رونالدو در حال شادی به همراه متن زیر منتشر شده است:

«کریستیانو، این بازیکنی است که یوونتوس را از سقوط نجات داد و کاری کرد که این تیم بعد از ۲۰ سال ناکامی دوباره قهرمان سری آ شود، حیرت آور است. افتخار من پسرم.»

این توییت بیش از ۴ هزار بار دیده شد و صد ها کاربر با گاف بزرگ مادر رونالدو شوخی کردند، اما هنوز بعد از گذشت چندین ساعت از انتشار چنین پستی، خانم آوئیرو آن را پاک نکرده است.

لازم به ذکر است که رونالدو در سال ۲۰۱۸ رئال را ترک کرد و به یوونتوس پیوست و قبل از ورود او بانوی پیر ایتالیا هشت سال متوالی یعنی از سال ۲۰۱۱ قهرمان سری آ بود.

همرسانی نوشتار: