حرکت ابلهانه خواهر کیم کارداشیان خبر ساز شد + عکس

پس از آنکه کایلی جنر تم آخرین مجموعه لوازم آرایشی خود را که پول است فاش کرد، به رفتار "ابلهانه" متهم شد. این غول لوازم آرایشی و جوان ترین میلیاردر خوساخته جهان، روز پنجشنبه مجموعه جدیدش را که به مناسبت جشن تولد ۲۲ سالگی او در ۱۰ اوت عرضه خواهد شد، معرفی کرد.

  1. سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸ ساعت ۱۷:۲۶ (۴ سال،۸ ماه قبل)
خشم کاربران از دختر مدلی که غرق پول شد
به گزارش فرانگر

به نقل از ایندیپندنت،  جنر عکس ها و فیلم هایی از محصولات زیبایی خود، از جمله براق کننده لب، های لایت، سایه چشم و محصولات مراقبت از پوست را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که همه با علامت دلار و اسکناس ۱۰۰ دلاری تزئین شده بودند. در واکنش به این مجموعه که شامل برخی اسامی محصولات مانند "پول همه چیز نیست" و "برای آن کار کن" است، بسیاری از مردم از این تم ناراحت شده اند و این ستاره تلویزیون را متهم کرده اند که به ثروت خود می بالد.

شخصی در توییتر نوشت: اینکه کایلی جنر یک مجموعه مواد آرایشی با تم پول را به افتخار روز تولدش عرضه می کند، خیلی ابلهانه است."

یکی دیگر نوشت: "انگار کایلی جنر می خواهد همه احساس فقیری کنند و او با خودنمایی نشان دهد که در ناز و نعمت و ثروت به دنیا آمدن چگونه است."

photo_2019-08-04_00-25-56

برخی دیگر پرسیده اند که چرا این جوان ۲۱ ساله، که "فوربز"عنوان جوانترین میلیاردر خودساخته جهان را به او داده است، بخشی از ثروتش را به افرادی که به اندازه او خوش شانس نبوده اند، اهدا نمی کند.

شخصی گفته است: "نظرت چیه که مقداری از این پول رو به خیریه اهدا کنی؟ خوشحال کردن دیگران بزرگترین هدیه است."

به هر حال، به گفته جنر، "این مجموعه با تم پول بسیار گسترده تر از چیزی است که به نظر می رسد" و او قصد دارد (به جامعه) "بازپس دهد".

جنر در پیامی که در "استوری" اینستاگرام خود پخش منتشر است، می گوید: "ما، من، دارم بازپس می دهم. در واقع ، منظورم "ما" است چونکه با هم داریم این کار را انجام می دهیم. شما به من کمک می کنید تا به طرز خیلی باشکوهی آن را بازپس دهم".

"تنها چیزی که برای تولد خودم می خواستم این بود که این مجموعه با تم پول را آماده کنم و همه آن را ببخشم".

kylie-kim-1

این ستاره تلویزیون در پایان حرفهایش از هوادارانش خواست که"منتظر بمانند" و گفت که " شخص خاصی" دارد در این مجموعه به او کمک می کند.

جنر گفت: "این مجموعه بسیار شگفت انگیز خواهد بود. ما می خواهیم کارهای شگفت انگیزی انجام دهیم".

طبق گزارش فوربز، خط تولید لوازم آرایشی کایلی کازمتیکس حداقل ۹۰۰ میلیون دلار ارزش دارد.
همرسانی نوشتار: