منتظر باران در تهران باشید

سازمان هواشناسی با انتشار هشداری اعلام کرد: وضعیت جوی هوای کشور طی سه شنبه و چهارشنبه با توجه به عبور موج تراز میانی و ناپایداری جو و افزایش ناپایداری فصلی همراه است.

  1. دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۲:۴۵ (۵ سال قبل)
فردا، رگبار باران و احتمال وقوع سیلاب در تهران
به گزارش فرانگر

سازمان هواشناسی با انتشار هشداری اعلام کرد: وضعیت جوی هوای کشور طی سه شنبه و چهارشنبه با توجه به عبور موج تراز میانی و ناپایداری جو و افزایش ناپایداری فصلی جو، بارش بصورت رگبار باران همراه با رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی و احتمال وقوع تگرگ و سیلاب ناگهانی در دره ها ومناطق کوهستانی وآب گرفتگی معابر در مناطق شهری وجوددارد. لذا به هموطنان عزیز در این مناطق توصیه می شود احتیاط لازم را به عمل آورند.فردا سه شنبه در جنوب گلستان، شرق مازندران، شرق و شمال شرق تهران، غرب استان سمنان، شمال و غرب و جنوب استان اصفهان، مناطق جنوبی استان کرمان، برخی مناطق مرکزی استان فارس احتمال وقوع این پدیده وجود دارد.

چهارشنبه در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شرق و شمال شرق تهران، غرب استان سمنان، جنوب استان اصفهان،برخی مناطق چهارمحال و بختیاری، برخی مناطق کهگیلویه و بویراحمد، مناطق جنوبی استان کرمان، شمال استان هرمزگان، استان فارس نیز این وضعیت را خواهیم داشت.
همرسانی نوشتار: