مجری شبکه 3 تلویزیون هم دادگاهی شد + عکس

شاهین صمدپور مجری، کارگردان و تهیه‌کننده تلویزیون ایران است که با مستند تلویزیونی شوک از شبکه سه به شهرت رسید.

  1. یکشنبه ۳۰ تیر ۹۸ ساعت ۱۶:۵۱ (۴ سال،۹ ماه قبل)
گزارشگر
به گزارش فرانگر

شاهین صمدپور با انتشار این عکس نوشت:

سلام عزیزای دلم
بالاخره امروز نوبت اول دادگاه ام بود.
قاضی پرونده ام بسیار محترمانه باهام برخورد کرد و نکاتی رو بخصوص درباره ی یکی از گزارش هام که مربوط می شد به ماجرای دعوای یک خانم با راننده ی تاکسی اینترنتی عنوان کردن .
گفتن اینکه شما هنوز پرونده ای به نتیجه نهایی نرسیده یک طرفه رفتید گزارش تهیه کردید کار درست و قانونی ای نبوده و البته چند نکته دیگه هم درباره ی بعضی از گزارش هام عنوان کردن .
عزیزانم من یه گزارشگر داخلی هستم و تا روزی که نفس تو سینه دارم هم تو همین مملکت نفس میزنم . به خاطر همین خوشم بیاد یا نه باید خودم رو با قوانین وفق بدم وگرنه که من همین یک صفحه در فضای مجازی برام باقی مونده اینم نداشته باشم که دیگه کاری ازم برنمیاد .
یه نکته دیگه هم عرض کنم
چند هفته پیش که برای سوال و جواب به اداره ای رفته بودم از کامنت های سیاسی ای که در زیر پست های من بود عکس و پرینت گرفته بودن و به من نشون دادن
گفتم اینارو که من ننوشتم گفتن چون صفحه ی شماست مسئولیتش با شماست و من دونه به دونه کامنت هارو انگشت زدم و امضا کردم که بله این ها کامنت های صفحه ی منه .
خواستم به عنوان برادر کوچیک تر همه تون خواهش کنم لطفن در زیر پست های اجتماعی من کامنت سیاسی نذارید تا من در آرامش بتونم همین چهار تا کار کوچولوی اجتماعی که ازم برمیاد رو انجام بدم .
قربون شما برم دلتون شاد باشه همیشه.

همرسانی نوشتار: