لباس گربه ای بر تن بازیگر زن معروف + عکس

فیلم "گربه ها" (Cats) به کارگردانی "تام هوپر" (سخنرانی پادشاه) و بازی ستارگانی چون "تیلور سوئیفت"، "ادریس البا"، "ایان مک کلن"، "جودی دنچ"، "جیمز کوردن"، "ریبل ویلسون"، "جنیفر هادسون" و "جیسون درولو" از نمایش پربیننده ای به همین نام به آهنگسازی "اندرو لوید وبر" براساس کتاب شعری به نویسندگی "تی.اس. الیوت" اقتباس شده است.

  1. جمعه ۲۸ تیر ۹۸ ساعت ۱۹:۰۰ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
 عکس
به گزارش فرانگر

داستان این فیلم تنها در یک شب روی می دهد و در مورد گروهی از گربه ها موسوم به "جلیکل ها" است که باید تصمیم بگیرند کدامیک از آنان به جایی بهشت-گونه به نام "لایه ی هوی ساید" عروج کند و زندگی تازه ای آغاز کند. این موزیکال در مورد گربه های خیابانی افسرده با نام های عجیب و غریبی چون "گریزابلا"، "آقای میستوفلیس"، "دوترانومی پیر" و "رام تام تاگر" است.

یونیورسال اولین تصاویر از فیلم را اوایل سال جاری میلادی در سینما-کان برای مطبوعات و پخش کنندگان به نمایش گذاشت و آنان را به وجد آورد. این تریلر سرانجام برای مخاطبین هم در کامیک-کان رونمایی شد.

cats-taylor-swift-1024x426

نکته جالب توجه در مورد تریلر جلوه های ویژه است که با استفاده از موشن کپچر بر روی صورت و بدن بازیگران به کار برده شده و آنان را به گربه شبیه کرده. مسئله ی دیگری که در این ویدیو به تأیید می رسد این است که طراحی صحنه به گونه ای صورت گرفته که بازیگران کوچک تر از معمول و به اندازه ی گربه به نظر رسند.

یونیورسال فیلم "گربه ها" را در تاریخ ۲۰ دسامبر امسال در آمریکا اکران می کند.