روایتی گریه آور از زندگی ملکه معروف سینما + عکس

اولین تریلر فیلم زندگینامه ای "جودی" با بازی رنه زلوگر در نقش جودی گارلند، بازیگر فیلم جادوگر شهر اوز به نمایش درآمد.

  1. چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۸ ساعت ۲۱:۲۰ (۴ ماه قبل)
روایتی هیجان‌انگیز و گریه‌آور از زندگی خانم بازیگر
به گزارش فرانگر

این فیلم ۲۷سپتامبر (۵مهر) در آمریکا و۱۳ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۱مهر ۱۳۹۸) در انگلیس اکران خواهد شد. براساس تریلر منتشر شده از این فیلم به نظر می رسد این فیلم روایتی هیجان انگیز و همچنین گریه آور از زندگی جودی گارلند باشد. جودی گارلند در میانه قرن بیستم از خوانندگان و بازیگران فعال بود اما آنچه امروز یاد او را در خاطره ها همچنان زنده نگه داشته بازی درخشان وی در نقش دوروتی در فیلم "جادوگر شهر اوز" اثر کلاسیک ویکتور فلمینگ است. او در زمان بازی در این فیلم تنها ۱۷سال داشت.

judy-garland-6

همشهری به نقل از نیشن، فیلم "جودی" به وقایع سال۱۹۶۹ و چند ماه پیش از مرگ جودی گارلند پرداخته است. بر مبنای آنچه در این تریلر نمایش داده شده جودی که نقش وی را زلوگر بازی می کند با ۲ فرزند خود به یک هتل می رود. در آنجا وی متوجه می شود که اتاق از رزرو وی خارج شده، چراکه مدیران هتل با بررسی حساب وی متوجه شده بودند که وی بدهکار است و توان پرداخت هزینه اقامت در هتل را ندارد. او که قبلا خانه و مدیر برنامه هایش را نیز از دست داده بود، به سختی به دنبال کار می گردد تا اینکه کاری در لندن به وی پیشنهاد می شود. اما او درصورت پذیرش این شغل جدید باید بچه هایش را در آمریکا رها کند و به لندن برود.
فیلم "جودی" توسط روپرت گولد کارگردانی شده و رنه زلوگر در نقش جودی گارلند در این فیلم به همراه بازیگرانی نظیر جسی باکلی، فین ویتروک و روفوس سوئل بازی می کنند.

جودی گارلند، خواننده و بازیگر مشهور سینما در سال های میانه قرن بیستم بود که به خاطر نقش آفرینی در فیلم های بسیاری ازجمله "جادوگر شهر اوز" و فیلم بی تجربه ها مشهور شد. لیزا مینلی، بازیگر و خواننده مشهور آمریکایی دختر جودی گارلند از همسر دومش وینسنت مینلی است.