تصاویر صحنه قتل بادیگارد ملک سلمان برای نخستین بار منتشر شد + عکس ها

بامداد روز گذشته «عبدالعزیز الفغم» محافظ شخصی ملک سلمان، پادشاه عربستان در شهر جده به قتل رسید.

  1. دوشنبه ۸ مهر ۹۸ ساعت ۱۴:۰۴ (۴ سال،۸ ماه قبل)
تصاویری از صحنه قتل محافظ پادشاه عربستان
به گزارش فرانگر

به نقل از عربی ۲۱، کاربران توئیتر تصاویری از داخل خانه ای که به گفته پلیس عربستان، ملک سلمان در آنجا به قتل رسیده است را به اشتراک گذاشتند. در این تصاویر آثار گلوله های شلیک شده بر روی یکی از درب های داخلی خانه و درب ورودی کاملا مشخص است و همچنین رد خون بر جای مانده از محل قتل نیز قابل مشاهده است.

تصاویری از صحنه قتل محافظ پادشاه عربستان

پلیس عربستان مدعی است که الفغم با یکی از دوستانش بر سر مسائل شخصی درگیر شده و تیراندازی صورت گرفته که ابتدا الفغم کشته شده و با ورود نیرو های امنیتی قاتل نیز به ضرب گلوله کشته می شود. همچنین گفته شده چند نفر از نیرو های امنیتی نیز در این درگیری جان خود را از دست داده اند.

تصاویری از صحنه قتل محافظ پادشاه عربستان

این خانه در محله ساحلی شهر جده در غرب عربستان واقع شده است. مقامات سعودی در بیانیه ای اعلام کردند قاتلِ محافظ ملک سلمان «ممدوح بن مشعل آل علی» نام دارد که به گفته کاربران شبکه های اجتماعی فرزند عضو سابق شورای سعودی و همچنین عضو نیرو های ویژه گارد پادشاهی است.

روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم با اشاره به اینکه سبک زندگی محافظان شخصی در کشور های غیردموکراتیک مانند عربستان با سایر کشور ها متفاوت است و وی همواره باید در کنار شخص مورد نظر حتی هنگام خواب حضور داشته باشد، روایت اعلام شده از سوی عربستان با واقعیت همخوانی ندارد و باور آن مشکل است.

همرسانی نوشتار: