لباس ابرقهرمانی بر تن بانوی هنرپیشه 19 ساله + عکس

برک بسینگر ۱۹ ساله در سریال "استارگرل" در نقش ابرقهرمانی کورتنی وایت مور ایفای نقش می کند.

  1. دوشنبه ۱۲ فروردین ۹۸ ساعت ۲۱:۴۵ (۵ سال،۱ ماه قبل)
لباس ابرقهرمانی بر تن خانم بازیگر ۱۹ ساله
به گزارش فرانگر

شبکه اینترنتی "دی سی یونیورس" روز جمعه در "واندرکان" از اولین تصویر "برک بسینگر" در نقش "کورتنی وایت مور/استارگرل" (Stargirl) رونمایی کرد. در این پوستر بازیگر فیلم "مدرسه ی راک" (School of Rock) با لباس ابرقهرمانی خود که توسط "لورا جین شنون" طراحی شده دیده می شود و پشت سر او چیزی که به نظر یک ربات می رسد به چشم می خورد که باید (S.T.R.I.P.E.) ابرربات ۱۵ فوتی او با هدایت ناپدری اش "پت" با بازی "لوک ویلسون" باشد. این سریال به نوشته ی "اینترتینمنت ویکلی" باید لحنی طنزآمیزتر از دیگر سریال "دی سی یونیورس" یعنی "تایتان ها" (Titans) داشته باشد.

لباس ابرقهرمانی بر تن خانم بازیگر ۱۹ ساله

این سریال که "جف جانز" را به عنوان شورانر در کنار خود دارد، ماجراهای کورتنی در شهر خیالی "بلو ولی" را دنبال می کند. مادر کورتنی به تازگی با "پت" ازدواج کرده و او سرانجام می فهمد که ناپدری اش یکی از همکاران سابق "استارمن" با بازی "جوئل مک هیل" در گروه ابرقهرمانی "انجمن عدالت آمریکا" بوده است. او به عضویت گروه درمی آید تا به عنوان "استارگرل" الهام بخش نسل خود باشد. این شخصیت توسط جانز خلق شده است.

آنطور که سی نما نوشته؛ در سریال "استارگرل" "هنری توماس" در نقش "دکتر مید-نایت"، "لو فرینو جونیور" در نقش "اورمن"، "ایمی اسمارت" در نقش باربارا مادر کورتنی، "مگ دیلیسی" در نقش "سیندی برمن" همکلاسی کورتنی و دختر دشمن دیرینه ی انجمن عدالت "دراگون کینگ"، "جین آستین واکر"، "انجلیکا واشینگتن" بازیگر سریال "بی شرم"، "نیل جکسون"، "کریستفر جیمز بیکر" بازیگر سریال "کارآگاه واقعی" و "هانتر سنسون" به ایفای نقش می پردازند. 

سریال "استارگرل" اوایل سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

همرسانی نوشتار: