نامه مجری سرشناس به رییس صدا و سیما درباره مرحوم مشایخی + عکس

  1. شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ ساعت ۲۳:۰۵ (۵ سال،۱ ماه قبل)
نامه احسان کرمی به رییس صدا و سیما+عکس
به گزارش فرانگر

احسان کرمی با انتشار تصویری از خود و جمشید مشایخی در یک برنامه تلویزیونی در اینستاگرام، خطاب به عبدالعلی علی عسگری رییس سازمان صداوسیما نوشت: 

جناب آقای علی عسگری
رییس سازمان صدا و سیما
با سلام
در آرشیو آن سازمان دو گفتگوی کامل درباره زندگی و آثار مرحوم استاد جمشید مشایخی مربوط به برنامه های (تمام قد)رادیو تهران و امضا(شبکه سه) موجود است که پر است از نکته های شنیدنی، انسانی و الهام بخش. خاصه آنکه در نسخه رادیویی به بهانه سالروز تولد مرحوم مشایخی گفت و گوی بی نظیر و بسیار شیرینی با مرحوم جناب استاد حمید سمندریان(کارگردان بزرگ تئاتر که حتما میشناسید) انجام شده. از آنجا که این گفتگوها در زمان مدیریت های پیش از جنابعالی انجام شده ممکن است شما از آنها بی خبر باشید. لذا پیشنهاد و البته تقاضا میکنم پخش این برنامه ها را در این روزها که جامعه هنری و مردم هنر دوست عزادار وفات استاد مشایخی هستند در دستور کار قرار دهید.
البته میدانم که به سبب ممنوع التصویری بنده (که دلیلش را نمیدانم) ممکن است اشکالی برای پخش وجود داشته باشد. اما کلام مرحوم استاد در این گفتگوها آنقدر شیرین بود و گفتگوها کامل که حیف است مردم آنها را نبینند و نشنوند. بنابراین میتوان با حذف صدا و تصویر اینجانب این امکان را از مخاطب دریغ نکرد. پوزش میخواهم از آنکه درخواستم را از این راه مطرح کردم. راه دیگری نمیشناختم.همرسانی نوشتار: