سلبریتی های معروف خارجی با عکس های نامتعارف در تهران + عکس

پنج روز پیش خبر دادیم ماجرای حضور  خانم"ایشی گوپتا " بازیگر زن فیلم سینمایی "دختر شیطان" حسابی خبرساز شده و برخی رسانه ها مثل کیهان نوشته اند او مدل مشهور عکس های مستهجن و غیر اخلاقی است و چگونه به او اجازه بازی در فیلم ایرانی داده شده است؟ که می توانید شرح ماجرا را مدل مشهور عکس های مستهجن در تهران بخوانید.

  1. سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۳۵ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
 سه زن سه فیلم دیگر هم عکس های غیر اخلاقی دارند
به گزارش فرانگر

این ماجرا نه تنها دامنه دار شده بلکه ممکن است برای فیلم و کارگردانش عواقبی هم به همراه داشته باشد. بماند که این وسط حمید فرخ نژاد که در فیلم دختر شیطان هم بازی ایشی خانم است به شوخی های مرسوم خود سعی کرد برای فیلم مخاطب هم جلب کند که آن را می توانید واکنش حمید فرخ نژاد به ادعای کیهان درباره حضور مدل عکس های مستهجن در تهران بخوانید.

اما کار به جایی رسیده که سرانجام سازمان سینمایی مجبور شده واکنش نشان دهد و حتی پای آنتونی کوئین را به ماجرا باز کند!

ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در این باره گفت: در موضوع بازیگران خارجی در سینمای ایران، تا کنون ملاحظه ما عدم حضور آنها در فیلم های مستهجن و غیراخلاقی و عدم شهرت آنها به مفاسد اخلاقی بوده است.

دقت بیشتر سازمان سینمایی در انتخاب بازیگران خارجی/  نظام نامه تولیدات مشترک که در حال آماده شدن است

وی درباره حضور بازیگران خارجی در فیلم های ایرانی با بیان اینکه عکس های صفحات شخصی هیچکدام از بازیگران زن خارجی بی مسأله نبوده است، اظهار کرد: حتی بازیگران لبنانی هم از این قاعده مستثنی نبودند که نمونه های آن را در فیلم های «سی و سه روز»، «کتاب قانون» و «به وقت شام» شاهد بوده ایم و باید در این زمینه دقت بیشتری داشته باشیم.

معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی ادامه داد: این نکته را توجه داشته باشیم که به عنوان مثال «آنتونی کویین» بازیگر بزرگ هالیوود در فیلم ماندگار محمد رسول الله(ص) در نقش حمزه سیدالشهدا ظاهر شده بود که حتماً این بازیگر عکس ها و سبک متفاوتی از نقشش داشته است.

داروغه زاده در پایان تاکید کرد: البته در نظام نامه تولیدات مشترک که در حال آماده شدن است، ضوابط استفاده از بازیگران خارجی دیده شده که پیش نویس آن حتما برای استفاده از نظرات اهالی سینما و رسانه منتشر خواهد شد.

در واقع می توان نتیجه گرفت به جز خانم"ایشی گوپتا" ، در ایران بازیگران دیگری هم که سابقه عکس های نامتعارف در کشور خودشان داشته اند وجود داشته است و چرا کسی قبلاً درباره ورود آنها به کشور یا بازی آنها در فیلم های ایرانی تذکر نداده؟ دلیلش را از حمید فرخ نژاد باید پرسید.
همرسانی نوشتار: