این هم آیفون 320 میلیون تومانی + عکس

هر چند وقت یکبار برخی از شرکت ها با کسب مجوز از آیفون اقدام به طراحی نسخه های جذاب و پر هزینه از آیفون می کنند.

  1. یکشنبه ۲۶ اسفند ۹۷ ساعت ۲۱:۰۷ (۵ سال،۲ ماه قبل)
5c8e477fc0f1e_5c8e477fc0f20
به گزارش فرانگر

اگر فکر میکنید ۱ هزار دلار برای آیفون XS خیلی ارزان است، نگران نباشید، این شرکت یک آیفون  ۲۴۵۰۰ دلاری (حدود ۳۲۰ میلیون تومان) با ساعت مکانیکی در پشت خود نیز برای افراد ثروتمند دارد. هر چند وقت یکبار برخی از شرکت ها با کسب مجوز از آیفون اقدام به طراحی نسخه های جذاب و پر هزینه از آیفون می کنند. البته این نسخه ها صرفا در قاب گوشی ها خلاصه می شود و ربطی به کیفیت کاربری آیفون ندارد.

اکنون نیز یک شرکت روسی به نام Caviar اقدام به طراحی آیفون XS Grand Complication کرده که الماس نشان است و روی آیفون xs و xs max قابل دریافت است. این محصول با تیتانیوم سیاه و سفید، طلا و ۲۵۲ الماس پوشانده شده است و دارای یک ساعت مکانیکی در بخش پشتی خود است.

ارزان ترین نسخه های الماس این گوشی برای آیفون XS با قیمت ۲۳۳۲۰ دلار آمریکا به فروش می رسد و نسخه گرانقیمت تر آن برای XS Max ۵۱۲ با قیمت ۲۴، ۴۶۰ دلار آمریکا عرضه می شود. آیفون های سفارشی، چند هزار دلاری که با طلا، الماس و پوست های نادر حیوانی تزئین شده اند، جدید نیستند، اما نسخه آیفون XS Grand Complication کمی متفاوت است. چرا که یک ساعت مکانیکی در بخش پشت آن وجود دارد. این نسخه برای هر دو آیفون XS و XS Max و با قابلیت های ذخیره سازی ۲۵۶GB و ۵۱۲GB موجود است.

نکته عجیب در مورد این محصول این است که تنها ۳۰ روز گارانتی می شود. بخش شماره گیری این موبایل جذاب و لاکچری دارای قطعات ساخته شده از پلاتین است، و خود شماره گیر توسط شیشه ای از جنس یاقوت کبود محافظت می شود. البته، چون ساعت تعبیه شده در این گوشی به باتری اصلی آیفون دسترسی ندارد باید هر ۳۰ ساعت کوک شود.

از این نسخه از آیفون اشرافی فقط ۹۹ عدد در دسترس است واگر قصد خرید این محصول را دارید بهتر است هر چه سریعتر سفارش خود را ثبت کنید.

اقدام کسب مجوز آیفون  به طراحی نسخه های جذاب و پر هزینه
همرسانی نوشتار: