بازیگر زن سرشناس ایرانی درگیر بیماری پارکینسون + عکس

فرزند ملکه رنجبر گفت: مادرم در حال حاضر برای راه رفتن مشکلات زیادی در زانو دارد و توانایی قدم برداشتن ندارد. دلیل اصلی این مشکل انقباضات زیاد عضلانی است که عامل آن ابتلا به پارکینسون است.

  1. یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۵۵ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
5cc56d3721916_2019-04-28_13-37
به گزارش فرانگر

فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر درباره آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت: مدت هاست که مادرم در منزل به سر می برد و ما از اینکه در بیمارستان بستری نیست بسیار راضی هستیم.

وی در همین راستا ادامه داد: مادرم در حال حاضر برای راه رفتن مشکلات زیادی در زانو دارد و توانایی قدم برداشتن ندارد. دلیل اصلی این مشکل انقباضات زیاد عضلانی است که عامل آن ابتلا به پارکینسون است.

فرزند ملکه رنجبر درباره مشکلات قلبی مادرش تاکید کرد: خوشبختانه پس از عمل قلب باز توسط دکتر ماندگار اوضاع قلب مادر بسیار خوب است. پشت سر گذاشتن عمل قلب باز با سنی که مادرم دارد بسیار دشوار بود اما خوشحالم که به لطف خدا و دعای مردم هرچند با سختی اما آن را پشت سر گذاشت.

وی در همین رابطه اضافه کرد: خوشبختانه مشکل قلب مادر صد در صد رفع شده اما همچنان گلایه هایی از تنگی نفس و مشکلات تنفسی دارد.

ایروانی در مورد ملاقات مسئولین فرهنگی و هنرمندان از مادرش افزود: واقعیت امر ملاقات هایی طی این مدت رخ داده اما آن قدر زیاد نبوده است. به نوعی می توان گفت انتظار و توقع ما بیشتر بود زیرا این ملاقات ها برای مادر بسیار روحیه بخش است. البته تماس تلفنی زیاد است.

فرزند بازیگر پیشکسوت سینما درباره دلتنگی مادرش برای بازگشت به بازیگری خاطرنشان کرد: گهگاه با مادرم در این مورد صحبت می کنم. وی همچنان دلتنگ بازیگری است اما بیشتر از آن دلتنگ دیدن مردم است. سر جریان های سیل اخیر وی به شدت دوست داشت کنار مردم باشد و به سیل زدگان کمک کند اما به دلیل مشکلات زانو این اتفاق مقدور نشد.
همرسانی نوشتار: