الهام چرخنده سکوت 7 ساله اش را شکست + عکس

الهام چرخنده با اعلام اینکه در زمان محجبه شدنم ۵ قرارداد برای بازی داشتم که کنسل شدند، گفت: بسیاری پس از محجبه شدن من تلاش کردند که دیگر من دیده نشوم.

  1. جمعه ۲۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۵:۳۷ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
الهام چرخنده سکوت ۷ ساله را شکست
به گزارش فرانگر

به نقل از «تابناک» اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مسئولان، فرماندهان و اقشار مختلف مردم در پیاده راه بوعلی سینای همدان برگزار شد.

الهام چرخنده از هنرمندان کشور با حضور در این اجتماع بزرگ با اشاره به ماجرای محجبه شدنش، اظهار داشت: امروز ۷ سال از محجبه شدن من در جوار حضرت معصومه (س) می گذرد اتفاقی که سبب شد بسیاری از افراد، رفتار من را قضاوت کنند.

وی با اعلام اینکه در زمان محجبه شدنم ۵ قرارداد برای بازی داشتم که کنسل شدند، افزود: بسیاری پس از محجبه شدن من تلاش کردند که دیگر من دیده نشوم چرا که همکارانم از این اتفاق در شوک بودند و طیف مقابل نیز در شک، در حالیکه این دیده نشدن همانی بود که من به دنبالش بودم.

این بازیگر سینما ابراز کرد: موضوع عفاف و حجاب مقوله ای است که دیگر کشورهای اسلامی نیز به آن توجه می کنند اما واقعیت این است که حجاب و عفاف زنان ایرانی آن چیزی است که آنها به دنبال آن هستند.

وی با دعوت از زنان جامعه برای حرکت به سمت حجاب و دوری از نفاق و آنچه که دشمنان به دنبال آن هستند تا به وسیله آن در جامعه شکاف ایجادکنند، تصریح کرد: دشمن به دنبال ایجاد شکاف بین زنان محجبه و کمتر محجبه در جامعه است در حالی که ما با هم مشکلی نداریم بلکه معتقدیم حجاب امری الهی است که باید آن را اجرایی کنیم.

چرخنده ابراز کرد: متاسفانه ما به افراد کم حجاب از موضع بالا نگاه کردیم و همین موضوع سبب شد آنها جذب کسانی شوند که میلیاردها دلار را صرف نابودی خانواده در کشور ما می کنند.

وی با تشریح مسیری که برای یافتن حقیقت و انتخاب حجاب پیموده است، تصریح کرد: من در طول این مدت به شدت مورد هجوم افرادی قرار گرفتم که مدعی آزادی بودند و کسانیکه با صدمه زدن به من تلاش کردند از من به جای الگو درس عبرتی در جامعه بسازند.

این بازیگر سینما با اعلام آمادگی اش برای پشتیبانی و دفاع از حجاب ابراز کرد: کشور من تحت رهبری فردی حکیم است و مردمی در آن زندگی می کنند که وضعیت اقتصادی، سیاسی و معیشتی را به موضوع اسلام و حجاب گره نمی زنند.

وی با تاکید براینکه امروز نیز همچون ۱۴۰۰ سال پیش در اردوگاه امام حسین(ع) ایستاده ایم و اعلام می کنیم در این مسیر می ایستیم، گفت: دشمن تلاش می کند با استفاده از ابراز رسانه، رفتارهای غلط که سبب نابودی بنیان خانواده در کشور می شود را از طریق فرهنگ کشورهای همسایه به ما تحمیل کند.

چرخنده با بیان اینکه امروز تعداد زیادی از هنرمندان پست های برهنه شدنشان را در فضای مجازی منتشر می کنند و عده ای نیز برای آنها کف می زنند در حالیکه همین افراد به من اجازه نمی دهند درباره محجبه شدنم توضیح دهم، بیان کرد: دشمن می داند اگر بنیان خانواده در ایران آسیب ببینید، انقلاب نیز از بین می رود.

وی افزود: انقلاب اسلامی بیش از هرچیز دیگری از حجاب زنان آغاز شد پس امروز نباید مسئله حجاب را با مفاسد اقتصادی و یا مشکلات سیاسی کشور مخلوط کرده و یا اینکه بگذاریم به آن آسیبی برسد.