زندگی تلخ این سلبریتی های سرشناس باورکردنی نیست + عکس

تعدد بسیار زیادی از بازیگران هالیوودی آینده خود را از هیچ ساخته اند و تنها از استعداد خود کمک گرفته اند و سال های زیادی را در سختی گزرانده اند.

  1. جمعه ۱۶ فروردین ۹۸ ساعت ۲۰:۱۵ (۵ سال قبل)
بازیگرانی که پیش از معروف شدن بسیار فقیر بوده اند +عکس
به گزارش فرانگر

بیشتر این بازیگران در زندگی های معمولی زندگی کرده اند، اما بعضی نیز هستند که در فقط مطلق بزرگ شده اند، تا حدی که وعده غذای مشخصی نداشتند و مجبور بودند در ماشین و یا حتی در خیابان بخوابند، اما هم کنون در اوضاع بسیار مناسبی هستند و در نوع خود جزو بهترین ها محسوب میشوند. در اینجا به معرفی بازیگرانی میپردازیم که بطور غیر قابل باوری فقیر بوده اند:

بازیگرانی که پیش از معروف شدن بسیار فقیر بوده اند

۱) لئوناردو دی کاپریو
وقتی که دی کاپریو یکسال داشت پدر و مادر وی از یکدگیر جدا شدند و او با مادرش زندگی میکرد که مجبور بود برای تامین مخارج زندگی چند شغل داشته باشد، اما باز هم از پس ان بر نمی آمد و شب در پارک ها و خیابان ها میخوابیدند. دی کاپریو هم اکنون از پر افتخار ترین بازیگران جهان است و تنها برای نقش خود در فیلم «تایتانیک» ۲.۵ میلیون دلار دستمز دریافت کرد.

بازیگرانی که پیش از معروف شدن بسیار فقیر بوده اند

۲) دنیل کریگ
همه این بازیگر را به خاطر مرتب بودن لباس هایش و همیشه شیک پوش بودنش در فیلم جیمز باند میشناسند و این باور برایشان سخت است که بدانند او تا مدتی در انگلیس بی خانمان بود. او در زمانی که در حال تدریس در مدرسه «گیلدهال» بود همزمان هم به عنوان پیشخدمت کار میکرد و او نیز شب ها بی خانمان بود و روی صندلی پارک شبش را صبح میکرد. گفته میشود سرمایه کنونی این بازیگر حدود ۱۰۰ میلیون دلار است!

بازیگرانی که پیش از معروف شدن بسیار فقیر بوده اند

۳) باب بیلی تورنتون
تورونتون که در کارنامه وی جایزه گلدن گلوب نیز دیده میشود و اخیرا نیز در سریال فارگو خوش درخشیده بود، زمانی که کودک بود او و خانواده اش در محلی زندگی میکردند که از ساده ترین امکانات اولیه مثل برق و حتی آب اشامیدنی محروم بودند، بعد از مرگ پدرش نیز به دلیل سرطان ریه اوضاع ان ها از قبل نیز وخیم تر شد، اما او به بازیگری روی اورد و هم اکنون از بازیگران مشهور هالیوودی محصوب میشود.)

بازیگرانی که پیش از معروف شدن بسیار فقیر بوده اند

۴)سیلوستر استالونه
بازیگر فیلم های معرف راکی و رمبو نیز که در ایران همه اورا به خاطر فیلم های اکشن او میشناسند نیز در گذشته دوران سختی را گزرانده است. او به دلیل شرایط نامناسب مالی از خانه اش که در نیویورک بود بیرون انداخته شد و مجبور بود تا مدت ها در اتوبوس بخوابد، فیلمسازی و بازیگری نیز استالونه را نجات داد و او با فیلم «راکی» که تنها ۱ میلیون هزینه داشت توانست ۲۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کند.

بازیگرانی که پیش از معروف شدن بسیار فقیر بوده اند

۵) جیم کری
کمدین موفق و معروف آمریکایی نیز به دلیل شرایط نا مساعد خانواده اش تا مدت ها بعد از مدرسه در یک کارخانه کار میکرد و بعد از مهاجرت، هر پنج نفر خانواده جیم کری به دلیل نداشتن مکان مناسب تا مدت ها در اتومبیل خانوادگی خود، که یک ون بود، زندگی میکردند.
بعد از مدت ها جیم کری به عنوان کمدین در هالیوود شناخته شد و به بازیگر ثروتمندی تبدیل شد، او هم اکنون یک هواپیمای شخصی به ارزش ۲۵ میلیون دلار در اختیار دارد.)

بازیگرانی که پیش از معروف شدن بسیار فقیر بوده اند

۶)کریس پرت
بازیگر فیلم پارک ژوراسیک و نقش اصلی فیلم های سینمابی کمپانی مارول که به تازگی در فیلم انتقام جویان؛ پایان بازی شرکت کرده است و جزو بازیگران گران قیمت سینمای هالیوود محسوب میشود در گذشته در بی خانمان بوده و هر جا که فراهم بود در چادر در خیابان ها میخوابید.