شیوع تعجب برانگیز این مدل ریش و سبیل + عکس

​خلبان هندی که در جریان تنش در کشمیر و سقوط جنگنده اش به اسارت نیروهای پاکستان درآمد و چند روز بعد آزاد شد، حالا به صورت الگویی برای مردان وطن دوست هندی درآمده است که از آرایشگران می خواهند سبیل مدل او را روی صورتشان دربیاورند.

  1. پنجشنبه ۱۶ اسفند ۹۷ ساعت ۱۶:۳۵ (۵ سال،۲ ماه قبل)
مدل سبیل خلبانی در هند,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها
به گزارش فرانگر

هند و پاکستان در جریان رویارویی نظامی روز چهارشنبه، ۲۷ فوریه، ادعا کردند جنگنده های یکدیگر را سرنگون کرده اند. در جریان سقوط یک فروند هواپیمای جنگی ارتش هند در خاک پاکستان، خلبان هندی به نام «ابیناندان وارتهامان» از کابین خود ایجکت کرد و پس از فرود به دست نظامیان ارتش پاکستان دستگیر شد.

پاکستان روز جمعه این خلبان هندی را آزاد کرد، اما پخش تصاویر او در زمان دستگیری و در اسارت باعث ایجاد موجی از احساسات وطن دوستانه در هند شد.

اکنون آرایشگران در شهرهای مختلف هند به خبرگزاری رویترز گفته اند با مشتریان پرشماری مواجه شده اند که می خواهند مدل ریش و سبیل شان مثل مدل ریش و سبیل آقای ابیناندان باشد.

تصاویر خلبان هندی در اسارت پاکستان باعث بروز احساسات میهن دوستانه در میان مردم هند شد.

مدل سبیل خلبانی در هند,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

تنش نظامی اخیر میان هند و پاکستان از زمان حمله انتحاری گروه جیش محمد به نظامیان هندی در ایالت کشمیر آغاز شد. در آن حمله که روز پنج شنبه ۲۵ بهمن روی داد دست کم ۴۰ تن از نیروهای هندی کشته شدند.

هند پاکستان را به حمایت از گروه های افراطی متهم می کند، اتهامی که مقامات پاکستان آن را رد می کنند.

دیرن ماکاوانا، مدیر یک باشگاه ورزشی، که آمده است تا مدل سبیل خلبان هندی را تقلید کند می گوید: «همه دنبال مدل سلبریتی ها و بازیگران بالیوود هستند، اما او قهرمان واقعی کشور ماست.»