مدرسه لاکچری رضا پهلوی در سوئیس + عکس و هزینه ثبت نام

تحصیل کردن و برخورداری از امکانات اولیه آموزشی حق هر کودک و بزرگسالی است. اما برخی از افراد نسبت به دیگران شرایط خاص تری دارند و به اصطلاح لاکچری تحصیل می کنند.

  1. سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
به گزارش فرانگر

آموزشگاه له روزه در سوئیس یکی از برترین آموزشگاه های جهان است. این آموزشگاه سال هاست از سرشناس ترین چهره های جهان میزبانی کرده است. بسیاری از افراد معتقدند نرخ یادگیری دانش آموزان تا حد زیادی متاثر از شرایط تحصیل آنان است. درواقع هر اندازه شرایط تحصیل ایده آل تر باشد، احتمال موفقیت تحصیلی کودکان بالاتر است. برخی دیگر نیز می گویند وقتی استعداد در میان باشد، نیازی به امکانات فراتر از حد عادی نیست.

با گران ترین مدرسه جهان آشنا شوید/ مکانی که از محمدرضا پهلوی تا ملک فاروق در آن تحصیل کردند

به هر حال آموزشگاه له روزه به این حرف ها توجهی ندارد و شاگردان می توانند با هزینه حدودی ۱۳۰،۵۰۰ دلار در این مدرسه لاکچری تحصیل کنند. این مدرسه به طور میانگین سالانه پذیرای ۴۰۰ دانش آموز با ۹۰ معلم ثبت است.موسسه له روزه توسط پائول امیل کارنا در سال ۱۸۸۰ ساخته شده است.

این مدرسه شبانه روزی قدیمی ترین مدرسه شبانه روزی بین المللی سوئیس است. این موسسه دارای دو دانشگاه در دو مکان زیبا است که بر اساس فصل های بهار و تابستان طراحی شده است.در زمستان، مدرسه به کلبه های چوبی برای اسکی و تفریح دانش آموزان کوچ می کند. برخی از فارغ التحصیلان معروف این مدرسه عبارتند از شاهزاده رنهیر موناکو، پادشاه آلبرت دوم بلژیک، پادشاه فاروق مصر و محمدرضا پهلوی از ایران.

با گران ترین مدرسه جهان آشنا شوید/ مکانی که از محمدرضا پهلوی تا ملک فاروق در آن تحصیل کردند

دان آموزان این مدرسه در میانگین سنی هشت تا هجده سالگی قرار دارند. این مدرسه شبانه روزی بین المللی دانشجویان را از ۶۷ کشور پذیرفته و دانش آموزان دختر و پسر را تفکیک می کند. دانش آموزان له روزه معمولا دو زبانه هستند، و آنها مجاز به مطالعه تا چهار زبان در یک زمان نیز خواهند بود.
همرسانی نوشتار: